PDA

View Full Version : سوال: خواهش میکنم یکی کمکم کنه در مورد gps

mahan206
دوشنبه 05 مرداد 1394, 21:54 عصر
دوستان باور کنید دیگه خسنه شدم یه سورس یا یه سمپل نیست که مکان دقیق رو تو یه فرم با اینترنت نشون بده افلاین هم نباشه اشکال نداره خواهش میکنم کمکم کنید کد اینترنت رو زیر رو کردم متاسفانه دقیق نشون نمیده الکی میزنه هر چی تست کردم

alireza264
دوشنبه 05 مرداد 1394, 22:28 عصر
سلام
مهندس mahan206 عزیز طبیعیه که درست نشون نده چون باید چیپ gps رو داشته باشی
زمانی که شما با موبایل موقعیت یاب gps رو فعال میکنی یک سیگنال از گوشیت برای ماهواره های اطراف زمین ارسال میشه که حاوی زمان ارسال و ip گوشی هستش و ماهواره ها نیز زمان دریافت سیگنال شما رو بر میگردونن که در گوشی شما فاصله شما با ماهواره محاسبه میشه و یک کره فرضی در گوشی رسم میشه که مرکزآن ماهواره و اندازه شعاع آن فاصله گوشی با ماهواره هسنتش حالا اگه حداقل سه پاسخ از سه ماهواره متفاوت گرفته بشه محل برخورد سه کره فرضی ، مکان شماست
اما وقتی با برنامه و بدون چیپ gps مخوای موقعیت یابی کنی باتوجه به اینکه موقعیت مرکز تلفن شما مشخصه. فاصله مرکزتلفن با محل شما به صورت تقریبی در هم ادغام و اعلام میشه

mahan206
چهارشنبه 07 مرداد 1394, 20:46 عصر
به نظر تون الان چیکار کنم اخه جی بی اس فلشم گیر نمیاد گیرم بیاد به ویندوز 8نمیخوره به نظر شما چیکار کنم که تو برنامم باشه

silsin
چهارشنبه 07 مرداد 1394, 21:47 عصر
یه چیز رو من متوجه نشدم شما دقیقا منظورت gps واقعی با سخت افزارشه ؟ یعنی یه سخت افزار و یا مدلی که تو گوشی های ios هست ؟؟؟ یا منظورت امکانیه که گوگل مپ بهت میده ؟؟؟ اگه گوگل مپه که خب هم مکان دقیق رو میده و هم کلی dll به درد بخور هست واسش . تا اونجایی که یادمه حتی یکی بود که یه کامپوننت واسه نمایش نقشه داشت

mahan206
پنج شنبه 08 مرداد 1394, 14:56 عصر
این برنامه روی تبلت های ویندوزی نصب میشه و من مجبورم مکانش رو افلاین یا سخت افزار جی بی اس که خودش بخره یا خود تبلت داشته باشه نمایش بدم یا کلا به صورت اتصال به اینترنت بگیره .
دقیقا اینجور بگم که من وقتی بخواد کاربر تو خیابون نمونه ای ثبت کنه مقدار xyمکانش رو میخواد که همون lat lon میشه که یا باید از اینتزنت بفهمه مکانش کجاست یا با جی بی اس مثلاusb کهذوصل کرده به تبلت ویندوزیش و طرف بفهمه مکانش دقیق کجا بوده که نمونه ثبت شده