PDA

View Full Version : سوال: استفاده از Blend در vs2013 ultimate

ahmadreza.s
سه شنبه 30 تیر 1394, 01:07 صبح
سلام خدمت حضار گرامی

من آموزش های آقای فرزاد رو دیدم ! حالا یه سوال دارم !
این برنامه ی blend رو من از کجا گیر بیارم؟ توی ویژوال استودیو 2013 ultimate اونو داره؟ اگه داره از کجا میتونم اجراش کنم؟

Mori Bone
سه شنبه 30 تیر 1394, 09:00 صبح
سلام خدمت حضار گرامی

من آموزش های آقای فرزاد رو دیدم ! حالا یه سوال دارم !
این برنامه ی blend رو من از کجا گیر بیارم؟ توی ویژوال استودیو 2013 ultimate اونو داره؟ اگه داره از کجا میتونم اجراش کنم؟

سلام. اول توی قسمت جستجوی ویندزتون blend رو جستجو کنید ببینید اصلا نصب کردید قبلا یا نه. لگر نصبه که اجراش کنید اگر که نه هنگام نصب اولیه ویژوال استدیو باید تیکه گزینه Blend رو بزنید

toytown
سه شنبه 06 مرداد 1394, 01:11 صبح
آقای فرزاد با بلند 4 کار میکردن
http://dl.downloadha.com/Hosein/June%202010/22/Expression%20SDSU%204%20(www.Downloadha.com).part1 .rar
http://dl.downloadha.com/Hosein/June%202010/22/Expression%20SDSU%204%20(www.Downloadha.com).part2 .rar

ahmadreza.s
سه شنبه 06 مرداد 1394, 04:21 صبح
سلام
با تشکر دوستان
blend نصب نشده بود ! جداگانه اون رو دانلود کردم

Sir-Programmer
سه شنبه 21 مهر 1394, 23:16 عصر
سلام ببخشید یه سوال دارم میخوام تازه کار با Wpf رو شروع کنم ! سوالم اینه Blend این وسط چکارست :D فقط ظاهر کنترل هارو میشه باهاش دست کاری کرد ؟ کارش طراحی رابط کاربریه آره ؟ یا نه ممنون میشم جواب بدین

سیدسبحان
چهارشنبه 22 مهر 1394, 08:49 صبح
سلام ببخشید یه سوال دارم میخوام تازه کار با Wpf رو شروع کنم ! سوالم اینه Blend این وسط چکارست :D فقط ظاهر کنترل هارو میشه باهاش دست کاری کرد ؟ کارش طراحی رابط کاربریه آره ؟ یا نه ممنون میشم جواب بدین

سلام مهندس
وقت بخیر
اره توی wpf شما مجبوری که با کد نویسی ظاهر نرم افزارتو طراحی کنی؛ ولی blend کارو راحت کرده و شمارو از کد نویسی جدا کرده و مثل فوتوشاپ میتونی ظاهری زیبا رو برای نرم افزارت ایجاد کنی.
فکر نمیکنم کار دیگه ای بشه باهاش انجام داد.

موقعی فایده خودشو نشون میده که دوتا برنامه نویس، میخان یه نرم افزارو با mvvm طراحی کنن. یکی گرافیک رو کار میکنه و یکی دیگه برنامه و کدهای نرم افزار(حالا یا با سی شارپ یا با بیسیک یا هرچیز دیگه)...

MMR_1234
جمعه 24 مهر 1394, 04:55 صبح
برای ویژوال استودیو 2012 هم میشه از این بلند استقاده کرد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟

سیدسبحان
شنبه 25 مهر 1394, 14:47 عصر
برای ویژوال استودیو 2012 هم میشه از این بلند استقاده کرد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟

اره چرا که نه.
کارش اینه که شما به جای اینکه با کد نویسی xaml ، ظاهر رو طراحی کنید، شمارو از کدنویسی خلاص میکنه و مثل فوتوشاپ، میتونید ظاهر و بسازید.
بعد با ویژوال بازش کنید.