PDA

View Full Version : نمایش حجم باقیمانده در IBSng

nimagame
یک شنبه 21 تیر 1394, 18:47 عصر
با سلام.
من یک برنامه برای اتصال به کاهش پینگ ، بوسیله C#‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎ نوشتم.
همه چیز درست کار میکنه فقط می خوام بدونم چطور می تونم حجم باقیمانده رو در نرم افزار به کاربر نمایش بدم.
133189
class="Form_Content_Row_Right_2col_dark"
ممنون میشم راهنمایی کنید.

akbarg64
یک شنبه 21 تیر 1394, 20:15 عصر
سلام.بانک اطلاعاتی postgresql هست.مقدار اعتبار در جدول normal_users و فیلد credit ذخیره میشه.البته اگه برنامه بخواد وصل بشه بانک اطلاعاتی ibsng باید حالت ریموت رو فعال کنید که وصل بشه.در غیر این صورت وصل نمیشه

nimagame
یک شنبه 21 تیر 1394, 22:40 عصر
سلام.بانک اطلاعاتی postgresql هست.مقدار اعتبار در جدول normal_users و فیلد credit ذخیره میشه.البته اگه برنامه بخواد وصل بشه بانک اطلاعاتی ibsng باید حالت ریموت رو فعال کنید که وصل بشه.در غیر این صورت وصل نمیشه
میشه نمونه ای ، سورسی و یا چیزی که واضح تر مطرحش کنه رو قرار بدید؟
پ.ن:به دیتابیس IBSng دسترسی ندارم.

nimagame
دوشنبه 22 تیر 1394, 02:31 صبح
دوستان یعنی هیچ کسی بلد نیست؟

pbm_soy
دوشنبه 22 تیر 1394, 03:51 صبح
میشه نمونه ای ، سورسی و یا چیزی که واضح تر مطرحش کنه رو قرار بدید؟
پ.ن:به دیتابیس IBSng دسترسی ندارم.

دوستمون akbar64 توضیحات را دادن ولی گویا شما دسترسی به دیتابیس ندارید!
حداقل میگفتید در چه سطحی دسترسی به دیتابیس دارید؟ ویا اینکه تنها دسترسی شما بصورت یک صفحه وب است که فقط خروجی را نمایش میدهد!
اگر شما نتیجه را فقط از طریق صفحه وب میتوانید ببینید تنها راه شما اینه که با استفاده از یک Http Request آن صفحه را درخواست کنید و از توی محتوای HTML رسیده را Parse کرده و مقدار عددی موردنظرت را پیدا کنی
البته Http Request را میتوانی بصورت ساده تر با استفاده از یک Web Browser کنترل و یا شئ آن انجام دهی یعنی یک web browser بروی فرمت قرار میدهی و آدرس urlش را برابر صفحه دلخواهت میکنی وقتی که load شد میتوانی به سورس html آن صفحه دسترسی داشته باشی و آنرا parse کنی (کنترل web browser را میتوانی مخفی کنی که دیده نشه و یا اینکه از کلاس آن یک شئ ایجاد کنی و بدون بخش بصری آن کار کنی)

nimagame
دوشنبه 22 تیر 1394, 16:52 عصر
دوستمون akbar64 توضیحات را دادن ولی گویا شما دسترسی به دیتابیس ندارید!
حداقل میگفتید در چه سطحی دسترسی به دیتابیس دارید؟ ویا اینکه تنها دسترسی شما بصورت یک صفحه وب است که فقط خروجی را نمایش میدهد!
اگر شما نتیجه را فقط از طریق صفحه وب میتوانید ببینید تنها راه شما اینه که با استفاده از یک Http Request آن صفحه را درخواست کنید و از توی محتوای HTML رسیده را Parse کرده و مقدار عددی موردنظرت را پیدا کنی
البته Http Request را میتوانی بصورت ساده تر با استفاده از یک Web Browser کنترل و یا شئ آن انجام دهی یعنی یک web browser بروی فرمت قرار میدهی و آدرس urlش را برابر صفحه دلخواهت میکنی وقتی که load شد میتوانی به سورس html آن صفحه دسترسی داشته باشی و آنرا parse کنی (کنترل web browser را میتوانی مخفی کنی که دیده نشه و یا اینکه از کلاس آن یک شئ ایجاد کنی و بدون بخش بصری آن کار کنی)
فقط به پنل IBSng دسترسی دارم.چون نمایندگی گرفتم.
میشه یک نمونه کد قرار بدید یا برام پ.خ کنید؟باتشکر.

ms-ninja
سه شنبه 23 تیر 1394, 13:47 عصر
من هم به چنین برنامه ای نیاز دارم . سرور هم در دسترس است