PDA

View Full Version : مشکل در rewrite کردن url

HttpRequest
جمعه 19 تیر 1394, 12:38 عصر
سلام
من با کد زیر که تو htaccess نوشتم url رو می فرستم به صفحه ای که می خوام ولی فایلهای css , عکسها که مربوط به اون صفحه ان هیچ کدوم لود نمی شن.چیکار باید بکنم براش

RewriteEngine on
RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !-d
RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !-f
RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !-l
RewriteRule ^archive\.html$ archive/index.php [NC,L]

ممنون بابت راهنمایی

H:Shojaei
جمعه 19 تیر 1394, 15:49 عصر
باید توی .htaccess دسترسی به فایلهای css و js رو آزاد کنید که به صورت عادی خونده بشه:

Options +FollowSymLinks
RewriteEngine On
RewriteCond %{REQUEST_URI} !.*\.css$ [NC]
RewriteCond %{REQUEST_URI} !.*\.js$ [NC]

HttpRequest
شنبه 20 تیر 1394, 08:00 صبح
باید توی .htaccess دسترسی به فایلهای css و js رو آزاد کنید که به صورت عادی خونده بشه:

Options +FollowSymLinks
RewriteEngine On
RewriteCond %{REQUEST_URI} !.*\.css$ [NC]
RewriteCond %{REQUEST_URI} !.*\.js$ [NC]

سلام.با این دستوری که شما دادید امتحان کردم جواب نداد.از تگ <base> استفاده کردم درست شد.بخاطر آدرس دهی relative اونطوری شده بود.اینکار رو کردم درسته یا اینکه برم همه آدرس ها رو توی صفحه پیدا کنم و مطلق آدرس دهی کنم؟
یه سوال دیگه هم دارم.
من کدی که تو پست اولم گذاشتم رو نوشتم که تو نوار آدرس مرورگر هم آدرس فایل رو rewrite کنم . یعنی دیده نشه که فایل php هست و html جاش باشه.منتها دستور زیر رو زیر همون خط نوشتم و اجرا می کنم درست redirect می کنه ولی آدرس در مرورگر همون فایل php با پارامترها رو نشون میده و تبدیل به html نمیشه.

RewriteRule ^games/([1-9][0-9][0-9])\.html$ home/index.php?n=$1 [NC,L]
چیکار کنم که تو نوار آدرس مرورگر هم همون آدرس html دیده بشه و تغییر نکنه؟

mehrshadms
شنبه 20 تیر 1394, 11:36 صبح
دوست عزیز 99٪ مشکل شما به خاطر ادرس دهی هست یه اسلش بذار پشتس اکی میشه یعنی به این شکل مثلا
<link href="/App_Themes/Focused/1-ui.core.css (http://barnamenevis.info/App_Themes/Focused/1-ui.core.css)" type="text/css" rel="stylesheet" />