PDA

View Full Version : ارسال ایمیل گروهی از سرور مجازی

mehdiyamani
دوشنبه 22 تیر 1394, 07:22 صبح
باسلام و احترام
من یک سرور مجازی دارم که میخواهم از این سرور ایمیل گروهی ارسال کنم .
نمیخواهم به تعدادی باشه که ای پی سرور اسپم بشه و کلیه ایمیلها رو اسپم کنه .

میخواستم ببینم بهترین اسکریپت رایگان در این ضمینه برای ارسال میل گروهی چی هستش و چه تعداد ایمیل میتونم از سرور مجازی ارسال کنم که اسپم نشه ؟

با تشکر فراوان

engmmrj
سه شنبه 23 تیر 1394, 22:10 عصر
باسلام و احترام
من یک سرور مجازی دارم که میخواهم از این سرور ایمیل گروهی ارسال کنم .
نمیخواهم به تعدادی باشه که ای پی سرور اسپم بشه و کلیه ایمیلها رو اسپم کنه .

میخواستم ببینم بهترین اسکریپت رایگان در این ضمینه برای ارسال میل گروهی چی هستش و چه تعداد ایمیل میتونم از سرور مجازی ارسال کنم که اسپم نشه ؟

با تشکر فراوان
اول باید سرورتون مخصول ارسال ایمیل کانفیگ بشه بعد بعد به فکر اسکریپتش باشید ُ اگر هم می خواهید از این دردسر ها خیالتون راحت باشه می توانید از شرکت هایی که پنل ارسال ایمیل میدن سرویس بگیریند .

pbm_soy
سه شنبه 23 تیر 1394, 23:02 عصر
در هر صورت شرکتی که صاحب سرور اصلی است هم براتون محدودیتیهای برای ارسال ایمیل احتمالا در نظر گرفته
احتمالا سرور شما برای ارسال ایمیل آماده و تنظیم شده است و فقط با تابع mail میتوانید ایمیلها را بفرستید و لی بعداز ارسال 50 تا یا 100 تا در یک روز شرکت سرور اصلی جلوی ایمیلهای شما را میگیرد و یا اینکه چون آی پی سرور شما یکی است و مثلا gmail تعداد زیادی ایمیل از این آی پی در یک روز دریافت کرده باعث میشه که آنها را اسپم کند ناچارید چندین برای سرورتون چندین آی پی بگیرید و یا کارهای دیگر انجام دهید!

و یا اینکه مثل گفته دوستمون در پست قبلی از وبق سرویسهای ارسال ایمیل استفاده کنید البته باید بگم که در بیشتر مواقع سرویس آنها هم 100% مطمئن نیست!
البته من یه مدتی برای یکی از پروژه هام کار دیگری کردم و از سرویس گوگل و AOL استفاده کردم یعنی در اینها حدود 30 یا 40 تا ایمیل باز کردم و برای ارسال ایمیل از آنها استفاده میکردم البته یک موضوع دیگه اینه که Gmail هم برای ارسال ایمیل از یک اکانت در یک روز محدودیت قائل میشود ولی مشکل اسپم شدن و موارد دیگه را میگیرد (البته در زمان ارسال ایمیل باید هدر ایمیل را طوری تنظیم کنید که ارسال کننده از یکجا باشد)