PDA

View Full Version : حرفه ای: جستجو بر اساس بخشی از یک عدد

hd1246
یک شنبه 04 مرداد 1394, 11:32 صبح
با سلام خدمت دوستان عزيز و ضمن تبريک به مناسبت عيد سعيد فطر
درفايلي که ضميمه کردم تيبل آن از نوع لينک شده مي باشد درتيبل شماره اشتراک 14رقم است که 8 رقم سمت چپ کد شهرستان مي باشد و عدد آخرسمت راست کد کنترولي است و مابين آنها شماره اشتراک مي باشدکه من در فرم مربوط به ثبت اطلاعات در تکست باکس مربوط به جستجو SearchBox مي خواهم جستجو فقط بر اساس شماره اشتراک انجام گردد . (ضمنا صفرهاي قبل از عدد هم براي شماره اشتراکهاي کمتر از 5 رقمي ناديده گرفته شود)ولي در حال حاضر در کد مربوط به دکمه جستجو مي بايست کل 14 رقم را وارد کنيم . خواستم از روستان کمک بگيرم اين مشکل را برايم مرتفع نمايند . متشکرم

mohsen1393
دوشنبه 05 مرداد 1394, 07:53 صبح
با سلام خدمت دوستان عزيز و ضمن تبريک به مناسبت عيد سعيد فطر
درفايلي که ضميمه کردم تيبل آن از نوع لينک شده مي باشد درتيبل شماره اشتراک 14رقم است که 8 رقم سمت چپ کد شهرستان مي باشد و عدد آخرسمت راست کد کنترولي است و مابين آنها شماره اشتراک مي باشدکه من در فرم مربوط به ثبت اطلاعات در تکست باکس مربوط به جستجو SearchBox مي خواهم جستجو فقط بر اساس شماره اشتراک انجام گردد . (ضمنا صفرهاي قبل از عدد هم براي شماره اشتراکهاي کمتر از 5 رقمي ناديده گرفته شود)ولي در حال حاضر در کد مربوط به دکمه جستجو مي بايست کل 14 رقم را وارد کنيم . خواستم از روستان کمک بگيرم اين مشکل را برايم مرتفع نمايند . متشکرم

سلام ،شما باید از تابع MID استفاده کنید.

مهندس نرم افزار110
دوشنبه 05 مرداد 1394, 12:39 عصر
سلام

dist_text=textBox1.Text.Substring(start_index,leng th);

start_index: 10 , length=8 انتخاب شود.

hd1246
سه شنبه 06 مرداد 1394, 11:51 صبح
سلام با تشکر از شما دوست عزیز از بابت راهنماییتون فقط عذر میخوام فیلد جستجو از نوع Number هست و رشتهtext نیست اگه زحمتی نیست در نمونه ارسالی خودم تغییرات را اعمال کنید. ممنون میشم چون کد بالا را وارد کردم خطا میده.