PDA

View Full Version : سوال: لینک گزارش به اکسل

laia56
شنبه 03 مرداد 1394, 15:36 عصر
با عرض ادب و احترام خدمت تمامی اساتید و دوستان محترم
سئوالی دارم آیا امکان لینک گزارش تهیه شده در اکسس به اکسل هست چون در زمان لینک صرفا جدول یا کوئری را میتوان با شرط آپدیت ارسال نمود اما بنده نیاز دارم از گزارش اکسس را در اکسل با شرط آپدیت ببینم
با تشکر از همراهی دوستان

mohsen1393
دوشنبه 05 مرداد 1394, 08:48 صبح
با عرض ادب و احترام خدمت تمامی اساتید و دوستان محترم
سئوالی دارم آیا امکان لینک گزارش تهیه شده در اکسس به اکسل هست چون در زمان لینک صرفا جدول یا کوئری را میتوان با شرط آپدیت ارسال نمود اما بنده نیاز دارم از گزارش اکسس را در اکسل با شرط آپدیت ببینم
با تشکر از همراهی دوستان

سلام . شما باید از داخل اکسل به یک کوئری مورد نظر در اکسس لینک برقرار کنید. و هر بار که فایل اکسل رو باز میکنید اون رو برای برای بروز رسانی اطلاعات رفرش کنید.

laia56
یک شنبه 01 شهریور 1394, 09:56 صبح
با تشکر اما چطوری به کوئری لینک بزنم در حالیکه اکسل فقط به جدول لینک میشود

Abbas Amiri
سه شنبه 03 شهریور 1394, 18:32 عصر
با تشکر اما چطوری به کوئری لینک بزنم در حالیکه اکسل فقط به جدول لینک میشود

سلام
یک جدول موقت از کوئری تهیه کنید که با باز شدن گزارش ایجاد و با بسته شدن آن حذف شود.

alirezabahrami
سه شنبه 03 شهریور 1394, 19:23 عصر
سلام

در ورژن های پائین تر از 2007 مشکلی در ارسال مستقیم گزارش به اکسل وجود ندارد . اما در 2007 و فکر کنم در نسخه های بالاتر متأسفانه این نقیصه وجود دارد که البته با نصب سرویس پک 3 آفیس 2007 میتوانید مستقیماً گزارش خود را به اکسل ارسال نمائید .
سرویس پک 3 را با عنوان office2007sp3-kb2526086-fullfile-en-us.exe از اینترنت سرچ و دانلود نمائید .
دو تصویر ضمیمه را ملاحظه بفرمائید !
یکی را قبل از نصب سرویس پک 3 تهیه و یکی هم بعد از نصب آن .
یا علی

alirezabahrami
چهارشنبه 04 شهریور 1394, 17:46 عصر
سلام

در ورژن های پائین تر از 2007 مشکلی در ارسال مستقیم گزارش به اکسل وجود ندارد . اما در 2007 و فکر کنم در نسخه های بالاتر متأسفانه این نقیصه وجود دارد که البته با نصب سرویس پک 3 آفیس 2007 میتوانید مستقیماً گزارش خود را به اکسل ارسال نمائید .
سرویس پک 3 را با عنوان office2007sp3-kb2526086-fullfile-en-us.exe از اینترنت سرچ و دانلود نمائید .
دو تصویر ضمیمه را ملاحظه بفرمائید !
یکی را قبل از نصب سرویس پک 3 تهیه و یکی هم بعد از نصب آن .
یا علی
خدائی آدم از فعالیت تو این تالار پشیمون میشه .

laia56
یک شنبه 05 مهر 1394, 09:49 صبح
سلام
یک جدول موقت از کوئری تهیه کنید که با باز شدن گزارش ایجاد و با بسته شدن آن حذف شود.
بی زحمت بفرمایید چگونه اینکار را انجام بدهم ودرعین حال آپدیت شود
البته سئوال دیگری هم دارم و آن اینکه آیا میتوان به همان شکل گزارش در اکسس در فایل اکسل نمایان شود