PDA

View Full Version : چگونه براساس گروه کاربری مقادیر وارد شده کاربر بررسی کنم

bitcob589
دوشنبه 29 تیر 1394, 12:22 عصر
با سلام
در پروژه خود مدل خود در یک class library پیاده سازی کردم چگونه می توانم اعتبار سنجی اطلاعات کاربر براساس رول کاربری در زمان وارد کردن مقادیر بررسی کنم
در نظر بگیرید کاربر معمولی در زمان وارد کردن اطلاعات مجاز به وارد کردن 200 کارکتر است و مدیر سایت مجاز 3000 کارکتر می باشد و کاربر غیر عضو مجاز به وارد کردن 50 کارکتر است
چگونه می توان براساس رول کاربری اعتبار سنجی انجام داد (چگونه اعتبار سنجی براساس گروه کاربری انجام دهم)

sempay_ninjutsu
یک شنبه 04 مرداد 1394, 11:28 صبح
با سلام
در پروژه خود مدل خود در یک class library پیاده سازی کردم چگونه می توانم اعتبار سنجی اطلاعات کاربر براساس رول کاربری در زمان وارد کردن مقادیر بررسی کنم
در نظر بگیرید کاربر معمولی در زمان وارد کردن اطلاعات مجاز به وارد کردن 200 کارکتر است و مدیر سایت مجاز 3000 کارکتر می باشد و کاربر غیر عضو مجاز به وارد کردن 50 کارکتر است
چگونه می توان براساس رول کاربری اعتبار سنجی انجام داد (چگونه اعتبار سنجی براساس گروه کاربری انجام دهم)
بستگی به پیاده سازیت شما هم داره ... ولی راه معمولش اینه موقع ذخیره کنترلش کنی که اگر بیشتر زد پیغام بده....یا یه اتریبیت بسازی برای هر مدلت و نقش کاربرا و بگیری و چکش کنی و محدودیت اندازه در مدل سرورت بزاری....یه راه دیگه هم اینه دیدتو عوض کنی چون هر باز چک کردن این کاراییتو کم میکنه واسه هر فیلد و دنبال یه راه حل جایگزین باشی..
موفق باشی

bitcob589
پنج شنبه 15 مرداد 1394, 11:44 صبح
اگر امکان دارد برای قسمت زیر مثال بزنید

یا یه اتریبیت بسازی برای هر مدلت و نقش کاربرا و بگیری و چکش کنی و محدودیت اندازه در مدل سرورت بزاری