PDA

View Full Version : دانلود سورس دفتر تلفن با امکانات ذخیره ، ویرایش ، حذف ، جستجو ، نمایش و ایجاد دیتابیس

davidrobert
دوشنبه 15 تیر 1394, 19:53 عصر
دانلود سورس آموزشی EF6 با امکانات ایجاد دیتابیس ، جدید ، ذخیره ، ویرایش ، حذف و جستجو و نمایش اطلاعات برای دانلود این فایل یه دعا برای ما کنید شدیداً تو یه مسئله گیرم دعا کنید به خواستم برسم و دانلود کنید و حالش رو ببرید.و یه دعا برای پدر آقا خوخان و پدر بزرگ و مادر بزرگ من که از دنیا رفتن کنید و دانلود کنید در غیر این صورت راضی نیستم کسی دانلود کنه کسی که برای یک دعا عاجز هستش برای کمک به دیگران هم همین طور عاجز هستش دعا کنید برای همه و من که مشکل گیر کردم و همین طور برای رفتگان که گفتم خودتون و در آخر دانلود کنید.
132971
این تصویر برنامه
این سورس دانلود http://uplod.ir/itu0me3tr6pr/TelePhoneEneTity.7z.htm
این سورس دانلود http://s3.picofile.com/file/8219720700/TelePhoneEneTity.7z.html
فقط لایک یا همون تشکر هم فراموش نشه ببینم بدرد کسی میخوره این سورس کمکی

zahra1372
شنبه 31 مرداد 1394, 00:53 صبح
حالا تکلیف من که فاتحه خوندمو ورژن ویژوالم پایینتر از شماست چی میشه؟!!!:متفکر::ناراحت:

davidrobert
شنبه 31 مرداد 1394, 16:16 عصر
مشکلی نیست ورژن پایین باشه برای شما و برای من روژن بالا نسخه برای شما دات نت 2013 میاره اگه بحص کداش هستش عنوان هاش رو مروبط به همون کار قرار دادم شما میتونید سورس ببنید و در برنامه خودتون اضافه کنید شبی شو نه همین کد رو

zahra1372
شنبه 31 مرداد 1394, 18:59 عصر
مشکلی نیست ورژن پایین باشه برای شما و برای من روژن بالا نسخه برای شما دات نت 2013 میاره اگه بحص کداش هستش عنوان هاش رو مروبط به همون کار قرار دادم شما میتونید سورس ببنید و در برنامه خودتون اضافه کنید شبی شو نه همین کد رو

بیخیال، ولی ایجاد دیتابیس توی برنامه، یعنی از روی فایل اسکریپت ایجاد میکنه بانکو؟
یعنی بعد باید کد نوشت که اشیاء بانکو بیاره تو فایل dbml؟؟؟:متفکر:

davidrobert
شنبه 31 مرداد 1394, 19:13 عصر
شما ستاپ برنامه تو رو ساختید فایل dbml رو هم به ستاپ اضاف کنید و اکریپت هم کنار فایلتون قرار بدید دیتابیس ایجاد بشه چون فایل dbml از قبل وجود داره برنامه شما شروع به کار میکنه.

zahra1372
شنبه 31 مرداد 1394, 21:40 عصر
شما ستاپ برنامه تو رو ساختید فایل dbml رو هم به ستاپ اضاف کنید و اکریپت هم کنار فایلتون قرار بدید دیتابیس ایجاد بشه چون فایل dbml از قبل وجود داره برنامه شما شروع به کار میکنه.

چی؟ من زیاد تجربه ندارم !
منظوزتونو واضح تر میکنین در مورد چیزی که گفتم؟ (من برنامه تونو ندیدم)

davidrobert
یک شنبه 01 شهریور 1394, 16:09 عصر
شا فایل Setup میسازید برای برنامه هاتون میتونید فایل dbml رو هم به setup خود اضافه کنید و وقتی برنامه رو اجرا کردید دیتابیس موجود نبود در برنامه شما روی دکمه ایجاد دیتابیس میزنید و دیتابیس ایجاد میشه ولی باید فایل اسکریپت دیتابیس رو بهم به برنامه تون از قبل اضافه کرده باشید وگر نه برنامه شما موقع ایجاد دیتابیس اسکریپت پیدا نکنه دیتابیس ایجاد نمیشه و برنامه خطا داده میشه.

zahra1372
یک شنبه 01 شهریور 1394, 22:50 عصر
تا حالا فقط یه بار ستاپ ساختم، باید امتحان کنم ممنوم:گل: