PDA

View Full Version : شیوه ی ایجاد برنامه محتوایی

omidn1996
یک شنبه 21 تیر 1394, 13:02 عصر
سلام دوستان عزیز

من میخوام یک برنامه ی محتوایی (یه کتاب آموزش مثلا) درست کنم

میخواستم بدونم برای نمایش و ذخیره ی آموزش ها به چه صورتی باید عمل کنم

تا جایی که فهمیدم تنها راه برای نمایش و استایل دهی درست به متون آموزش استفاده از webView هستش

حالا چند راه پیش رو هست از نظر شما کدوم درست تر هست؟

1- متن آموزش رو به همراه استایل css و html اون توی دیتابیس ذخیره کنم و توی برنامه وارد کنم و استفاده کنم

2- متن آموزش رو بدون استایل توی دیتابیس ذخیره کنم و توی برنامه متن رو وارد کنم و همونجا استایل دهی کنم (که البته به نظر پیچیده تر میشه چون هر آموزشی استایل مخصوص به خودش رو داره)

3- اصلا از دیتابیس استفاده نکنم و تمام آموزش ها رو (نزدیک به 100 آموزش) توی متغییر توی برنامه ذخیره کنم و استایل دهی کنم و استفاده کنم (با این کار باز هم میشه جستجو و علاقه مندی ها درست کرد یا برای جستجو و علاقه مندی حتما نیاز به دیتابیس هستش؟)

ممنون میشم راهنمایی بفرمایید

o0o0okay
یک شنبه 21 تیر 1394, 13:44 عصر
سلام دوستان عزیز

تا جایی که فهمیدم تنها راه برای نمایش و استایل دهی درست به متون آموزش استفاده از webView هستش

1- متن آموزش رو به همراه استایل css و html اون توی دیتابیس ذخیره کنم و توی برنامه وارد کنم و استفاده کنم

2- متن آموزش رو بدون استایل توی دیتابیس ذخیره کنم و توی برنامه متن رو وارد کنم و همونجا استایل دهی کنم (که البته به نظر پیچیده تر میشه چون هر آموزشی استایل مخصوص به خودش رو داره)

3- اصلا از دیتابیس استفاده نکنم و تمام آموزش ها رو (نزدیک به 100 آموزش) توی متغییر توی برنامه ذخیره کنم و استایل دهی کنم و استفاده کنم (با این کار باز هم میشه جستجو و علاقه مندی ها درست کرد یا برای جستجو و علاقه مندی حتما نیاز به دیتابیس هستش؟)

جدیدا اگه کتاب بخواید تولید بکنید باید مجوز بگیرین، اونم از کجا؟؟؟
وزارت ارشاد، باید 6ماه بمونید توی صف که حالا آیا جواب بدن، یا چی ی ی ندن. پس از فکر تولید کتاب بیا بیرون.

o0o0okay
یک شنبه 21 تیر 1394, 13:45 عصر
سلام دوستان عزیز

اگه تازه شروع بکار کردی، بهتره با html درست کنی.
البته هر روشی محبوبیت و محدودیت خودشو داره.

omidn1996
یک شنبه 21 تیر 1394, 13:55 عصر
جدیدا اگه کتاب بخواید تولید بکنید باید مجوز بگیرین، اونم از کجا؟؟؟
وزارت ارشاد، باید 6ماه بمونید توی صف که حالا آیا جواب بدن، یا چی ی ی ندن. پس از فکر تولید کتاب بیا بیرون.

حالا اون مهم نیست سوال من چیز دیگه ای هستش

اگه تازه شروع بکار کردی، بهتره با html درست کنی.
البته هر روشی محبوبیت و محدودیت خودشو داره.

دوستان دیگه اگر کسی میتونه کمکم کنه ممنون میشم

omidn1996
دوشنبه 22 تیر 1394, 00:06 صبح
دوستان کمک