PDA

View Full Version : حرفه ای: کار با Whatsapp api (ارسال پیام در وات ساپ)

moharam1370
شنبه 03 مرداد 1394, 07:50 صبح
سلام خدمت اساتید محترم
از اساتید کسی هست که با این DLL کار کرده باشه ؟

shahryari
شنبه 03 مرداد 1394, 10:07 صبح
سلام خدمت اساتید محترم
از اساتید کسی هست که با این DLL کار کرده باشه ؟

کدوم dll؟ لینک بده

moharam1370
شنبه 03 مرداد 1394, 12:22 عصر
133547

133548

133549

133550

moharam1370
یک شنبه 04 مرداد 1394, 10:56 صبح
بعد از تلاشی وحشتناک بالاخره به نتیجه رسیدم .

بیتا حکمت
یک شنبه 04 مرداد 1394, 12:38 عصر
بعد از تلاشی وحشتناک بالاخره به نتیجه رسیدم .

خب اگر ممکنه ، نتیجه رو اینجا بنویسید بقیه هم استفاده کنن ..

moharam1370
یک شنبه 04 مرداد 1394, 23:21 عصر
خب اگر ممکنه ، نتیجه رو اینجا بنویسید بقیه هم استفاده کنن ..

سلامی مجدد خدمت کاربران

نمیدونم تا چه حدی افراد برنامه نویس با موضوع ارسال پیام انبوه در محیط های مجازی آشنایی دارند ...

حدود یک هفته پیش با شرکتی آشنا شدم که در همین راستا از برنامه هایی برای ارسال پیام انبوه پیام تبلیغاتی استفاده می کردند و مشکلاتی داشتند پیشنهاد شد در مورد این برنامه ها تحقیق کنم و بع اگر به نتیجه رسیدم شبیه اون برنامه ها پیاده سازی کنم.

نتیجش این بود که در مورد وات ساپ شدید محدودیت ارسال وجود دارد (که مشکل شرکت هم همین موضوع بود) و هر شماره ی مجازی رو هم مجاز نمیدونه .... در مورد وایبر ، تلگرام ، لاین و ... بحث کلاً برعکس این موضوعه ...
حالا بعد از کلی تلاش دارم روی وایبر و ... کار میکنم.

moharam1370
چهارشنبه 07 مرداد 1394, 10:56 صبح
سلامبرنامه ارسال رو با تلگرام و وایبر نوشتم، یه مشکل دارم ارسال تصویر و فیلم در تلگرام رو کسی کار کرده ؟

Hadi-Hashemi
چهارشنبه 07 مرداد 1394, 11:33 صبح
بابا ننویسین از این برنامه ها، طرف تولیدی شورت داره وقت و بیوقت اسپم تبلیغاتی میفرسته. ما ایرانیها جنبه و فرهنگ تبلیغ نداریم. شما هم تلاش کن برنامه های کاربردی تر بنویسی که مشکل ملت رو حل کنه نه اینکه به مشکلات مردم اضافه کنه. مرسی

moharam1370
چهارشنبه 07 مرداد 1394, 18:36 عصر
بابا ننویسین از این برنامه ها، طرف تولیدی شورت داره وقت و بیوقت اسپم تبلیغاتی میفرسته. ما ایرانیها جنبه و فرهنگ تبلیغ نداریم. شما هم تلاش کن برنامه های کاربردی تر بنویسی که مشکل ملت رو حل کنه نه اینکه به مشکلات مردم اضافه کنه. مرسی

از عکس پروفایلت معلومه که ........ !!!!:لبخند:

Hadi-Hashemi
چهارشنبه 07 مرداد 1394, 19:24 عصر
از عکس پروفایلت معلومه که ........ !!!!:لبخند:

معلومه که چی؟ :افسرده:

moharam1370
چهارشنبه 07 مرداد 1394, 19:39 عصر

از بیکاری که بهتره !

Mahmoud Zaad
چهارشنبه 07 مرداد 1394, 19:59 عصر
بابا ننویسین از این برنامه ها
کلا اکثر قریب به اتفاق ما (جمع بستم که ناراحت نشید!) منتظریم یک کسی یه برنامه ای، کار نویی، آهنگ جدیدی ... تولید کنه و ما شروع کنیم براش اسپمر، افزونه، صفحه هواداری! و ... تولید کنیم. ایجاد کار جدید به هزاران دلیل مذموم هست و "همرنگ جماعت شدن" و پیرو بودن، ارزش محسوب میشه. همیشه برام سوال بوده کسی که برای دی جی حسین فسنقری! صفحه هواداری می سازه یا یک ثانیه بعد از مرگ یه نفر میره تو ویکی پدیا، صفحه اون خدابیامرز! رو آپدیت می کنه کار و زندگی نداره یا نمی خواد خودش مثل این بنده خدا بشه؟ آیا همش ما باید دنباله رو باشیم؟! آیا همش باید دنبال قهرمان بگردیم؟

پی نوشت: فکر می کنم واتس آپ/ واتس اپ صحیح باشه! چون صاحبش (https://www.whatsapp.com/) هم A رو با حروف بزرگ نوشته!

moharam1370
پنج شنبه 08 مرداد 1394, 08:23 صبح
کلا اکثر قریب به اتفاق ما (جمع بستم که ناراحت نشید!) منتظریم یک کسی یه برنامه ای، کار نویی، آهنگ جدیدی ... تولید کنه و ما شروع کنیم براش اسپمر، افزونه، صفحه هواداری! و ... تولید کنیم. ایجاد کار جدید به هزاران دلیل مذموم هست و "همرنگ جماعت شدن" و پیرو بودن، ارزش محسوب میشه. همیشه برام سوال بوده کسی که برای دی جی حسین فسنقری! صفحه هواداری می سازه یا یک ثانیه بعد از مرگ یه نفر میره تو ویکی پدیا، صفحه اون خدابیامرز! رو آپدیت می کنه کار و زندگی نداره یا نمی خواد خودش مثل این بنده خدا بشه؟ آیا همش ما باید دنباله رو باشیم؟! آیا همش باید دنبال قهرمان بگردیم؟

پی نوشت: فکر می کنم واتس آپ/ واتس اپ صحیح باشه! چون صاحبش (https://www.whatsapp.com/) هم A رو با حروف بزرگ نوشته!
:متعجب::متعجب::متعجب::متعجب:: تعجب::متعجب::متعجب::متعجب::م عجب:

آره خب فک نمیکنم شما ها بیشتر از یه برنامه حسابداری ، که اونم باز sql انجام میده بیشتر نوشته باشید !!!

Mahmoud Zaad
پنج شنبه 08 مرداد 1394, 08:42 صبح
:متعجب::متعجب::متعجب::متعجب:: تعجب::متعجب::متعجب::متعجب::م عجب:

آره خب فک نمیکنم شما ها بیشتر از یه برنامه حسابداری ، که اونم باز sql انجام میده بیشتر نوشته باشید !!!
من فکر نمی کنم ما با هم آشنایی داشته باشیم ولی دوستانی هستند اینجا که تا حدودی با زمینه کاری من آشنا هستند. رطب خورده منع رطب کی کند؟ اگه بیشتر از برنامه حسابداری ننوشته بودم این حرفو نمی زدم. لات حقیقی نیستم ولی لات مجازی هم نیستم بخوام لاف بزنم!
ضمناً من ندیدم Sql کار حسابداری بکنه، کسی دیده؟!

محمد آشتیانی
پنج شنبه 08 مرداد 1394, 08:52 صبح
سلام
کی میخواد این تیپ مکالمات بین بچه‌ها تموم بشه خدا میداند