PDA

View Full Version : اجراي برنامه اكسس

zienab
شنبه 20 تیر 1394, 23:42 عصر
فرم هاي ايجاد شده اكسسچطور اجرا ميشه؟ من از اين سايت يك پروژه اكسس دانلود كردم رو فرم مشخصات خودرو ميرم رو دكمه ثبت مي زنم هيج اتفاقي نمي افته يا مثلا صفحه اصلي دكمه خودرو،مشتري و.. رو هر دكمه بزني بايد بره رو همون فرم ولي هيچ اتفاقي نمي افته ايا براي اجراي واقعي فرم ها بايد كار خاص يا مسر خاصي بريم؟

صادق خدابخش
یک شنبه 21 تیر 1394, 10:29 صبح
سلام . در حالت Desing view روی کلید مربوطه راست کلیک کنید در قسمت Properties در تب Event در قسمت On Click ، گزینه Macro Builder را انتخاب کنید . سپس در نوار Add new Action ابتداد دستور Close Window را انتخاب کنید در قسمت Object Type گزینه فرم را انتخاب کنید و بعد در قسمت Object Name نام فرمی که در حالت Desing آن هستید را انتخاب کنید . سپس در Add new Action بعدی دستور OpenّForm را انتخاب کرده ودر قسمت Form Name نام فرمی را که قرار است با فشاردادن کلید باز شود زا انتخاب کنید. سپس Macro ایجادی را Save و Close کنید . فرم را به حالت FormView برگردانید . حالا روی کلید مربوطه کلیک کنید و نتیجه را ببینید.
این ساده ترین راه برای راه حل مشکل شماست .
موفق باشید.

zienab
یک شنبه 21 تیر 1394, 10:41 صبح
تا اين مرحله پيش ميام
سلام . در حالت Desing view روی کلید مربوطه راست کلیک کنید در قسمت Properties در تب Event در قسمت On Click ،
محيط كدنويسي ويژوال باز ميشه

صادق خدابخش
یک شنبه 21 تیر 1394, 10:45 صبح
بعد از انتخاب تب Event در قسمت On Click این کلمه نوشته شده است:[Event Procedure] . این کلمه را پاک کنید و سپس از کلید سه نقطه استفاده کنید و ادامه مراحل.

ehsanshahi
یک شنبه 21 تیر 1394, 14:53 عصر
سلام ...مشکل اینجاست
به مسیر زیر بروید و
accese option>trust center>trust center setting>macro setting>enable all macro را فعال نمایید تا کدها به آبجکتهای مربوطه مرتبط گردد و خودمونی بگم کلیدها کار بکنه .:لبخندساده:
یا علی

zienab
چهارشنبه 24 تیر 1394, 19:06 عصر
نشد:افسرده::افسرده:

zienab
چهارشنبه 24 تیر 1394, 19:46 عصر
من اگر بخواهم كدي برا دكمه مثلا ذخيره رو پروژه خودم تست كنم ببينم اجرا ميشه يا نه بايد همين مراحل برم؟

علیرضا5
پنج شنبه 25 تیر 1394, 04:33 صبح
office button>accese option>trust center>trust center setting>macro setting>enable all macro
این رابطه کاملا درسته
گزینه office button در قسمت سمت بالای چپ صفحه به شکل دایره موجود هست بعد از انجام کلیه مراحل شما باید برنامه رو کلا ببندی و دوباره باز کنی که این وسط یه پیغام بهت میده که yes رو می زنی