PDA

View Full Version : نحوه ایجاد محمدودیت زمانی برای اپلیکیشن

hamedg1366
یک شنبه 04 مرداد 1394, 12:54 عصر
با سلام و عرض ادب

چطور برای اپلیکیشن محدودیت زمانی ایجاد کنم؟

بعنوان مثال برنامه ای داریم که میخوایم تا 20 روز در گوشی کاربر کار کنه و بعد از اون تا زمانی که خرید درون برنامه ای انجام نداده اپلیکیشن پیغام مناسب بده و کاربر رو ملزم به خرید کنه

با تشکر از همه دوستان

Mehrnaz_k
یک شنبه 04 مرداد 1394, 13:40 عصر
در اولین اجرای برنامه تاریخ رو بگیرید و ذخیره کنید و سپس هربار در اجرای برنامه ابتدا تاریخ فعلی رو با تاریخ ذخیره شده مقایسه کنید و ادامه کار..

diapason
یک شنبه 04 مرداد 1394, 13:47 عصر
با سلام و عرض ادب

چطور برای اپلیکیشن محدودیت زمانی ایجاد کنم؟

بعنوان مثال برنامه ای داریم که میخوایم تا 20 روز در گوشی کاربر کار کنه و بعد از اون تا زمانی که خرید درون برنامه ای انجام نداده اپلیکیشن پیغام مناسب بده و کاربر رو ملزم به خرید کنه

با تشکر از همه دوستان

در صورتی که گوشی کاربر رورت شده باشه، هیچ راهی برای این مورد ندارید... برای مثال برنامۀ جسابداری پیامکی تاریخ اولین اجرا رو در بانک اطلاعاتی ذخیره می‌کنه. خوب اگر گوشی روت نشده باشه که برنامۀ شما کاملاً در امانه اما وقتی گوشی من روت شده است، به راحتی هر زمان بخوام این تاریخ رو در بانک اطلاعاتی تغییر می‌دم و بدون مشکل از برنامه مدت ها استفاده می کنم (هرچند اصلاً از این برنامه استفاده نمی‌کنم. فقط محض اطلاع گفتم). البته خوب همه از این موضوع اطلاع ندارن و با بانک اطلاعاتی و این چیزا آشنایی ندارن. در کل راه مطمئنی برای این موارد وجود نداره. بهترین کار اینه که به کاربرا اعتماد کنید. به این صورت خیلی فکر خودتون رو در گیر این مسائل نمی‌کنید. اگر برنامه به اندازۀ کافی قابل قبول باشه، احتمال این که کاربرا خودشون رو به خرید نسخۀ اصلی مقید کنن بسیار بالاست. باید فرهنگش وجود داشته باشه.

ehsanh22
یک شنبه 04 مرداد 1394, 17:43 عصر
به صورت آنلاین چک بشه بهتره ، به صورت محلی میتونه با یبار حذف و نصب مجدد یا لاکی پچر یا Clear data مجدد استفاده کنه ، بهترین راه اینه که آنلاین چک کنه از سرور...این کار هم دردسرش زیاده (webservices) . میتونی یک push notification درست کنی که مثلا هر 48 ساعت یبار بگه ارتقا بده برنامه رو ( از SharedPreferences استفاده کنی که این راحت ترین کاره ، اگه کاربر ارتقا داد که نشون نده اگه کاربر عادی هست پیغام رو براش نمایش بده به شکل دلخواه شما . مثلا بعد از گذشت X روز اگر ارتقا نداد کد y اجرا بشه ... )

hamedg1366
یک شنبه 04 مرداد 1394, 22:19 عصر
با تشکر از همه دوستانی که جواب دادن مشکل در گرفتن تاریخ و چک کردن اون نیس عزیزان ؛

من خیلی وقته درون پرداختی برنامه نزدم مشکلم در تشخیص هویت کاربر هس ، چطور توی سرورم بفهمم که کاربرم خرید رو کرده یا نه تا محدودیت رو براش وردارم ،

مد نظر داشته باشید میخوام برای هر کاربر تعریف کنم که بعد از خریدش؛ در بیش از 3 تا گوشی نتونه برنامه رو فعال کنه