PDA

View Full Version : قفل نرم افزاری روی اکسس

سنبله کار
چهارشنبه 18 مرداد 1385, 17:36 عصر
یکی از نکاتی که برای توزیع نسخه کاربردی نرم افزار تهیه شده توسط شما مد نظر است ساختن نسخه trial از برنامه است که مدت محدودی از نظر زمان یا تعداد اجرا یا تعداد رکورد برای کاربر فعال شود و پس از کاربر با پرداخت وجه نرم افزار و اعلام کد انحصاری سیستم خود از شما کد فعال سازی نرم افزار را دریافت کرده و به کار خود ادامه دهد .
لینک زیر یکی از این نرم افزارهاست که در اکسس کاربرد دارد و امیدوارم مورد استفاده دوستان قرار گیرد .
http://www.p30world.com/archives/003959.php

سنبله کار
شنبه 21 مرداد 1385, 10:24 صبح
برخی از دوستان با فایل نمونه مشکل داشتند
این نمونه اصلاح شده جهت بهره برداری تقدیم می گردد .

ishafaaty
شنبه 23 دی 1385, 16:37 عصر
سلام به دوستان
آیا روشی برای Trial کردن برنامه وجود دارد یعنی برنامه دارای محدودیت زمانی شود (مثلاً بعد از یک هفته از کار بیفتد):متعجب:

ali_kolahdoozan
شنبه 23 دی 1385, 16:48 عصر
من نمی دونم اکسس بتونه همچین کاری بکنه . چون کدنویسی آنرا بلد نیستم اما میشه با برنامه نویسی کاری کرد در هر اجرا تاریخ رو چک کنه و با تاریخ لحظه اولین اجرا که در جایی ذخیره کردید مقایسه کنه و بر این اساس سر یک زمانی از کار بیفته . اما کلا برای فایلهای اجرایی با install shield میشه همچین چیزی ساخت . یعنی نسخه trial ایجاد کرد

Ali_Fallah
یک شنبه 24 دی 1385, 09:43 صبح
http://barnamenevis.org/forum/showthread.php?p=269752#post269752

در این لینک برنامه ای ضمیمه کردم (استفاده از پاور پوینت)
و شما برنامه را 5 بار باز وبسته کنید که در ادامه
از شما کد فعال سازی میخواد و...

صبا9841
یک شنبه 24 دی 1385, 13:18 عصر
برخی از دوستان با فایل نمونه مشکل داشتند
این نمونه اصلاح شده جهت بهره برداری تقدیم می گردد .

جناب سنبل کار؛ نرم افزار را که دانلود نشد این نمونه را هم که زحمت کشیدید بعد از باز شدن روی این خط Antidebugging 'Antidebugging or AntiTracing Protection ارور میدهد.

سنبله کار
یک شنبه 24 دی 1385, 17:56 عصر
نمونه اصلاح شد لطفا دوباره ببینید

صبا9841
دوشنبه 25 دی 1385, 14:30 عصر
از توجه تان سپاسگزارم. اما همان ارور را تکرار میکند. ممکن است فایل اصلاح شده روی قبلی نیفتاده باشد. اگر ممکن است در پست بالایی ضمیمه بفرمائید. متشکرم

reza850101
چهارشنبه 04 بهمن 1385, 11:35 صبح
باسلام
دوستان این نرم افراز چطور کارمیکنه من فایل دی ال ال آنرا در ویندور کپی کردم اما نحوه کارش مشخص نیست اگر کسی میدونه ممنونم راهنمایی کنه

Neeloofar
چهارشنبه 04 بهمن 1385, 13:26 عصر
من که فکر نمیکنم رو اکسس (mdb,mde, و غیره) بشه قفل گذاشت.
چون تمامی Proreties فایلهای اکسس از طریق یک فایل اکسس دیگه (منظور VBA) قابل دستکاری هست.

سنبله کار
شنبه 07 بهمن 1385, 10:15 صبح
باسلام
دوستان این نرم افراز چطور کارمیکنه من فایل دی ال ال آنرا در ویندور کپی کردم اما نحوه کارش مشخص نیست اگر کسی میدونه ممنونم راهنمایی کنه

اگه فایل دی ال ال در system32 کپی شده باشه باید هنگام اجرای برنامه نسخه نمایشی (Trial) بودن اون طی پیغامی اعلام بشه و بعد فرمی که حاوی اطلاعات آی دی دستگاه هست بیاد و از شما سریال بخواد .

reza850101
یک شنبه 08 بهمن 1385, 11:26 صبح
ممنون از آقای سنبله کار - این سریال را ازکجا باید آورد واردکرد و بانک اکسس راچطور به آن معرفی کنم

سنبله کار
یک شنبه 15 بهمن 1385, 17:31 عصر
از این فایل استفاده کنید راهنمایی آن کامل است

صبا9841
دوشنبه 16 بهمن 1385, 08:53 صبح
جناب سنبله کار-سلام
ضمن تشکر از تایپیکی که ایجاد کردید تا جاییکه برایتان مقدور است در مورد این فایل اخیر توضیح بفرمائید.

Payam Moradi
دوشنبه 16 بهمن 1385, 11:51 صبح
از این فایل استفاده کنید راهنمایی آن کامل است
سلام

میشه یک فایل اکسس رو قفل کنید تا ببینم آیا واقعا قفل شده. این نرم‌افزار بالایی که خود مورد داره باهاش کار میکنی خوبخود قفل میکنه.

من که فکر نمیکنم رو اکسس (mdb,mde, و غیره) بشه قفل گذاشت.
چون تمامی Proreties فایلهای اکسس از طریق یک فایل اکسس دیگه (منظور VBA) قابل دستکاری هست.

من با گفته ایشون موافقم. :متفکر:

آقای/خانم سنبله کار میشه لطف کنید و یک فایل قفل شده آپ کنید.

.

سنبله کار
یک شنبه 20 اسفند 1385, 15:55 عصر
چشم دوست عزیز در اولین فرصت می فرستم .
بنظر من هم خوبه که دوستان روش کار کنند و راه های نفوذش رو پیدا کنیم .