PDA

View Full Version : مشکل در کد نویسی قالب

farhadkxy
جمعه 26 تیر 1394, 16:41 عصر
سلام خسته نباشید ببخشید سوالم رو اینجا مطرح کردم.
من یک قالب فریر استفاده می کنم فروشگاهی که یک سری از کد نویسی های این قالب رو پاک کردم و قالب اصلی را هم ندارم ونمیدونم کجا رو پاک کردم و مشکل هم این هست که بعد از خرید تمام اطلاعات ثبت میشه فقط دو تا گزینه از اطلاعات خریدار ثبت نمیشه ممنون میشم یکی برام کد نویسی رو درست کنه.. تو عکس ضمیمه مشخص کردم کدوم قسمت ثبت نمیشه فایل های که باید ویرایش بشه در قالب هم ضمیمه کردم .

http://www.mediafire.com/convkey/58d7/k29vko295b3gl4vzg.jpg

فایل ها (http://www.mediafire.com/download/29qqqg0cp74kk6t/%D9%82%D8%A7%D9%84%D8%A8.zip)

پیام حیاتی
جمعه 26 تیر 1394, 21:35 عصر
سفارش دیگه ای ندارید؟!!

farhadkxy
شنبه 27 تیر 1394, 20:30 عصر
سفارش دیگه ای ندارید؟!!

سلام خسته نباشید
داداش جسارت نباشه علامت تعجب انتهای جمله تون یعنی خواسته ام زیاد بوده؟؟
برنامه نویسی بلد نیستم یه سوتی دادم کمک خواستم همین.

farhadkxy
دوشنبه 29 تیر 1394, 11:42 صبح
یعنی کسی نیست بتونه کار مارو راه بندازه؟؟!!
خب اگه هزینه اش رو پرداخت کنیم چی؟

Sina web designer
سه شنبه 30 تیر 1394, 19:17 عصر
داداش شما یه کاری رو گذاشتی که کلا فرد باید کل فایلای قالبتو دونه دونه نگاه کنه و اشکال رو توش پیدا کنه.بعد باید روی یه دیتابیس بندازتش.فک نکنم کسی مجانی براتون انجام بده.توی سایتای فری لنسری مثل پونیشا پروژه رو ثبت کنید.الان درگیر یک سری مشکلاتی هستم وگرنه خودم براتون انجام میدادم.

pbm_soy
چهارشنبه 31 تیر 1394, 02:27 صبح
بله گفته دوستمون در پست بالا را تصدیق میکنم
مضافا حداقل در مورد سایتت بیشتر توضیح میدادی! مثلا چه کدی است؟ از جائی خریدی؟ کجا؟ با چه شرایطی خریدی؟
چون اول از همه دست زدن به کد دیگران صحیح نیست! حداقل من خودم به سورس کد دیگران تا اجازه ندهند دست نمیزنم مگر اینکه برنامه با سورس خریداری شده باشه و غیره....
مورد دیگر اینه که این کار سختی است کسی که میخواد اینکار را انجام بده شاید مجبور بشه همه یا یا بخش زیاد برنامه را مطالعه کنه و بفهمه ایراد از کجاست تا اصلاح کنه! (مسلما هزینه کمی از شما نخواهند گرفت)
خود کد را دارید؟ یا اینکه اطلاعات مربوط به دسترسی به سایت را بدید تا بررسی شود
در هر صورت در خدمت شما هستیم (پیام خصوصی بدید) امیدوارم که بنده یا دوستان دیگر بتونند کمکی به شما بکنند