PDA

View Full Version : تقویم کاری سالیانه

mandanim
دوشنبه 05 مرداد 1394, 23:50 عصر
سلام
من چنین چیزی می خوام
بنظرتون پیدا میشه
یا باید بسازم
ممنون میشم اگه هست کمک کنید
133620

Behnam6670
سه شنبه 06 مرداد 1394, 13:26 عصر
من اینو یه مدل دیگه و شاید با امکانات بیشتر انجام دادم خواستی بهم بگو

behzadkhan
سه شنبه 06 مرداد 1394, 16:43 عصر
من اینو یه مدل دیگه و شاید با امکانات بیشتر انجام دادم خواستی بهم بگو

با سلام

دوست عزیز

ممنون می شویم که کامپوننتش را در اختیار کاربران بگذارید.

همچنین

اگر امکانش بود نحوه یک مثال از نحوه کار با اون را قرار بدهید.

با تشکر

Behnam6670
سه شنبه 06 مرداد 1394, 17:13 عصر
دوست عزیز کامپوننت نیست.
این تقویمی که من گذاشتم یه امکان جالی که داره اینه که شما میتونید بعد از طراحی تقویم اون رو تحت عنوان یه الگو که یه فایل با فرمت SMIO.* هستش ذخیره بکنید.و از اون جاهای دیگه استفاده کنید.
این فرمی که میبینید از نرم افزار حضور و غیابی هستش که یکسال روش وقت گذاشتم قسمت ایجاد تقویم سالیانه رو برا دوستان گذاشتم تا اگه کسی روی همچین نرم افزاری کار میکنه اگه کمک خواست خوشحال میشم علم اندکی که تو زمینه نرم افزار های کنترل تردد و حضور غیاب دارم رو در اختیارشون بزارم.

behzadkhan
سه شنبه 06 مرداد 1394, 18:15 عصر
دوست عزیز کامپوننت نیست.
این تقویمی که من گذاشتم یه امکان جالی که داره اینه که شما میتونید بعد از طراحی تقویم اون رو تحت عنوان یه الگو که یه فایل با فرمت SMIO.* هستش ذخیره بکنید.و از اون جاهای دیگه استفاده کنید.
این فرمی که میبینید از نرم افزار حضور و غیابی هستش که یکسال روش وقت گذاشتم قسمت ایجاد تقویم سالیانه رو برا دوستان گذاشتم تا اگه کسی روی همچین نرم افزاری کار میکنه اگه کمک خواست خوشحال میشم علم اندکی که تو زمینه نرم افزار های کنترل تردد و حضور غیاب دارم رو در اختیارشون بزارم.

با سلام

دوست عزیز

در هر صورت اگر این امکان وجود دارد که تقویمی که شما طراحی کرده اید را برای ما دوستان قرار دهید عالی می شود(البته جسارت نباشد).

اگر

هم که امکانش نیست کمی اطلاعات درباره نحوه کار کرد و امکانات و قابلیت هایش

همچنین

نحوه طراحیش را در اختیارمان قرار دهید که این کار هم بسیار مفید خواهد بود.

================================================== ==

دقیقا من در حال طراحی یک نرم افزار حقوق و دستمزد هستم.

آیا امکان ارتباط خارج از سایت هم مهیا هست؟

با تشکر

Behnam6670
چهارشنبه 07 مرداد 1394, 06:46 صبح
ببینید دوست عزیز همونطوری که از اسم مشخص هستش تقویم کاری سالیانه جهت مشخص کردن تقویم کاری با احتساب روزهای کاری عادی و تعطیلات و روزهای خاص در طول یکسال در یک سازمان یا شرکت هستش که میتونه تو انواع نرم افزارهای مالی و حسابداری و نرم افزارهای کنترل تردد استفاده بشه.روش کار این تقویم به اینصورته که شما طبق فرمی که تو عکس بالا گذاشتم طبق سالی که انتخاب میکنید تعداد روزهای کل سال رو مشخص میکنید. یعنی سیستم بصورت خودش روزهای سال رو تو لیست بالا میچینه.فقط روزهای عادی!!!!
از قسمت اصلاحات تقویم شما قادر هستید بسته به نیازتون یکی از حالتهای طراحی تقویم رو انتخاب کنید.
یه قسمت دیگه که خیلی مهم هستش اینه شما بیاید روزهای خاص رو مشخص کنید تو تقویم.(تعطیلات رسمی و غیر رسمی ،ماه رمضان یا روزهای دیگه که بالا میبینید).بعد از طراحی این تقویم اونورو برای سال مورد نظر ذخیره میکنید و تو قسمت های دیگه نرم افزار هرجا خواستید یک روز خاصی رو مثلا محاسبه کنید.سیستم میاد اون روز رو از روی تقویم کاری شما پیدا میکنه بعد از پیدا کردن ،طبق کدی که به اون رو در طراحی تقویم اختصاص دادید کارکرد یا هرچیز دیگه رو محاشبه میکنه.

متاسفانه نمی تونم سورس رو در اختیار شما بزارم ولی اگه سوال فنی بود میتونید ایمیل بزیند.
bhrajabi@gmail.com--09359656582

gerdioz
چهارشنبه 07 مرداد 1394, 10:10 صبح
سلام من ی چیزی شبیه به این دارم ببین به دردت می خوره
133686
133687
133688
اینم فایل اجرایی (http://upload7.ir/?p=preview&s=1&q=7hu9JtD7WMePXUztnmUf8m3ROmGFB78zetyON4MA&s=1)

mandanim
جمعه 09 مرداد 1394, 18:02 عصر
ممنونم بابت تمام محبتاتون
از کار behnam6670 ایده خوبی گرفتم
خیلی خوب بود
ولی اونی که گذاشتم اول
از لحاظ بصری بهتر بود
دنبال یه چیزی تو مایه های اونی که خودم گذاشتم
برای شرکت دنیای پردازش
کار بهنام هم خوب بود
پیدا نکردمش همین رو میسازم
یا آمادش باشه که چه بهتر
بازم ممنونم از دوستان

behzadkhan
یک شنبه 08 شهریور 1394, 11:31 صبح
با سلام

دوستان عزیز

اگر همچین کامپوننت یا کنترلی هست که می توانیم از اون برای ساخت تقویم سالیانه ازش استفاده کنیم

را دوستان معرفی کنند.

مثل دو نمونه ای که دوستان در همین پست گذاشتند. حالا به هر شکلی بود مهم نیست.

فقط امکان استفاده از کامپوننت یا کنترلش وجود داشته باشد

و

بتوان لینک دانلودش را پیدا کرد.

با تشکر

حسین.کاظمی
پنج شنبه 26 آذر 1394, 20:19 عصر
سلام
دوست خوبم آقای بهنام این تقویم را به صورت dll درست نکردید؟؟؟؟؟؟

silver189
دوشنبه 10 خرداد 1395, 17:30 عصر
سلام من ی چیزی شبیه به این دارم ببین به دردت می خوره
133686
133687
133688
اینم فایل اجرایی (http://upload7.ir/?p=preview&s=1&q=7hu9JtD7WMePXUztnmUf8m3ROmGFB78zetyON4MA&s=1)

کار و ایده قشنگی هست ، آیا امکان داره یک آموزش مختصر در مورد این کار به ما بدید .
ممنون