PDA

View Full Version : اضافه کردن اطلاعات به برنامه با json

myysl97
یک شنبه 28 تیر 1394, 12:52 عصر
سلام دوستان
چطوری میشه
اطلاعات رو به برنامه اضافه کرد با json
مثلا فرم ثبت نام ساده
متشکر میشم راهنمایی کنید...

ehsan2883
یک شنبه 28 تیر 1394, 14:49 عصر
معمولا فرم ثبت نام حاوی اطلاعاتی هست برای ارسال به سرور. توی پروسه ثبت نام، اطلاعاتی دریافت نمیشه که بخواین نمایش بدین و فقط و فقط اطلاعات به آدرسی که از قبل تعریف کردین ارسال میشه. حالا برای دریافت اطلاعات (مثلا اطلاعات یک محصول) از طریق جیسون، وقتی که اون اطلاعات توسط سرور به جیسون تبدیل شد، داخل یک صفحه اینترنتی چاپ میشه. شما کافیه با توجه به نوع جیسون (آرایه یا آبجکت)، کد مربوط به اون رو بنویسید. اگه جیسون تون آرایه بود، با نوشتن یک for ساده، مقادیر داخل جیسون رو می خویند و نمایش میدین. اگه توضیحاتم گنگ بود یا متوجه نشدین، بگین تا کد بذارم براتون

myysl97
یک شنبه 28 تیر 1394, 21:18 عصر
معمولا فرم ثبت نام حاوی اطلاعاتی هست برای ارسال به سرور. توی پروسه ثبت نام، اطلاعاتی دریافت نمیشه که بخواین نمایش بدین و فقط و فقط اطلاعات به آدرسی که از قبل تعریف کردین ارسال میشه. حالا برای دریافت اطلاعات (مثلا اطلاعات یک محصول) از طریق جیسون، وقتی که اون اطلاعات توسط سرور به جیسون تبدیل شد، داخل یک صفحه اینترنتی چاپ میشه. شما کافیه با توجه به نوع جیسون (آرایه یا آبجکت)، کد مربوط به اون رو بنویسید. اگه جیسون تون آرایه بود، با نوشتن یک for ساده، مقادیر داخل جیسون رو می خویند و نمایش میدین. اگه توضیحاتم گنگ بود یا متوجه نشدین، بگین تا کد بذارم براتون
ممنون دوست عزیز
اگر ممکن بود یه نمونه کد بذارید که مثلا یه دونه فقط نام رو اضافه کنه به json متشکر میشم .
بقیه اش رو از رو اون یاد بگیرم خیلی ممنونم

michael.0855
جمعه 29 آبان 1394, 16:23 عصر
با سلام
دوستان بنده تازگي اندرود رو شروع کردم و به شدت ميخام جيسون رو ياد بگيرم
بنده هم طبق راهي که بالا گفته شده برنامه نوشتم اما الان ميخام با جيسون کار کنم اما هرچي ميگردم نميتونم اموزشي پيدا کنم(يوتوب و گوگل)
از طرفي نميتونم با جيسون کار کنم و php بلد نيستم
اگه امکانش هست درمورد json در وردپرس توضيح بديد و اگه ميشه اموزشي قرار بديد و همينطور کدوم پلاگين وردپرس براي استفاده از جيسون نيازه
ممنون از همگي