PDA

View Full Version : کسی با scollView کار کرده تو اندروید استودیو

اندرویدی
پنج شنبه 01 مرداد 1394, 21:16 عصر
سلام. راستش ارتفاع برنامه من زیادتر ارتفاع صفحه نمایش است و من مجبور شدم اسکرول ویو رو استفاده کنم. اما تو اندروید استودیو نمی تونم قسمت های دیگه فضای اسکرول ویو رو تو دیزاینر اندروید استودیو ببینم و چون نمیبینم اصلا نمی تونم ابزارهای دیگه رو بزارم. ببینید کار اسکرول ویو اینه که فضای یک لایوت رو زیاد کنه دیگه. حالا من وقتی استفاده می کنم دیگه نمی دونم اون فضاهایی که استفاده کردم رو بزنم کنار و از فضای جدید تر استفاده کنم.

diapason
پنج شنبه 01 مرداد 1394, 22:34 عصر
--- اشتباه شد ---

amam7074
پنج شنبه 01 مرداد 1394, 23:34 عصر
سلام. راستش ارتفاع برنامه من زیادتر ارتفاع صفحه نمایش است و من مجبور شدم اسکرول ویو رو استفاده کنم. اما تو اندروید استودیو نمی تونم قسمت های دیگه فضای اسکرول ویو رو تو دیزاینر اندروید استودیو ببینم و چون نمیبینم اصلا نمی تونم ابزارهای دیگه رو بزارم. ببینید کار اسکرول ویو اینه که فضای یک لایوت رو زیاد کنه دیگه. حالا من وقتی استفاده می کنم دیگه نمی دونم اون فضاهایی که استفاده کردم رو بزنم کنار و از فضای جدید تر استفاده کنم.

سلام.همیشه یادت باشه کا بعد از اسکرول ویو از
LinearLayout استفاده کنی.تو ایکلیپس خودش میزاره ولی تو اندروید استودیو باید به صورت دستی این کارو کنی.بعد باید تمام کنترل هاتو تو لاینرلای اوت بزاری تا به نسبت طراحیت صفحت بزرگ شه