PDA

View Full Version : سوال: مشکل عجیب در درگاه بانک ملت ||| زمان برگشت به سایت بعد پرداخت |||

680100
شنبه 20 تیر 1394, 11:01 صبح
سلام

روز بخیر به همه مهندسین عزیز

یک سوال داشتم در رابطه با پرداخت بانک ملت

توجه : مشکلی با پرداخت و تایید پرداخت و ستل ندارم

مشکل من اینجاست که وقتی با مرورگر موزیلا میرم سمت بانک و وقتی به سایت بر میگردم مقادیر S_POST رو درست و حسابی نمی خونه !!

یعنی به فرض مثال

$SaleReferenceId = $this->input->post('SaleReferenceId',true)

مقدار SaleReferenceId رو میگره ولی در دیتابیس ذخیره نمی کنه !!!!!!! ولی در view مقداری که به $SaleReferenceId داده شده رو چاپ میکنه !!!!

ولی در مرورگر کروم به راحتی میشه پرداخت کرد و برگشت به سایت و مقادیر رو در دیتابیس ذخیره کرد

تا جای که جستجو کردم مرورگر موزیلا این پیغام رو میده وقتی که روی دکمه پرداخت کلیک که میکنیم

The information you have entered on this page will be sent over an insecure connection and could be read by a third party.
Are you sure you want to send this information?

وقتی رو ادامه کلیک میکنم اینجوری میشه

ممنون میشم کسی به این مشکل خورده منو راهنمایی کنه

با تشکر

us1234
شنبه 20 تیر 1394, 15:08 عصر
موقع برگشت چون از سایت دارای ssl به سایت بدون ssl اطلاعات مبادله میشود فایر فاکس این ارور را میدهد و حتما باید Yes زده شود وگرنه اطلاعات به سایت بدون ssl ارسال نمیشود .

680100
شنبه 20 تیر 1394, 17:17 عصر
ممنون مشکل حل شد

مشکل از این بود وقتی که روی دکمه ادامه همین اخطار کلیک میکردم به سایت برمیگشت و مشکلی نبود و تنها مشکلش این بود که اون صفحه را دو بار رفریش میکرد!!!!!
مجبور شدم شرطی که برای جلوگیری از تکراری ثبت شدن رو محکمتر کنم تا اگر 100 بار رفریش بشه زمان برگشت به سایت فقط یک مورد رو ثبت کنه

چون کروم این مشل رو نداشت بدون مشکل ثبت میشد.