PDA

View Full Version : خروجی گرفتن از برنامه

jaboli
یک شنبه 04 مرداد 1394, 17:45 عصر
سلام من تقریبا برنامم کامله
برای خروجی گرفتن دقیقا باید چیکار کنم؟!
یه سوال اینکه آیا دیتابیس هم با برنامه خروجی گرفته میشه یا نه؟!

jaboli
یک شنبه 04 مرداد 1394, 18:04 عصر
الان برنامه من نیاز به sql server 2008 express داره من از کجا دانلود کنم؟!همه سایت ها یا 2005 دارن یا 2010 یا 2014!!!!

محمد رضا فاتحی
یک شنبه 04 مرداد 1394, 18:06 عصر
از سایت microsoft دانلود کن
http://www.microsoft.com/en-us/download/details.aspx?id=1695

jaboli
دوشنبه 05 مرداد 1394, 11:12 صبح
یه سوال اینکه این برنامه روی هر سیستم عاملی نصب میشه یا فقط روی ویندوز؟!!

Beginner67
دوشنبه 05 مرداد 1394, 12:08 عصر
این برنامه روی هر سیستم عاملی که (فریم ورک متناسب با برنامتون و sql ای ک با ورژن برنامه شما بخونه رو داشته باشه)نصب و اجرا میشه.

jaboli
دوشنبه 05 مرداد 1394, 21:54 عصر
دوستان من فایل نصب برنامه ام رو کامل و درست ایجاد کردم
الان مشکلم با نصب net framework4 و sql server هستش
نت فریم ورک رو که هی اررور میگیره میگه باید چمیدونم WIC رو نصب کنی یا وقتی نصب میشه باز sql server اررور میگیره میگه نت فریم ورک نصب نیست
یا وقتی هم که جفتش نصبه یه اررور میده که عکسشو براتون میزارم ببینید
133615

لطفا کمک کنید رزوی سیستم های 23 بیتی و 64 بیتی راحت نصب شه
لینک سالم و کامل نرم افزارها رو بدون استفاده به آپدیت اینترنتی هرکی دره بده مراحلشم دقیق بگه لطفا

jaboli
دوشنبه 05 مرداد 1394, 22:03 عصر
رنامه روی لب تاپ خودم که همه نرم افزار ها روش نصب هست ران کردم و درست عمل کرد ولی قسمتی که با کامپوننت bpersiancalendar مربوط هست رو باز نمیکنه و اررور میده!!! اونو دیگه کجای دلم بزارم؟!!!!

jaboli
سه شنبه 06 مرداد 1394, 08:26 صبح
دوستان لطفا یکی کمک کنه سریع کارم راه بیفته ممنون

Amir4317
سه شنبه 06 مرداد 1394, 12:02 عصر
سلام
در متن خطا به صورت واضح نوشته شده که یک بانک اطلاعات همنام وجود داره و دیگه لازم نیست پیوست بشه.
در شروع برنامه فقط یک بار برنامه رو attach کنید و در خروج از برنامه detach و اگر هم یک بار بررسی کنید که قبلاً پیشوست شده یا نه (در لیست سرور هست؟)
دیگه ضمیمه نشه:چشمک:

jaboli
سه شنبه 06 مرداد 1394, 12:49 عصر
سلام
در متن خطا به صورت واضح نوشته شده که یک بانک اطلاعات همنام وجود داره و دیگه لازم نیست پیوست بشه.
در شروع برنامه فقط یک بار برنامه رو attach کنید و در خروج از برنامه detach و اگر هم یک بار بررسی کنید که قبلاً پیشوست شده یا نه (در لیست سرور هست؟)
دیگه ضمیمه نشه:چشمک:
این فقط یکی از اررور هاشه کلا من هرجوری خروجی میگیرم هر دفعه یه اررو میده.یه بار میگه باید نرم افزاراش نصب شه یه بار میگه با تقویم فارسی مشکل داره یه بار این پیغام رو میده کلا موندم چیکار کنم
این قضیه attach و detach رو از کجا انجام بدم؟!
میشه یه بار کامل توضیح بدید برای خروجی و نصب برنامه دقیقا چیکار باید بکنم؟!

jaboli
چهارشنبه 07 مرداد 1394, 08:43 صبح
دوستان من نت قریم ورک و sql server رو کامل نصب کردم ولی وقتی برنامه رو نصب میکنم این خطا رو میده که مربوط به عدم اتصال دیتابیس به sql هستش!!!
133680

jaboli
چهارشنبه 07 مرداد 1394, 09:22 صبح
دوستان الان کلا متوجه شدم اتصال به دیتابیس از برنامه مشکل داره در ابتدا دیتابیس از بیرون از برنامه خونده میشده که وقتی خواستم منتقلش کنم به داخل برنامه اررور ها شروع شد
فکر کنم از پایه باید تغییر داده بشه برنامم!!!!!

A database with the same name exists, or specified file cannot be opened, or it is located on UNC share.

jaboli
چهارشنبه 07 مرداد 1394, 09:27 صبح
جالب اینجاست دیتابیس در محل فولدر پروژه در قسمت BIN/DENUG هستش ولی وقتی دیتابیس در محل c:/documents رو پاک میکنم اینم اررور میده :|

jaboli
چهارشنبه 07 مرداد 1394, 10:21 صبح
دوستان عزیز کسی نیست جواب مارو بده؟!!!
من الان دیتابیس که در فولدر پروژه بود پاک کردم و الان از داکیومنت داره دیتابیس رو میخونه حالا چطوری خروجی بگیرم که دیتابیس هم باشه؟!