PDA

View Full Version : اندروید استودیو دهنم رو سرویس کرده

اندرویدی
شنبه 27 تیر 1394, 17:26 عصر
با سلام. مدیران عزیز لطفا پست من رو پاک نکنید. سوالی که دارم از عنوانش کاملا مشخصه! بچه ها من یک نسخه از اندروید استودیو رو دارم که یک وقت هایی کد درست کامپایل می کنه اما تو دستگاه و یا امولاتور که می زنم خوب اجرا نمی کنه. اومدم یک نسخه 1.2.2 رو دانلود کردم. اما اون هم یک مسئله ای داشت وقتی می اومدم پروژه بسازم و در اون مرحله اخر که اون دکمه فینیش رو می زنیم و پروژه ساخته میشه. وقتی اون دکمه فینیش رو میزدم همونجا ثابت می موند و هنگ می کرد. سیستمی که دارم درسته ضعیفه ولی رم 3 گیگ توش داره. سی پی یو ای که دارم سلرون . 1.8 گیگاهرتز است. اما رم 3 گیگ هم توش دارم و حتی از نرم تفزار بهینه ساز رم و سی پی یو هم استفاده می کنم. اما واقعا قاطی کردم.

ehsan2883
شنبه 27 تیر 1394, 17:39 عصر
به نظرتون سی پی یو سلرون واسه اندروید استودیو مناسبه؟ درسته رم شما 3 گیگ هست ولی همینجوری در حالت عادی اندروید استودیو 1 گیگ از رم رو میبره. مطمئنا مشکل از پردازندتون هست. تازه اگه از امولاتور برای تست برنامه تون استفاده می کنید دیگه بدتر

pbm_soy
یک شنبه 28 تیر 1394, 02:13 صبح
برای ایینکه ببینی سی پی یو یا رم کم میاری یا نه در زمان انجام سیستمت را مانیتور کن راحت ازطریق taskmanager میتوانی اینکار را انجام بدی

omid_cr77
یک شنبه 28 تیر 1394, 12:13 عصر
خود من رم 4 گیگ با سی پی یو 4 هسته ای دارم.بازم بعضی وقتا هنگ میکنه.شما باید سیستمت رو ارتقا بدی.مینیمم باید رم 6 گیگ سی پی یو 4 هسته باشه

(:CLONER
پنج شنبه 15 مرداد 1394, 20:14 عصر
سلام دوست عصبانی من :لبخندساده:
حالا چرا از اندرویذ استودیو اسفاده می کنی؟از Eclips استفاده کن که اینقدر عذاب نکشی مطمئنم ازش خوشت میاد