PDA

View Full Version : سوال: انتخاب یک CMS مناسب برای طراحی سایت

amin1136
یک شنبه 28 تیر 1394, 10:23 صبح
سلام به دوستان
من میخواهم سایتم را به شرح ذیل راه اندازی کنم، ولی نمیدونم جوملا یا وردپرس و یا CMS های دیگه ای بتونند کمک کنند. میخواستم بدونم کدوم CMS را یاد بگیرم از نظر شما بهتر است و کارهای پیشرفته تری را میتوان با آنها انجام داد؟
شرح سایت:
یک سایت خدماتی است. به این صورت که کارفرما به سایت ورود پیدا میکند و اطلاعات پروژه ای که میخواهد انجام شود را ثبت می کند سپس این کارها طبق دسته بندی برای اعضای کارجوی سایت که قبلا عضو سایت شده اند فرستاده می شود و آنها این مشخصات پروزه ها را بررسی کرده و جواب میدهند. بعد نتایج به کارفرما ارسال می شود و قراداد بسته میشود. البته نیازی نیست همه ی این مراحلی که گفتم به صورت اتومانیک اتفاق بیافتد و اگر برخی از کارها به صورت دستی هم باشه موردی نداره. مثل ارسال نتایج کارها به کارفرما.
میخوام بدونم این کار با CMS های موجود قابل انجام هستش؟؟ کدوم را برم پیشرفته یادبگیرم
ممنون دوستانی که اطلاعات دارند بنده را راهنمایی کنند
Master_Power
یک شنبه 28 تیر 1394, 10:35 صبح
سلام به دوستان
من میخواهم سایتم را به شرح ذیل راه اندازی کنم، ولی نمیدونم جوملا یا وردپرس و یا CMS های دیگه ای بتونند کمک کنند. میخواستم بدونم کدوم CMS را یاد بگیرم از نظر شما بهتر است و کارهای پیشرفته تری را میتوان با آنها انجام داد؟
شرح سایت:
یک سایت خدماتی است. به این صورت که کارفرما به سایت ورود پیدا میکند و اطلاعات پروژه ای که میخواهد انجام شود را ثبت می کند سپس این کارها طبق دسته بندی برای اعضای کارجوی سایت که قبلا عضو سایت شده اند فرستاده می شود و آنها این مشخصات پروزه ها را بررسی کرده و جواب میدهند. بعد نتایج به کارفرما ارسال می شود و قراداد بسته میشود. البته نیازی نیست همه ی این مراحلی که گفتم به صورت اتومانیک اتفاق بیافتد و اگر برخی از کارها به صورت دستی هم باشه موردی نداره. مثل ارسال نتایج کارها به کارفرما.
میخوام بدونم این کار با CMS های موجود قابل انجام هستش؟؟ کدوم را برم پیشرفته یادبگیرم
ممنون دوستانی که اطلاعات دارند بنده را راهنمایی کنند

با CMS هم میشه اینکار را کرد
ولی کار 2 برابر میشه
چون باید شما framwork اون CMS هم باید یاد بگیرید تا بتونید کامپوننتی براش بنویسید
و یه مشکل دیگه ای هم که هست اینه که CMS ها باگ دارن.

در هر صورت میشه همه جوره نوشت

من پیشنهاد میکنم از پایه بنویسید
اگه نمیتونید این کار را بکنید بنده براتون از پایه مینویسم

نمونه کار هم زیاد دارم

در ضمن اینم بهتون بگم که joomla و wordpress هردوشون cms های قدرتمند و عالی هستن و انتخابشون سلیقه ای هست

id1385
یک شنبه 28 تیر 1394, 13:01 عصر
برو سمت وردپرس
شک نکن
کارکرد عادیش که خیلی سخت نیست یادگیریش ولی بخوای حرفه ای تر کار کنی یه کم وقت میخواد یادبگیری البته نه انقد وقت که بخوای برای یه فریمورک برای یادگیریش بزاری بعد وقت بزاری از ریشه بنویسی و بعد وقت بزاری باگ بگیری

amin1136
سه شنبه 30 تیر 1394, 14:10 عصر
سلام دوست عزیز
هزینه برنامه نویسی این پروژه ای که گفتم را بفرمایید؟؟
خواستید خصوصی ایمیل بزنید
amin1136@gmail.com

amin1136
سه شنبه 30 تیر 1394, 14:11 عصر
سلام

با CMS هم میشه اینکار را کرد
ولی کار 2 برابر میشه
چون باید شما framwork اون CMS هم باید یاد بگیرید تا بتونید کامپوننتی براش بنویسید
و یه مشکل دیگه ای هم که هست اینه که CMS ها باگ دارن.

در هر صورت میشه همه جوره نوشت

من پیشنهاد میکنم از پایه بنویسید
اگه نمیتونید این کار را بکنید بنده براتون از پایه مینویسم

نمونه کار هم زیاد دارم

در ضمن اینم بهتون بگم که joomla و wordpress هردوشون cms های قدرتمند و عالی هستن و انتخابشون سلیقه ای هست

سلام دوست عزیز
هزینه برنامه نویسی این پروژه ای که گفتم را بفرمایید؟؟
خواستید خصوصی ایمیل بزنید
amin1136@gmail.com

amin1136
سه شنبه 30 تیر 1394, 14:13 عصر
برو سمت وردپرس
شک نکن
کارکرد عادیش که خیلی سخت نیست یادگیریش ولی بخوای حرفه ای تر کار کنی یه کم وقت میخواد یادبگیری البته نه انقد وقت که بخوای برای یه فریمورک برای یادگیریش بزاری بعد وقت بزاری از ریشه بنویسی و بعد وقت بزاری باگ بگیری

ممنون دوست عزیز.
ولی میشه یکم بیشتر توضیح بدید. مثلا مراحل ایجاد این کار را به صورت کلی بگید.

Master_Power
سه شنبه 30 تیر 1394, 17:18 عصر
سلام
ایمیل ارسال شد