PDA

View Full Version : چطور نسخه ی 30 روزه ایجاد کنم

0x1111
چهارشنبه 24 تیر 1394, 14:35 عصر
ا سلام خدمت دوستان
من یک اپلیکیشن ساختم و همه کار هاش رو انجام دادم حالا می خوام اون رو تو مارکت های ایرانی منتشر کنم ولی می خوام کاربر اول اجازه داشته باشه 30 روز از نرم افزار با همه ی امکانات رایگان به منظور تست برنامه استفاده کنه بعد 30 روز آپ قفل بشه و برای ادامه ی استفاده کاربر مجبور به خرید درون برنامه ای داشته باشه تا نرم افزار برا همیشه آنلاک بشه. نمی دونم چه روش و الگوریتمی رو بکار ببرم هر چی به ذهنم می رسه یه مشکلی توش هست چندتا نکته مهمه توجه کنید .
1 - من هاست و وب سرور جهت بررسی آنلاین ندارم .
2 - این جور نباشه که کاربر با دستکاری تاریخ دیوایس خودش بتونه نرم افزار رو دور بزنه.
3- کاربر نتونه با حذف و دوباره نصب کردن نرم افزار یه 30 روز دیگه استفاده کنه و هر موقع 30 روز تمام شد روز از نو و روزی از نو ( دوباره نرم افزار رو نصب کنه )

در کل ایمینی خوبی داشته باشه.

ممنون میشم جواب بدید. یا به صورت خصوصی ( اگر حس می کنید مشکل امنیتی برای اپ هاتون ایجاد می کنه )
یا به صورت عمومی همینجا.
با تشکر

ali_khodayar
چهارشنبه 24 تیر 1394, 14:51 عصر
اتفاقآ من هم دقیقأ دنبال چنین راه حلی هستم. اگر راهنمایی کنید ممنون میشم.

gilas1368
چهارشنبه 24 تیر 1394, 14:57 عصر
اینجا (http://stackoverflow.com/questions/995719/creating-an-android-trial-application-that-expires-after-a-fixed-time-period) مطالعه بفرمائید

o0o0okay
چهارشنبه 24 تیر 1394, 14:58 عصر
ا سلام خدمت دوستان
من یک اپلیکیشن ساختم و همه کار هاش رو انجام دادم حالا می خوام اون رو تو مارکت های ایرانی منتشر کنم ولی می خوام کاربر اول اجازه داشته باشه 30 روز از نرم افزار با همه ی امکانات رایگان به منظور تست برنامه استفاده کنه بعد 30 روز آپ قفل بشه و برای ادامه ی استفاده کاربر مجبور به خرید درون برنامه ای داشته باشه تا نرم افزار برا همیشه آنلاک بشه. نمی دونم چه روش و الگوریتمی رو بکار ببرم هر چی به ذهنم می رسه یه مشکلی توش هست چندتا نکته مهمه توجه کنید .
1 - من هاست و وب سرور جهت بررسی آنلاین ندارم .
2 - این جور نباشه که کاربر با دستکاری تاریخ دیوایس خودش بتونه نرم افزار رو دور بزنه.
3- کاربر نتونه با حذف و دوباره نصب کردن نرم افزار یه 30 روز دیگه استفاده کنه و هر موقع 30 روز تمام شد روز از نو و روزی از نو ( دوباره نرم افزار رو نصب کنه )

در کل ایمینی خوبی داشته باشه.

ممنون میشم جواب بدید. یا به صورت خصوصی ( اگر حس می کنید مشکل امنیتی برای اپ هاتون ایجاد می کنه )
یا به صورت عمومی همینجا.
با تشکر

چنین چیزی رو توی مجلات و ... استفاده میشه
بازار یک حالت خرید اشتراک داره(مدتش خودتون مشخص میکنید مثلا 1ماه). من مطالعه نکردم. میتونید برید API مطالعه کنید.

0x1111
چهارشنبه 24 تیر 1394, 15:37 عصر
سلام.اون لینکی که دوستمون داده رو قبلا خوندم انم در نهایت میگه سرور باید داشته باشید.
دوست دومم که api های بازار رو گفتند باید عرض کنم محصول من اشتراکی نیست کاربر ۳۰ روز برای تست استفاده می کنه و بعد اگر دوست داشت یک بار برای همیشه می خره.
دوستان نظرتون راجع به هاست های رایگان مثل گیگفا چیه چون من پرتال نمی خوام یک دیتا بیس فقط می خوام همین.در ضمن دامنه هم دارم

o0o0okay
چهارشنبه 24 تیر 1394, 15:47 عصر
سلام.اون لینکی که دوستمون داده رو قبلا خوندم انم در نهایت میگه سرور باید داشته باشید.
دوست دومم که api های بازار رو گفتند باید عرض کنم محصول من اشتراکی نیست کاربر ۳۰ روز برای تست استفاده می کنه و بعد اگر دوست داشت یک بار برای همیشه می خره.
دوستان نظرتون راجع به هاست های رایگان مثل گیگفا چیه چون من پرتال نمی خوام یک دیتا بیس فقط می خوام همین.در ضمن دامنه هم دارم
فکر نمیکنم راهی بجز سرور داشته باشی، حتی پرداخت درون برنامه ای هم میگن واسه کرک نشدنش باید با سرور در ارتباط باشه.
براحتی نمیتونید پیاده سازی کنید.

0x1111
چهارشنبه 24 تیر 1394, 16:05 عصر
دوستان اگر راهی به جز سرور نیست نظرتون راجع به سرور هاست های رایگان چیه من سایت نمی خوام فقط یه دیتابیس می خوام برای مدیریت کاربران نرم افزار دامنه هم خودم دارم.

از نظر پیاده سازی توانایی دارم من مهارت خوبی روی
C++
Php and mydql
Java
Java script
Qt
Html and css
دارم و از نظر فنی توانایی اجراش رو دارم.
ولی تگر راه حلی دارید که روی لوکال بشه کار کرد و نیاز به سرور نباشه ممنون میشم به من هم بگید.