PDA

View Full Version : حذف شدن لیست تازه های بازار

mnakhaeipoor
پنج شنبه 18 تیر 1394, 13:10 عصر
سلام خدمت دوستان گل
حتما شما هم بهتر از من میدونید یکی دو ماهی میشه که بازار لیست تازه ها رو حذف کرده و من بدبخت وقتی اپلیکیشنم عرضه میشه هیچکس نمیبینتش :گریه:
البته خود بازار گفته که برای دیده شدن و بالطبع فروش نرم افزاراتون باید تبلیغات کنید تا حد اقل صد نفر دویست نفر دانلود کنن تا توی یکی از لیست های بازار قرار بگیره
حالا این وسط یکی مثل من که پول تبلیغات ندارم تو گل گیر میکنم!
کسی از دوستان راهی سراغ نداره از این باتلاق بیایم بیرون؟
چیزی که خودم به ذهنم رسیده اینه که مثلا 50تا اکانت بازار بسازیم بعد 50 بار وارد نرم افزارمون بشیم و 5ستاره بکنیمش :شیطان:
اینجوری فورا توی لیست تازه های برگزیده قرار میگیره :شیطان::شیطان:
حالا سوالم اینه که اگه بازار ببینه مثلا در عرض 3 روز فقط از یک مدل گوشی (مثلا هوآوی جی 610) 50 نفر 5 تا ستاره دادن شک نمیکنه یا گیر نمیده؟!
دوستان اگر نظرشون رو بگن تا هم من و هم بقیه راهنمایی بشن ممنون میشم...

karl2008
پنج شنبه 18 تیر 1394, 13:26 عصر
اگه بازار بفهمه ، حساب شما مسدود میشه. یه جستجو کن ببین تو همین انجمن چند تا تاپیک واسه این تخلف گذاشتند.

(NA3R)
پنج شنبه 18 تیر 1394, 14:22 عصر
اگه گوشیت روت باشه باید مدل گوشیتو از داخل ی فایل عوض کن. build.porous بود فک کنم

o0o0okay
پنج شنبه 18 تیر 1394, 14:28 عصر
سلام خدمت دوستان گل
حتما شما هم بهتر از من میدونید یکی دو ماهی میشه که بازار لیست تازه ها رو حذف کرده و من بدبخت وقتی اپلیکیشنم عرضه میشه هیچکس نمیبینتش :گریه:
البته خود بازار گفته که برای دیده شدن و بالطبع فروش نرم افزاراتون باید تبلیغات کنید تا حد اقل صد نفر دویست نفر دانلود کنن تا توی یکی از لیست های بازار قرار بگیره
حالا این وسط یکی مثل من که پول تبلیغات ندارم تو گل گیر میکنم!
کسی از دوستان راهی سراغ نداره از این باتلاق بیایم بیرون؟
چیزی که خودم به ذهنم رسیده اینه که مثلا 50تا اکانت بازار بسازیم بعد 50 بار وارد نرم افزارمون بشیم و 5ستاره بکنیمش :شیطان:
اینجوری فورا توی لیست تازه های برگزیده قرار میگیره :شیطان::شیطان:
حالا سوالم اینه که اگه بازار ببینه مثلا در عرض 3 روز فقط از یک مدل گوشی (مثلا هوآوی جی 610) 50 نفر 5 تا ستاره دادن شک نمیکنه یا گیر نمیده؟!
دوستان اگر نظرشون رو بگن تا هم من و هم بقیه راهنمایی بشن ممنون میشم...

بیش از 2تا حساب این کارو بکنی، هم حسابت بسته میشه، هم امتیازاتش تایید نمیشه.

mnakhaeipoor
پنج شنبه 18 تیر 1394, 15:08 عصر
پس یعنی راه دیگه ای وجود نداره ؟؟

raha_jon
پنج شنبه 18 تیر 1394, 19:19 عصر
بخشید ینی چی بازار لیست تازه ها را حذف کرده من مدتی هست برنامه نذاشته ام خبر ندارم میشه واضح بگین؟

mnakhaeipoor
پنج شنبه 18 تیر 1394, 20:54 عصر
بخشید ینی چی بازار لیست تازه ها را حذف کرده من مدتی هست برنامه نذاشته ام خبر ندارم میشه واضح بگین؟
یعنی وقتی که شما یه نرم افزار جدید تو بازار عرضه میکنید هیچ شانسی برای دیده شدن نرم افزارتون توی کافه بازار ندارید
اخه قدیما اوایل که نرم افزارتون رو عرضه میکردید یه مدتی میومد و توی لیست جدیدترین ها قرار میگرفت و کاربرا میتونستن ببینش و دانلودش کنن
اما الان لیست جدیدترین ها حذف شده و نرم افزارتون تو هیچ لیستی قرار داده نمیشه!! تا وقتی که تبلیغات بزنید و به واسطه ی تبلیفات مردم با نرم افزارتون آشنا بشن در غیر اینصورت نرم افزاری که عرضه کردید به چشم هیچ کاربری نمیخوره!!!

raha_jon
جمعه 19 تیر 1394, 13:23 عصر
وای چه بد-اما پايين بازار ليست تازه ها چيه؟

mnakhaeipoor
جمعه 19 تیر 1394, 14:46 عصر
وای چه بد-اما پايين بازار ليست تازه ها چيه؟
اون ورژنی که شما دارید ورژن قدیمی بازار هست تو نسخه جدیدش لیست تازه ها نیست

raha_jon
جمعه 19 تیر 1394, 18:59 عصر
سلام ببخشید اما من لیست تازه های بازارو دارم هم تو گوشیم و هم تو شبیه سازم شما شاید بازارتون خرابه ها!!!!!!!!
ورژن آخریش هم هست از سایتش برداشتم

roboman78
جمعه 19 تیر 1394, 19:34 عصر
سلام شما تازه های برتر رو میفرمایید دیگه ؟
بعدش در مورد تازه ها دوستان خیلی سخت شده
من قبلا نرم افزارم تو دوروز شده بود 5هزار تا
الان نرم افزار خیلی ازون بهتر هنوز به 2 هزار تا هم نرسیده
باید تبلیغات کنیم تو شبکه ها های اجتماعی کسی راهی داره بگه
خیلی ها دارن با این مشکل دست و پنجه نرم میکنن
هزینه ی تبلیغ در عدد هم بالاست اگه بخوای کم هم تبلیغ بکن که اصلا نکنی بهتره
؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ کمک

roboman78
جمعه 19 تیر 1394, 22:05 عصر
راهی دارید ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

zarabela
شنبه 20 تیر 1394, 00:44 صبح
منم جدیدترین ورژن بازار رو دارم(6.5.0) ولی پایین لیست تازه ها هست:افسرده:
تازه های برتر منظورم نیست،تازه ها

roboman78
شنبه 20 تیر 1394, 01:50 صبح
منم منظورم همینه
خب خیلی بده اینطوری

mnakhaeipoor
شنبه 20 تیر 1394, 07:31 صبح
منم جدیدترین ورژن بازار رو دارم(6.5.0) ولی پایین لیست تازه ها هست:افسرده:
تازه های برتر منظورم نیست،تازه ها
نه نه اشتباه نکنید اونی که شما میگید لیست تازه ها نیست یک عکس هست (که توش نوشته تازه های بازار منتظر انتقادات شما و...) که وقتی روش کلیک بشه لیست تازه ها بازه میشه (رایگان/غیر رایگان)
شک نکید کاربر عادی هیچوقت حوصله نمیکنه یا به فکرش نمیرسه رو اون کلیک کنه که لیست تازه ها بیاد
معمولا افراد سریع میان و یه نگاهی به لیست ها میندازن و میرن خیلی خیلی کم پیش میاد کسی اون قسمت رو ببینه و روش کلیک کنه
لیست تاره ها با لینک تازه ها خیلی فرق میکنه
لینک تازه ها تقریبا بود و نبودش یکیه
باید فکری اساسی برداشت
اینجوری دیگه کسی نرم افزار هامون رو اصن نمیبینه چه برسه به اینکه بخواد بخرتش یا نه!
راهی که جناب roboman78 گفتن (شبکه های اجتماعی) هم خوبه اما کاری از پیش نمیبره
باید فکر اساسی کرد:متفکر:
دوستان نظر بدن...

reza_web
شنبه 20 تیر 1394, 12:50 عصر
قبلا برنامه هاي من روزهاي اول انتشار به علت بيشتر ديده شدن خيلي خوب دانلود مي شدند ولي 2 برنامه اخيرم را با اينكه برنامه هاي خوبي هستندبه علت ديدن نشدن اصلا استقبال نكردند
احتمالا كم كم از بازار به ماركت ديگري كوچ كنم
فعلا دارم بررسي مي كنم كه كدام بهترن (اول ماركت - مايكت - كندو - پارس هاب)

mnakhaeipoor
شنبه 20 تیر 1394, 13:50 عصر
قبلا برنامه هاي من روزهاي اول انتشار به علت بيشتر ديده شدن خيلي خوب دانلود مي شدند ولي 2 برنامه اخيرم را با اينكه برنامه هاي خوبي هستندبه علت ديدن نشدن اصلا استقبال نكردند
احتمالا كم كم از بازار به ماركت ديگري كوچ كنم
فعلا دارم بررسي مي كنم كه كدام بهترن (اول ماركت - مايكت - كندو - پارس هاب)
اون که اره نهایتا همگی باید از بازار کوچ کنیم من خودم تو فکر ایران اپس و کندو هستم ولی تا اون زمان باید یه فکری برداشت
چطوری از این وضعیت بیایم بیرون؟؟

zarabela
شنبه 20 تیر 1394, 14:49 عصر
این که میگید از بازار بریم یه جای دیگه حداقل الان شدنی نیستالان هر کسی گوشی میخره بعنوان مارکت اصلی بازار رو نصب میکنه و واسش مهم نیست برنامه نویسا کجا واسشون بهتره ، وای به نظرم اگه تعداد زیادی از برنامه نویسا نارضایتیشون رو به بازار گزارش بدن اونام مجبورن یه فکری به حالش بکنن

mnakhaeipoor
شنبه 20 تیر 1394, 15:00 عصر
این که میگید از بازار بریم یه جای دیگه حداقل الان شدنی نیستالان هر کسی گوشی میخره بعنوان مارکت اصلی بازار رو نصب میکنه و واسش مهم نیست برنامه نویسا کجا واسشون بهتره ، وای به نظرم اگه تعداد زیادی از برنامه نویسا نارضایتیشون رو به بازار گزارش بدن اونام مجبورن یه فکری به حالش بکنن
با یه قسمت از حرفتون (کوچ از بازار فعلا شدنی نیست) کاملا موافقم دقیقا همینطوره
اما این که تمام برنامه نویس های عالم هم جمع بشن و حتی اعتصاب غذا کنن و هزار بار بمیرن و زنده بشن :لبخند: بازار ککش هم نمی گزه و اصلا براش مهم نیست :گریه:
این حرفی هم که میزنم سند داره چون قبلا تو همین سایت برنامه نویس چنین تصمیمی گرفته شد و تعداد کثیری از دوستان برنامه نویس من جمله خود من به بازار ایمیل زدن اما خوب که نشد بد تر لج هم میکنن!
تنها راه اینه که با همفکری یک راه شوم و پلید :شیطان: و البته زیرکانه پیدا کنیم تا بدون درگیری با بازار و کوچ به مارکت های دیگه و ... نرم افزارامون دیده بشن تو بازار و بیان تو لیست :چشمک:

roboman78
شنبه 20 تیر 1394, 16:25 عصر
ببینین دوستان قبلا یه تاپیک واسه این مشکل زده بودن
و به جایی نرسید
شاید این که بتونیم تو چند تا مارکت بزاریم خوب باشه
فکر کنم بعد از بازار مایکت خوب باشه تبلیغات تلویزیونی هم کرده
حالا خارج از اینا هم دوستان hamedjj و بقیه بچه ها در تلاشن بتونیم به گوگل پلی نرم افزار بزاریم اونم خوبه
لطفا هرکی در مورد انتشار تو گوگل پلی و مارکت های دیگه میدونه بگه

mnakhaeipoor
یک شنبه 21 تیر 1394, 03:46 صبح
ببینین دوستان قبلا یه تاپیک واسه این مشکل زده بودن
و به جایی نرسید
شاید این که بتونیم تو چند تا مارکت بزاریم خوب باشه
فکر کنم بعد از بازار مایکت خوب باشه تبلیغات تلویزیونی هم کرده
حالا خارج از اینا هم دوستان hamedjj و بقیه بچه ها در تلاشن بتونیم به گوگل پلی نرم افزار بزاریم اونم خوبه
لطفا هرکی در مورد انتشار تو گوگل پلی و مارکت های دیگه میدونه بگه
برا گوگل پلی که تو وب سایت تاران مارکت خیلی راحت میشه عرضه کرد
مارکت های خوب همیین ایران اپس و مایکت و کندو هستن
اما خب به نظر من بازم باید یه راهی باشه برا بازار :متفکر::متفکر:

roboman78
یک شنبه 21 تیر 1394, 14:28 عصر
واسه تاران مارکت میگن انگار فقط برای ایرانی ها نمایش داده میشه
یه سر به تاپیک مارکت های جهانی بزنین

mnakhaeipoor
سه شنبه 23 تیر 1394, 17:48 عصر
خب به همه دوستان تبریک میگم که بالاخره توافق هسته ای صورت گرفت:تشویق:
امید هست که ان شا الله تا نهایتا 2 ماه دیگه ای تحریم های بانکی و تحریم گوگل پلی برداشته بشه و ما هم بتونیم به راحتی توی پلی استور برنامه قرار بدیم برا کل دنیا
و طبیعتا از شر بازار و محدودیت هاش خلاص بشیم:شیطان:
این میتونه یه افق تازه برای توسعه دهندگان اندروید در ایران باشه...

roboman78
چهارشنبه 24 تیر 1394, 02:57 صبح
دوستان راه حلی چیزی به ذهنتون رسید آیا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

mnakhaeipoor
چهارشنبه 24 تیر 1394, 05:19 صبح
دوستان راه حلی چیزی به ذهنتون رسید آیا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
علی الظاهر کسی خوشش نمیاد در این زمینه حرفی بزنه!!! (ما چشم انتظار نظرات دوستان هستیم)
راستی با emulator نمیشه کاری کرد؟
مثلا من 50 تا emulator مختلف میسازم بعد با هر کدومشون میرم وصل میشم به اینترنت (اگر بشه) و 5 ستاره میکنم بازار هم از کجا میخواد بفهمه ؟؟ :شیطان:
چنین چیزی ممکن هست؟

o0o0okay
چهارشنبه 24 تیر 1394, 07:19 صبح
علی الظاهر کسی خوشش نمیاد در این زمینه حرفی بزنه!!! (ما چشم انتظار نظرات دوستان هستیم)
راستی با emulator نمیشه کاری کرد؟
مثلا من 50 تا emulator مختلف میسازم بعد با هر کدومشون میرم وصل میشم به اینترنت (اگر بشه) و 5 ستاره میکنم بازار هم از کجا میخواد بفهمه ؟؟ :شیطان:
چنین چیزی ممکن هست؟
بنده این کارو میکنم، اما دیگه نه 50تا. فوقش ده تا (:
خوبه، مشکلی هم ندارن.
بازار متوجه میشه، که شما از چه ای پی وصل شدید، ولی وقتی امولاتورا فرق کنه، اسم کاربری فرق کنه، کاری نمیتونه بکنه.

o0o0okay
چهارشنبه 24 تیر 1394, 07:22 صبح
دوست عزیز تحریم های آمریکا به حول قوه خودش باقی.
تحریم های بین المللی از بین میره، نه تحریم های آمریکا.
پس فکر اینکه با گوگل پلی بصورت مستقیم شروع بکار کنیدو کلا از سرتون دربیارد.
مشکل اتمی حل شد، اما حقوق بشر و... باقی هنوز.

roboman78
چهارشنبه 24 تیر 1394, 15:21 عصر
یعنی مثلا میخواین 50تا ایمیل درست کنین؟

o0o0okay
چهارشنبه 24 تیر 1394, 15:26 عصر
اگه حسش باشه، چرا که نه (:
البته من همیشه یه لگر دارم که بهشون لینک میدم میرن دانلود میکنن، رفیق باید هوای رفیقشو داشته باشه.

karl2008
چهارشنبه 24 تیر 1394, 18:55 عصر
بازار جدیدا صفحه اولش رو خیلی درهم و شلوغ کرده.
تو قوانینش اعلام کرده که راجع به کیفیت برنامه ها اعلام نظر نمی کنه ولی با گذاشتن نوار "تازه های برگزیده" که توسط کارشناسانشون کیفیت برنامه ها رو می سنجه که اونهم سلیقه ای هست و مخالف قوانینش میشه. بییپ تونز هم که یک بخش از صفحه اول بازار رو شاید خریده و بازار بقیه قسمتهاش رو هم که خودش سلیقه ای انتخاب میکنه(بغیر از بخش های سابق).
اینجوری دیگه برنامه های تازه اصلا دیده نمیشن!!!!

mnakhaeipoor
پنج شنبه 25 تیر 1394, 00:10 صبح
اگه واقعا عشقم (نرم افزارم) تو لیست قرار بگیره حاضرم صد تا ایمیل هم درست کنم:قلب::قلب:
مگر نه اینکه فرهاد بخاطر عشقش کوه رو سوراخ کرد:قلب:

mnakhaeipoor
سه شنبه 06 مرداد 1394, 16:38 عصر
بنده این کارو میکنم، اما دیگه نه 50تا. فوقش ده تا (:
خوبه، مشکلی هم ندارن.
بازار متوجه میشه، که شما از چه ای پی وصل شدید، ولی وقتی امولاتورا فرق کنه، اسم کاربری فرق کنه، کاری نمیتونه بکنه.
شما با جنی موشن این کارو میکنید؟
آخه وقتی میخوایم یه اپ رو با شبیه ساز جنی موشن اجرا کنیم توی مشحصات شبیه ساز اول اسمش Genymotion هست مثلا توی تصویری که قرار دادم نوشته
(Genymotion Sony Xperia Tablet Z) در صورتی که اصلش اینه که فقط بنویسه (Sony Xperia Tablet Z)
و Serial Number دیوایس هم یک آدرس IP هستش!

133642

خب اینجوری که تابلو میشه ما داریم با شبیه ساز کار میکنیم
بازار متوجه میشه
پس چکار کنیم؟؟ :عصبانی++:

hosseinaryai
سه شنبه 06 مرداد 1394, 17:59 عصر
اصلن بیاین یه کاری کنیم ، از خود بچه های همینجا شروع کنیم ، خودمون .. مثلن آقای ایکس یه برنامه نوشت گذاشت توی بازار ، بچه های همینجا نصبش کنن و بهش امتیاز بدن .. درسته کمه ، اما
اول اینکه بهتر از هیچیه ..
و دوم ، چرا کم ، اینجا حداقل 50 نفر که میشیم ، .. خب همینم یه استارت خوبیه برای مثلن روزای اول :متفکر::لبخند:

siyavashmc
سه شنبه 06 مرداد 1394, 18:01 عصر
ین باگ باعث میشود تا توسعه دهنده بتواند با استفاده از یک سرویس و یک برنامه درون پرداخت که در گوشی کاربر نصب شده است بتواند در هر بار پرداخت هر برنامه ای از سوی کاربر صفحه پرداخت خود را روی صفحه پرداخت برنامه های درون پرداخت نمایش دهد بطوری که کاربر نمیتواند تشخیص دهد این صفحه پرداخت برنامه ای که باز کرده است نمی باشد.این باگ بخاطر این بوجود آمده است که بازار در زمان اجرای صفحه پرداخت ،بر روی گوشی کاربر صفحه پرداخت جاری را قفل نمیکند تا غیر از صفحه پرداخت جاری صفحه پرداخت دیگری اجرا نشود. همچنین که میتوان چندین صفحه پرداخت را روی یک صفحه پرداخت باز کرد و این میتواند دست توسعه دهندگان را برای سو استفاده باز کند.
نکته حایز اهمیت نیز این است که میتوان حتی روی برنامه های که پولی هستند(بدون درون پرداخت) نیز این عملیات را انجام داد.این باگ باعث میشود تا توسعه دهنده بتواند با استفاده از یک سرویس و یک برنامه درون پرداخت که در گوشی کاربر نصب شده است بتواند در هر بار پرداخت هر برنامه ای از سوی کاربر صفحه پرداخت خود را روی صفحه پرداخت برنامه های درون پرداخت نمایش دهد بطوری که کاربر نمیتواند تشخیص دهد این صفحه پرداخت برنامه ای که باز کرده است نمی باشد.این باگ بخاطر این بوجود آمده است که بازار در زمان اجرای صفحه پرداخت ،بر روی گوشی کاربر صفحه پرداخت جاری را قفل نمیکند تا غیر از صفحه پرداخت جاری صفحه پرداخت دیگری اجرا نشود. همچنین که میتوان چندین صفحه پرداخت را روی یک صفحه پرداخت باز کرد و این میتواند دست توسعه دهندگان را برای سو استفاده باز کند.
نکته حایز اهمیت نیز این است که میتوان حتی روی برنامه های که پولی هستند(بدون درون پرداخت) نیز این عملیات را انجام داد.

جهت تست باگ فقط کافیت برنامه را نصب کرده و بعد از اجرای برنامه سعی کنید یک برنامه درون پرداخت را ارتقا دهید

کشف باگ در تاریخ 03-05-1394 از سمت بنده سیاوش محسنیان به بازار اعلام شد ....
http://s6.picofile.com/file/8202821550/j.apk.html

mnakhaeipoor
چهارشنبه 07 مرداد 1394, 10:20 صبح
اصلن بیاین یه کاری کنیم ، از خود بچه های همینجا شروع کنیم ، خودمون .. مثلن آقای ایکس یه برنامه نوشت گذاشت توی بازار ، بچه های همینجا نصبش کنن و بهش امتیاز بدن .. درسته کمه ، اما
اول اینکه بهتر از هیچیه ..
و دوم ، چرا کم ، اینجا حداقل 50 نفر که میشیم ، .. خب همینم یه استارت خوبیه برای مثلن روزای اول :متفکر::لبخند:
بهترین راه که همینه اما من چشمم آب نمیخوره مگر اینکه اعضای سایت برنامه نویس هر از مدتی یه جلسه ی حضوری هم داشته باشن که این موارد رو بررسی کنن توش

mnakhaeipoor
پنج شنبه 08 مرداد 1394, 15:43 عصر
شما با جنی موشن این کارو میکنید؟
آخه وقتی میخوایم یه اپ رو با شبیه ساز جنی موشن اجرا کنیم توی مشحصات شبیه ساز اول اسمش Genymotion هست مثلا توی تصویری که قرار دادم نوشته
(Genymotion Sony Xperia Tablet Z) در صورتی که اصلش اینه که فقط بنویسه (Sony Xperia Tablet Z)
و Serial Number دیوایس هم یک آدرس IP هستش!

133642

خب اینجوری که تابلو میشه ما داریم با شبیه ساز کار میکنیم
بازار متوجه میشه
پس چکار کنیم؟؟ :عصبانی++:
معلوم نشد چکار کنیم ؟؟ :افسرده:

mnakhaeipoor
شنبه 10 مرداد 1394, 15:18 عصر
میشه لطفا کسی به من بگه استفاده از جنی موشن برای 50 بار نصب نرم افزار روی مثلا 20 تا شبیه ساز مختلف با 50 تا اکانت مختلف بازار و 5 ستاره دادن امنه یا نه ؟؟

ehsanh22
دوشنبه 12 مرداد 1394, 02:36 صبح
میشه لطفا کسی به من بگه استفاده از جنی موشن برای 50 بار نصب نرم افزار روی مثلا 20 تا شبیه ساز مختلف با 50 تا اکانت مختلف بازار و 5 ستاره دادن امنه یا نه ؟؟
این کار به راحتی با ایپی و محاسبه روبات بازار لو میره !
در ضمن 50 دانلود و 50 نظر 5 ستاره هیچ تاثیری نداره ، حد اقل باید برای برنامه جدید 1000 دانلود و +500 نظر 5 ستاره وجود داشته باشه تا بره صفحه اول

mnakhaeipoor
دوشنبه 12 مرداد 1394, 14:47 عصر
این کار به راحتی با ایپی و محاسبه روبات بازار لو میره !
ای پی رو که خیلی راحت میشه هر دفعه عوض کرد تا تا ضایع نباشه !

در ضمن 50 دانلود و 50 نظر 5 ستاره هیچ تاثیری نداره ، حد اقل باید برای برنامه جدید 1000 دانلود و +500 نظر 5 ستاره وجود داشته باشه تا بره صفحه اول
حداقل 1000 تا دانلود ؟؟؟؟؟؟؟؟؟ خخخخخخخخخ اصلا شوخی قشنگی نبود!
من خودم هر روز لیست های بازار رو بررسی میکنم
مثلا توی لیست تازه های برگزیده اش من خودم خیلی نرم افزارا دیدم که دانلودشون کمتر از 100 هست و فقط 10 دوازده نفر 5 ستاره دادن اما نرم افزار توی لیست تازه های برگزیده جزو سه چهار تای اول هست...
برای مثال الانی که من دارم این پست رو مینویسم به تصویر زیر یه نیگاه بنداز تا بفهمی دنیا دست کیه

133880

133881

آقا این حرفا رو ولش کنین اصن
بیاین یه فکری برداریم چجوری بازار نفهمه با جنی موشن کار کردیم... به خدا به نفع همست...

shs1377
دوشنبه 12 مرداد 1394, 16:59 عصر
ای پی رو که خیلی راحت میشه هر دفعه عوض کرد تا تا ضایع نباشه !

حداقل 1000 تا دانلود ؟؟؟؟؟؟؟؟؟ خخخخخخخخخ اصلا شوخی قشنگی نبود!
من خودم هر روز لیست های بازار رو بررسی میکنم
مثلا توی لیست تازه های برگزیده اش من خودم خیلی نرم افزارا دیدم که دانلودشون کمتر از 100 هست و فقط 10 دوازده نفر 5 ستاره دادن اما نرم افزار توی لیست تازه های برگزیده جزو سه چهار تای اول هست...
برای مثال الانی که من دارم این پست رو مینویسم به تصویر زیر یه نیگاه بنداز تا بفهمی دنیا دست کیه

133880

133881

آقا این حرفا رو ولش کنین اصن
بیاین یه فکری برداریم چجوری بازار نفهمه با جنی موشن کار کردیم... به خدا به نفع همست...

دوست عزیز این بخش برنامه های تازه ای که بازار انتخاب کرده نشون میده اصلا ربطی به دانلود و نظرات برنامه نداره!

اون بخش هایی که ربط دارن به تعداد دانلود و تعداد نظرات بخش های تازه های برتر رایگان و تازه های پرطرفدار فروشی هستن

mnakhaeipoor
دوشنبه 12 مرداد 1394, 17:15 عصر
دوست عزیز این بخش برنامه های تازه ای که بازار انتخاب کرده نشون میده اصلا ربطی به دانلود و نظرات برنامه نداره!

اون بخش هایی که ربط دارن به تعداد دانلود و تعداد نظرات بخش های تازه های برتر رایگان و تازه های پرطرفدار فروشی هستن
پس تازه های برگزیده رو چه حساب نرم افزارا رو لیست بندی میکنه؟

hesam67_b
دوشنبه 12 مرداد 1394, 17:27 عصر
به جای این کارها برنامه های خودتون رو اصولی و به دستگاه های تبلیغاتی تبدیل کنید. مثلا یک سیستم تبلیغاتی نوتیفیکیشن بنویسید و توی تمام برنامه هاتون استفاده کنید. برای برنامه های مهم میتونی با ارسال یک نوتیفیکیشن کلی کاربر جذب کنی.

mnakhaeipoor
سه شنبه 13 مرداد 1394, 17:34 عصر
به جای این کارها برنامه های خودتون رو اصولی و به دستگاه های تبلیغاتی تبدیل کنید. مثلا یک سیستم تبلیغاتی نوتیفیکیشن بنویسید و توی تمام برنامه هاتون استفاده کنید. برای برنامه های مهم میتونی با ارسال یک نوتیفیکیشن کلی کاربر جذب کنی.
آره راه خیلی خوبیه
اما بازم استفاده از جنی موشن و شبیه ساز و ... هم فکر نمیکنم بی سود باشه
فقط اگه کسی لطف کنه بگه چطوری طبیعی کنیم که بازار شک نکنه (یعنی کلمه Genymotion رو از اول Device Name برداریم و در قسمت Device ID هم به جای آدرس ای پی که در حالت پیشفرض خود جنی موشن میذاره یه شماره IMEL بذاریم)

mnakhaeipoor
چهارشنبه 14 مرداد 1394, 13:22 عصر
چطوری کلمه Genymotion رو از اول Device Name برداریم و در قسمت Device ID هم به جای آدرس ای پی که در حالت پیشفرض خود جنی موشن میذاره یه شماره IMEL بذاریم؟

mnakhaeipoor
پنج شنبه 15 مرداد 1394, 22:58 عصر
با ابزار های دیگه مثل Bluestacks نمیشه کاری کرد؟؟

shs1377
شنبه 17 مرداد 1394, 01:47 صبح
دوست عزیز چه اصراریه آخه دارید! چرا راه درست رو نمیرید؟!
همین وقتی رو که برای اینکار میخواید بزارید برید روی بهبود برنامه یا ساختن تصاویر و ویدئوی زیبا برای برنامه بزارید! وقتی هم که این کار رو بکنید مطمئن باشید تاثیرش خیلی بیشتره تازه خوشحال هم هستید که بدون تقلب برنامه تون رو عرضه کردید :-)
موفق باشید