PDA

View Full Version : نرم افزار تحت وب

hirad000
پنج شنبه 18 تیر 1394, 18:00 عصر
سلام دوستان
من میخوام ی نرم افزار طراحی کنم تحت وب.نمیدونم با php طراحی کنم یا پایتون؟ لطفا راهنمایی کنید خیلی گیج شدم و برای پروژم می خوام که سر این قضیه موندم.
اصل پروژم باید با پایتون باشه. میشه اینترفیس رو با php طراحی کرد و خود پروژه با پایتون باشه؟ اینجوری میشه اصلا؟

لطفا دوستانی که تسلط دارند کمک کنند.

Keramatifar
جمعه 19 تیر 1394, 01:10 صبح
دوست عزیز
انتخاب زبان برنامه نویسی، کاملا بستگی به نوع پروژه و اهداف آن دارد
لطفا توضیحی در مورد پروژه خودتون بدید تا بتونیم کمکتون کنیم

hirad000
جمعه 19 تیر 1394, 11:19 صبح
دوست عزیز
انتخاب زبان برنامه نویسی، کاملا بستگی به نوع پروژه و اهداف آن دارد
لطفا توضیحی در مورد پروژه خودتون بدید تا بتونیم کمکتون کنیم

شما در نظر بگیرید یکی بخواد نرم افزار چتی مثل وایبر یا .. بسازه . میشه اینترفیسش فقط با php باشه ولی بقیه کد با پایتون باشه. ؟؟

barnamenevis2016
جمعه 19 تیر 1394, 11:31 صبح
سلام...منظورتون از اینترفیس، همون رابط کاربر یا UI هست؟؟که اینا رو با HTML وcss و javascript پیاده می کنن ؟درست نمی گم؟حالا که شما می خوایی اصل پروژه با پایتون باشه خوب کلن چرا از پایتون استفاده تمی کنی و php رو چرا می خوایی سراغش بری؟:متفکر:

hirad000
جمعه 19 تیر 1394, 16:28 عصر
سلام...منظورتون از اینترفیس، همون رابط کاربر یا UI هست؟؟که اینا رو با HTML وcss و javascript پیاده می کنن ؟درست نمی گم؟حالا که شما می خوایی اصل پروژه با پایتون باشه خوب کلن چرا از پایتون استفاده تمی کنی و php رو چرا می خوایی سراغش بری؟:متفکر:

اخه طراحی اینترفیس با پایتون سخته . فک کنم نرم افزار تحت وب با جانگو باید ساخت . والا نمیدونم .گیج شدم . کسی هم کمک نمیکنه.

arta.nasiri
جمعه 19 تیر 1394, 21:39 عصر
اخه طراحی اینترفیس با پایتون سخته . فک کنم نرم افزار تحت وب با جانگو باید ساخت . والا نمیدونم .گیج شدم . کسی هم کمک نمیکنه.

یکی از نیازمندی های انجام پروژه داشتن دانش کافی در مورد ابزارهایی هستش که در اختیار دارین.

نرم افزاری که قصد دارید طراحی کنید رو تحلیل کردید؟ python این وسط قراره چیکار کنه؟ میتونید از فریم ورک django واسه اینکار بهره ببرید یا از cgi.
اگه قراره python فقط یکسری پردازشها رو انجام بده میتونید سمت وب رو با php و html طراحی کنید و درخواستها رو از طریق php به برنامه python ارسال کنید و دوباره خروجی اون رو تو قالب html از طریق php و وب سرور به کلاینت ارسال کنید. ولی اگه به فریم ورکهای پایتون آشنایی دارید میتونید تمام اینکارها رو توسط اونا انجام بدید یا میتونید کل کارها رو اعم از پردازش و تولید خروجی رو توسط python انجام بدید و در آخر توسط cgi خروجی رو به کاربر نشون بدید و از همین طریق با کاربر در ارتباط باشید.

در کل راه و روش زیاد و بستگی به سطح معلومات و دانش شما از اون ابزارها داره.

hirad000
شنبه 20 تیر 1394, 07:56 صبح
یکی از نیازمندی های انجام پروژه داشتن دانش کافی در مورد ابزارهایی هستش که در اختیار دارین.

نرم افزاری که قصد دارید طراحی کنید رو تحلیل کردید؟ python این وسط قراره چیکار کنه؟ میتونید از فریم ورک django واسه اینکار بهره ببرید یا از cgi.
اگه قراره python فقط یکسری پردازشها رو انجام بده میتونید سمت وب رو با php و html طراحی کنید و درخواستها رو از طریق php به برنامه python ارسال کنید و دوباره خروجی اون رو تو قالب html از طریق php و وب سرور به کلاینت ارسال کنید. ولی اگه به فریم ورکهای پایتون آشنایی دارید میتونید تمام اینکارها رو توسط اونا انجام بدید یا میتونید کل کارها رو اعم از پردازش و تولید خروجی رو توسط python انجام بدید و در آخر توسط cgi خروجی رو به کاربر نشون بدید و از همین طریق با کاربر در ارتباط باشید.

در کل راه و روش زیاد و بستگی به سطح معلومات و دانش شما از اون ابزارها داره.

دارم جانگو رو یاد میگیرم ولی این برای طراحی سایته ، درسته؟ برای نرم افزار هم از همین استفاده کنم. نرم افزار تحت وب البته. مثلا نرم افزاری که همیشه باید real time باشه و ترافیک های شبکه رو رمز کنه .

abadancell
دوشنبه 02 شهریور 1394, 16:36 عصر
باسلام وقت بخیر
بنده مدیر شرکت ایران شارز هستیم که در زمینه شارژ فیزیکی فعالیت می کنیم سوال بنده اینکه چطور امکان داره یک کد یو اس اس دی 3رقمی بدون زیر مجموعه داشته باشیم جاهای مکانهای و بانکها تماس گرفته و همگی اعلام می کنند که در صورت داشت برنامه شارز پشتیبانی می کنند فلذا ما فقط به سامانه یو اس اس دی نیاز داریم لطفا ما را هنمایی کنید و از کجا باید شروع کرد -
لطفا ایمیل بدهید
abadancell@yahoo.com