PDA

View Full Version : پیشنهاد قیمت گذاری برای برنامه

jaboli
سه شنبه 06 مرداد 1394, 10:49 صبح
سلام پروژه بنده برای مطب های پزشکان یا بهتره بگم برای منشی های پزشکان طراحی شده
امکاناتش ایناست : ثبت بیمار-لیست بیماران+جستجو و حذف-ثبت گواهی برای هر بیمار+لیست گواهی+جستجو و حذف-ثبت رزرو وقت+لیست رزرو ها+جستجو و حذف
اینم تصاویر
133631133632133633133634

محمد رضا فاتحی
سه شنبه 06 مرداد 1394, 11:14 صبح
خوبه یه امکان بزار براش خیلی خوب میشه
امکان نمایش شماره تماس گیرنده... کلا حال می کنن باهاش

jaboli
سه شنبه 06 مرداد 1394, 11:19 صبح
خوبه یه امکان بزار براش خیلی خوب میشه
امکان نمایش شماره تماس گیرنده... کلا حال می کنن باهاش
متوجه نشدم؟!!شماره تماس گیرنده یعنی چی؟!

jaboli
سه شنبه 06 مرداد 1394, 11:22 صبح
لطفا قیمت هم بدید
من خودم 350 قیمت گذاشتم نظرتون چیه

محمد رضا فاتحی
سه شنبه 06 مرداد 1394, 11:22 صبح
منشی ها همشون پشت تلفنن دیگه.... یه امکانی بهشون بده که وقتی تلفن مطب زنگ می خوره قبل از برداشتن گوشی شماره تلفن تماس گیرنده(CallerID) و اگه قبلا تماس گرفته نام و نام خانوادگیش به کاربر نشون داده بشه

jaboli
سه شنبه 06 مرداد 1394, 11:31 صبح
منشی ها همشون پشت تلفنن دیگه.... یه امکانی بهشون بده که وقتی تلفن مطب زنگ می خوره قبل از برداشتن گوشی شماره تلفن تماس گیرنده(CallerID) و اگه قبلا تماس گرفته نام و نام خانوادگیش به کاربر نشون داده بشه
یعنی به محض اینکه تلفن مطب زنگ میخوره اطلاعات طرف روی نرم افزار نشون داده بشه؟! :| چه فضایی!!!!! خخخخخخخ

محمد رضا فاتحی
سه شنبه 06 مرداد 1394, 11:35 صبح
فضایی نیست که.... خودم انجام دادم....
اگه به یک مطب می خوای بدی و اختصاصی نوشتی که خیلی کمه... اگه نه عمومیت داره قیمت خوبیه نسبتا.....

jaboli
سه شنبه 06 مرداد 1394, 11:38 صبح
فضایی نیست که.... خودم انجام دادم....
اگه به یک مطب می خوای بدی و اختصاصی نوشتی که خیلی کمه... اگه نه عمومیت داره قیمت خوبیه نسبتا.....
پس لطفا منم راهنمایی کن چیکار بکنم که تو نسخه بعدی بزنم
عمومی زدم برای همه
ممنون

محمد رضا فاتحی
سه شنبه 06 مرداد 1394, 11:53 صبح
133636یه همچین چیزی.....الان این برنامه روی چهارتا خط و تحت شبکه کار می کنه که همه کلاینت ها از ورود تماس جدید مطلع میشن

ghasem110deh
سه شنبه 06 مرداد 1394, 13:11 عصر
سلام
هرچی امکانتش رو بیشتر کنی بهتره !
یکم هم به ظاهرش برش ، رنگ و لعاب بش بده ... خصوصا که با منشی جماعت سر و کار داره :)

این تاپیک رو ببین :

http://barnamenevis.org/showthread.php?494116-%D9%86%D8%B8%D8%B1-%D8%AF%D8%B1-%D9%85%D9%88%D8%B1%D8%AF-%D8%B7%D8%B1%D8%A7%D8%AD%DB%8C-%D8%B8%D8%A7%D9%87%D8%B1-%D8%A8%D8%B1%D9%86%D8%A7%D9%85%D9%87

بچه ها نمونه های خوبی گذاشتن ! اتفاقا یک برنامه مطب هم هست ... سعی کن از یکی اگو برداری کنی !؟

قیمت ... هر چقدر که تونستی باید بفروشی (البته برا قیمت پایه بنظرم زیاده)

ه امکانی بهشون بده که وقتی تلفن مطب زنگ می خوره قبل از برداشتن گوشی شماره تلفن تماس گیرنده(CallerID) و اگه قبلا تماس گرفته نام و نام خانوادگیش به کاربر نشون داده بشه

اینم امکانی که آقا رضای عزیز گفتن ، خیلی بدردبخوره ... سعی کن حتما بزاری !

systam
سه شنبه 06 مرداد 1394, 13:43 عصر
سلام
یکم روی گرافیک نحوه چینش کنترول های روی فرم بیشتر کار کن
قابلیت بروز رسانی
بکاپگیری از دیتا بیس
و قابلیت چاپ اطلاعات بیمار که لازم میشه

Behnam6670
سه شنبه 06 مرداد 1394, 14:25 عصر
کار جالبی هستش.ولی دوست عزیز نظر من هم اینه که اگه میخوای نرم افزارتو تجاری کنی، یکم بیشتر روش کار کنی بهتر نتیجه میگیری.چون خیلی ساده هستش و بیشتر شبیه به پروژه دانشجویی هستش.هم دید بصری نرم افزارتو خوب کن و هم اینکه میتونی یکسری آیتم های دیگه بهش اضافه کنی.

jaboli
جمعه 09 مرداد 1394, 21:46 عصر
من سعی کردم طرح نرم افزارم فلت یا همون صفحه تخت باشه و از رنگ های مختلف و شاد برای خانم منشی ها استفاده کردم
و ساده طراحی کردم چون خودتون هم میدونید منشی ها خیلی سوارد کار با پی سی و نرم افزار رو ندارند
از دکمه های enter و esc برای ثبت اطلاعات و خروج از فرم هم استفاده کردم
تاریخ ثبت اطلاعات به صورت اتوماتیک بر حسب تاریخ سیستم هستش
ثبت رزرو دارای تقویم شمسی و ساعت هستش که شرط هم کذاشتم که دو نفر در یه تاریخ و یه زمان رزرو نداشته باشن

jaboli
دوشنبه 19 مرداد 1394, 21:13 عصر
134125134126134127134128134129
دوستان نظر لطفا

silsin
دوشنبه 19 مرداد 1394, 23:35 عصر
اگر زیاد اهمیتی نمی دی به ابزاری که استفاده می کنی واقعا پیشنهاد می کنم از پلاگین هایی مثل تلریک - جانوس و غیره ... که میشه باهاش ظاهر برنامه رو درست کرد استفاده کنی . غیر از کاربرهایی که اجباری از نرم افزاری استفاده می کنن (مثل کاربران شرکتی - اموزش و پرورش یا امثال اون ) بقیه کاربرها که نرم افزار خدماتی می خوان استفاده کنن کار ندارن شما حرفه ای هستی برنامه ات هزارتا کار رو انجام میده اگر ظاهر نداشته باشه به هیچ عنوان قبولش نمی کنن

jaboli
سه شنبه 20 مرداد 1394, 09:46 صبح
اگر زیاد اهمیتی نمی دی به ابزاری که استفاده می کنی واقعا پیشنهاد می کنم از پلاگین هایی مثل تلریک - جانوس و غیره ... که میشه باهاش ظاهر برنامه رو درست کرد استفاده کنی . غیر از کاربرهایی که اجباری از نرم افزاری استفاده می کنن (مثل کاربران شرکتی - اموزش و پرورش یا امثال اون ) بقیه کاربرها که نرم افزار خدماتی می خوان استفاده کنن کار ندارن شما حرفه ای هستی برنامه ات هزارتا کار رو انجام میده اگر ظاهر نداشته باشه به هیچ عنوان قبولش نمی کنن

تلریک که برای asp.net هستش!!!!الان منظورتون اینه ظاهرش جالب نیست؟!

محمد رضا فاتحی
سه شنبه 20 مرداد 1394, 09:54 صبح
تلریک کامپوننت برای winform هم داره...ظاهرش از نسخه اول بهتر شده...

ebrahim.rayatparvar
سه شنبه 20 مرداد 1394, 12:26 عصر
سلام مهندس
برنامه خوبی نوشی ولی در مورد طراحی که گفتن کمی باید روش کار بشه من با اجازت میگم کلا باید روش کار بشه چون این طراحی برای قرون ما قبل تاریخ دیگه کسی به این صورت برنامه رو طراحی نمیکنه. در مورد استفاده از کامپوننت هم میبینم که بچه ها بهت پیشنهاد دادن و برای کارت حتما استفاده کن کامپوننت های زیادی وجود داره مثل devexpress , tellerik , DevComponnet و ... که من devexpress , tellerik رو قبول دارم واقعا قوی هستن و سعی کن طراحیتو با این ابزار ها بزنی. و سعی کن فرم برنامه اصلیت تمام صفحه باشه. همانطور که قاسم جان گفتن اون لینک رو یه نگاه بنداز چون بچه ها طراحی های خوبی رو پیشنهاد دادن که برات خیلی خوبه.
در مورد معماری برنامه ایی که نوشتی 3 لایه هست؟؟؟

mandanim
سه شنبه 20 مرداد 1394, 14:01 عصر
سلام
خسته نباشی
به نظر من پروژه دانشجویی از این نرم افزار هم می تونه زیباتر بشه
تو برنامه نویسی قسمت طراحیش هم خیلی مهمه
لزومی نداره پیشت زمینه اش حتما ترکیبی باشه
عکس باشه
گردینت باشه
می تونه یک رنگ خالی باشه
می تونه سفید باشه
فونت tahoma یا arial هم تا سایز 9 هش خوبه
برنامه نویسی و سبک بودن یه سمته
معماری و طراحی برنامه هم خیلی مهمه
برنامه شما هرچقدر عالی باشه
ولی زیبایی نداشته باشه
مفت نمی ارزه
شما کاربرتون هم صنعتی کار نیست
منشی پزشکان هست
لطیف و محیط آرومی دارن
تمام اینا تو طراحی تاثبر گذاره
با عرض شرمندگی من بابت نرم افزار عمومی مطب زمانی میام 300 هزار تومان هزینه می کنم که گرافیک خوب
و با تمام امکانات باشه
همه چی تموم
من دکتر (مثلا)
کارم هم به صورت دفتری راه میفته
ولی دوست دارم وقتی سیستم می ذارم و منشیم رو درگیرش می کنم
تمام عملکرد کاری رو بهم نمایش بده
و ....
موفق باشید

jaboli
سه شنبه 20 مرداد 1394, 17:59 عصر
سلام مهندس
برنامه خوبی نوشی ولی در مورد طراحی که گفتن کمی باید روش کار بشه من با اجازت میگم کلا باید روش کار بشه چون این طراحی برای قرون ما قبل تاریخ دیگه کسی به این صورت برنامه رو طراحی نمیکنه. در مورد استفاده از کامپوننت هم میبینم که بچه ها بهت پیشنهاد دادن و برای کارت حتما استفاده کن کامپوننت های زیادی وجود داره مثل devexpress , tellerik , DevComponnet و ... که من devexpress , tellerik رو قبول دارم واقعا قوی هستن و سعی کن طراحیتو با این ابزار ها بزنی. و سعی کن فرم برنامه اصلیت تمام صفحه باشه. همانطور که قاسم جان گفتن اون لینک رو یه نگاه بنداز چون بچه ها طراحی های خوبی رو پیشنهاد دادن که برات خیلی خوبه.
در مورد معماری برنامه ایی که نوشتی 3 لایه هست؟؟؟

سلام ممنون از پیشنهاداتت سعی می کنم از این به بعد از کامپوننت های بهتری استفاده کنم
منظورتو از سه لایه بودن نمیفهمم :!!

ebrahim.rayatparvar
سه شنبه 20 مرداد 1394, 19:41 عصر
منظورتو از سه لایه بودن نمیفهمم :!!

معماری برنامه نویسی رو می گم 3 لایه طراحی کردی یا به صورت معمولی و غیر اصولی تک لایه. این جور معلومه یه خورده برو به سمت برنامه نویسی 3لایه اگه برات سخت نیست من خودم برنامه نویسی 3 لایه و Ado.net هنوز استفاده می کنم ولی برای برنامه کوچیک دارم از تکنولوژِ LINQ هم استفاده میکنم.
تو برنامه کدهای SQL رو که تو برنامه نمینویسی ایشالا که از StrodProcdure استفاده میکنی. که تقریبا جلوی SQL Injection رو میگیره.
در مورد برنامه نویسی 3 لایه هم بگم که اصلا سخت نیست برای کسی که تنها هست کار رو زیاد می کنه ولی بعد ها برای ارتقا و عیب یابی راحت میشی.

در مورد طراحی هم بگم دوران این طراحی دیگه گذشته.این دوره زمانه برنامه ها با شمایل گرافیکی زیادی امده که مشتری ها دیگه نمیتونن زیاد با این طراحی ها زیاد نمیشه کار کنند. نیازی هم نداری با رنگها و عکس های متفاوت برنامه خودت رو خوشکل کرد با یه skin ساده می تونی برنامه خودت رو به زیبا ترین حد ممکن کاربر پسند و خیلی مهم این که استایل برنامه یک دست میشه.

rahmatipoor
جمعه 27 شهریور 1394, 23:54 عصر
سلام خدمت همه دوستان
واقعا این برنامه رو 350 می فروشید شما؟
من یه برنامه حدود دو سال کار کردم
الان نسخه غیر شبکه اش رو دارم میدم 90 تومن و تحت شبکه اش رو بدون محدودیت کلاینت میدم 150
مشتری های زیادی هم دارم ولی نمیتونم بیشتر بفروشم

rahmatipoor
جمعه 27 شهریور 1394, 23:56 عصر
............................................

rahmatipoor
جمعه 30 بهمن 1394, 15:00 عصر
آقا کسی قیمت نداد روی این برنامه؟!!!!!!!!!!!!!

vB.N3T
جمعه 30 بهمن 1394, 19:16 عصر
سلام خدمت همه دوستان
من یه برنامه حدود دو سال کار کردم برنامه دبیرخانه
الان نسخه غیر شبکه اش رو دارم میدم 90 تومن و تحت شبکه اش رو بدون محدودیت کلاینت میدم 150

شما اگر یه سورس هم ادیت کرده باشی 90 تومن خیلی کمه .
این برنامه که شما قرار دادی. رابط کاربری ضعیفی داره.بهتره از بیس رابط کاربری تغیر بدی
امکانات برنامه هم خیلی کمه.
گزارشگیری هم نداره
از همه مهم تر قسمت مالی نداره
وقتی بیمار میادش و ویزیت میده جایی ثبت نمیشه و در اخر روز یا ماه یا هفته وقتی میخان حساب کتاب کنن باز باید به صورت دستی این کار انچام بدن
و 10 ها مورد دیگه...
موفق باشید

Helpco
شنبه 01 اسفند 1394, 03:39 صبح
133636یه همچین چیزی.....الان این برنامه روی چهارتا خط و تحت شبکه کار می کنه که همه کلاینت ها از ورود تماس جدید مطلع میشن

سلام این چه برنامه و از چه مامپونی استفاده شده و بستر VOIP که جواب دادن دادره؟

ebrahim.rayatparvar
شنبه 01 اسفند 1394, 04:45 صبح
این جور که مهندس گفته بودن برنامه منشی مطب هستش کامپونتش هم اگه اشتباه نکنم باید تلریک باشه که مهندس داره ازش استفاده میکنه.

rahmatipoor
یک شنبه 02 اسفند 1394, 15:21 عصر
....................................

mr.sirwan
یک شنبه 23 آبان 1395, 23:43 عصر
سلام خدمت همه دوستان
من یه برنامه حدود دو سال کار کردم برنامه دبیرخانه

میدونم این تاپیک خیلی قدیمیه، ولی میخوام چندتا مورد رو بگم
داداش شما دیگه خیلی قیمتو آوردی پایین، این کار هم توهین به خودتونه هم به جامعه برنامه نویسا، خب شما میتونی یکم امکانات برنامه رو گسترش بدی و به تناسب اون، قیمت رو هم بالا ببری.

درمورد این نرم افزار مطب دوستمون هم قیمتش تقریبا مناسبه، من چند ماه پیش رفتم مطب یه دکتری دیدم نرم افزار خریدن، خدا شاهده نرم افزاره فقط 10 تا فرم کاملا مبتدی و ساده داشت که ابتدایی ترین کارهارو انجام میداد (بعضی دکمه هارو هم اصلا واسش کد ننوشته بودن یعنی همینجوری یه برنامه الکی نوشته بودن و داشتن میفروختن)، بابت این برنامه از هر مطب 5 میلیون گرفته بودن :متعجب::متعجب: فقط این مطب هم نبود تو یه ساختمون به 5-6 تا مطب فروخته بودن، اینام بعد یه مدت برنامه رو گذاشتن کنار - چون واقعا اون برنامه هیچ کاری نمیکرد - و خوش خوش داشتن با excel کار میکردن :قهقهه::شیطان:

اینارو گفتم که بگم نه مثل آقای رحمتی پور قیمت رو اینقدر کم انتخاب کنیم و نه مثل اون فلان فلان شده ها انقدر بی وجدان بود، یه خط قرمزایی واسه خودمون داشته باشیم، انصافا وجدان هم خوب چیزیه

rahmatipoor
دوشنبه 01 آذر 1395, 15:06 عصر
با تشکر از آقا سیروان

آخه مشکل اینجاست که بنده نرم افزارها رو روی سایت به صورت عمومی گذاشتم . مشتریها دانلود می کنند و بعد از اتمام دوره آزمایشی باید شماره سریال و کد فعالسازی از ما بخرن.

حالا طیف افراد و شرکتهایی که این نرم افزارها رو میان دانلود میکنن خیلی گسترده است.

بعضی هاشون شرکتهایی هستند که گردش مالی میلیاردی دارن و این مبالغ اصلا براشون مهم نیست که بیشتر توی شهرهای بزرگ کشور هستند.

خیلی جاها و افراد از بقیه شهرهای دیگه هم تماس می گیرند و میگن که مبلغ زیاده

حالا این وسط میمونی که چیکار کنی و چطوری قیمت بدی.

یه بحث دیگه هم هست . من هر وقت لیست قیمت محصولاتم رو روی سایت قرار میدم ، خرید نرم افزارها به شدت پایین میاد. ولی وقتی لیست قیمت رو روی سایت نمی زنم مثل الان مشتریها خیلی راحت دانلود میکنن. بعدش که با نرم افزار کار می کنن خیلی راحت خرید میکنند

با توجه به اینکه توی شهرستان و متاهل هستم و شغل من همینه ، نظر دوستان چیه ؟ آیا پیشنهاد برای بهبود وضعیت دارن

یک نکته هم بگم که فضای شهرستانهای کوچیک رو متوجه بشید:

بنده قبلا توی همین شهرستانی که الآن هستم یه مکانی داشتم که کار شبکه و ... انجام میدادیم. روی شیشه یه مقدار تبلیغ جهت انجام کارهای برنامه نویسی و ... زده بودیم.

توی چند ماه فقط یه دانشجو اومد که پروژه دانشگاهیش رو انجام بده اون هم با یه قیمت ناچیز که ما هم انجام ندادیم ( چون به نظرم خیانت به کشور و خود اون فرده )

بعدش یه نفری اومده بود جدی می پرسید این چیزهایی که نوشتی یعنی چی
منم کلی براش توضیح دادم آخرش پرسید: رم موبایل هم پر می کنی

خب اینجایی که نه شرکتی هست و نه کسی اصلا میدونه نرم افزار چیه امثال بنده باید چیکار کنن؟

نگید برو تهران که قبول نمیکنم:چشمک:

Mahmoud Zaad
دوشنبه 01 آذر 1395, 16:00 عصر
سلام
شما یه مقایسه بین نرم افزار خودت و نرم افزارهای مشابه که قیمت های بالاتری دارند انجام بده اگر واقعاً همه اون امکانات یا حداقل 80-90 درصد اونها رو داره و از نظر کاربری و ساختاری مشکل جدی نداره (بینی و بین الله!) حتماً قیمت رو در حد همون نرم افزارها قرار بده. حالا چه اتفاقی می افته فرض کن قیمت رو 500 قرار بدی اگه قرار بود قبلا 15 نفر ازت خرید کنن الان 3 نفر خرید کنن کافیه. از نظر پشتیبانی هم راحت تری چون با کاربرای کمتری طرفی. اونایی هم که شهرستانن خب نخرن. اینم بگم کسی که در اون حدی که توضیح دادید از نرم افزار سر در میاره نرم افزار نخره بهتره چون هر دقیقه زنگ می زنه میگه اینجاش چجوری اونجاش چجوری، فقط یه نفر باید جواب اینا رو بده! حالا راهکار عملیش چیه؟ راه کارش اینه که شما یکی دو ماه آزمایشی اینکار رو انجام بدی نهایتش اینه که 3-4 تومن در نمیاری، ولی اگه بگیره شاید بیشتر از این مبالغ در بیاری. با خانواده هم مشورت کن بگو می خوام این عملیات انتحاری رو انجام بدم یه مقدار کمتر خرج کنید!:لبخند: منم هیچ مسئولیتی قبول نمی کنم در مورد پیشنهادم! ولی جدی حتماً اینکار رو بکن مهم نیست شما در یه جای دور افتاده یا شهر کوچک باشید اگه کارتون واقعاً خوب باشه مشتری براش هست.

ali_72
سه شنبه 02 آذر 1395, 08:33 صبح
آیا پیشنهاد برای بهبود وضعیت دارن

به نظرم از پشتیبانی بتونی درامد ماهیانه رو چند برابر کنی. اپدیت بده برا نرم افزارهات. تبلیغات بیشتری داشته باش برای نرم افزارهات. سایت تر و تمیز و حرفه ای با سئو بالا داشته باش.

متاهل هستم و شغل من همینه

واقعا سخته. کاملا درک ت میکنم

نگید برو تهران که قبول نمیکنم:چشمک:

نرو تهران. هیچ جا شهر خود آدم نمیشه :لبخند:

rahmatipoor
سه شنبه 02 آذر 1395, 09:13 صبح
....................

rahmatipoor
سه شنبه 02 آذر 1395, 09:21 صبح
به نظرم از پشتیبانی بتونی درامد ماهیانه رو چند برابر کنی. اپدیت بده برا نرم افزارهات. تبلیغات بیشتری داشته باش برای نرم افزارهات. سایت تر و تمیز و حرفه ای با سئو بالا داشته باش.

واقعا سخته. کاملا درک ت میکنم

نرو تهران. هیچ جا شهر خود آدم نمیشه :لبخند:

با تشکر از علی آقا
فکر میکنم چون قیمت پایینه نمیشه مبلغ پشتیبانی خوبی گرفت.
همیشه آپدیت دادم ولی رایگان
سایتم حرفه ای نیست. در حد یک وبلاگ ساده است
سئوی سایتم خوبه. صفحه اول گوگل میاد بالا

در مورد تهران هم بچه ها رفتند در حد همون یک میلیون و دویست دارن کار میکنن که من هینجا درآمد بیشتر و راحتتری دارم

rahmatipoor
سه شنبه 02 آذر 1395, 09:23 صبح
......................

rahmatipoor
سه شنبه 02 آذر 1395, 09:33 صبح
اونی هم که من توی پست اولم پرسیدم که واقعا شما این برنامه رو 350 می فروشید به این دلیل بود که ظاهر اون برنامه خیلی حرفه ای نیست.

چطوری میخرن ازتون؟ با این قیمت

Mahmoud Zaad
سه شنبه 02 آذر 1395, 09:42 صبح
سلام مجدد
من سایت شما رو دیدم، سایت خوبیه فقط اگه صفحه اولش یه اسلاید شو بذاری با 2-3 تا عکس که معرفی خیلی خلاصه از کارهات باشه خیلی عالی میشه چون الان خالیه زیاد جالب نیست.
لیست مشتری هات هم که خیلی خوبه حداقل من خودم رو جای مشتری گذاشتم دیدم با این رزومه کاملا میشه به شما اعتماد کرد. به نظرم حتماً قیمت رو افزایش بده انشاالله نتیجه خوبی میگیری چون حیفه. از اون تقدیر نامه هایی هم که میگی چندتاشو بذار تو سایت تاثیر خیلی زیادی داره. اگه لینک تقدیر نامه ها رو صفحه اصلی بذاری که خیلی خوبه.
البته امیدوارم کار به ماهیتابه نکشه!:لبخند:
نتیجه رو هم اگه بعداً اینجا بنویسی خوشحال میشم

rahmatipoor
سه شنبه 02 آذر 1395, 09:59 صبح
سلام مجدد
من سایت شما رو دیدم، سایت خوبیه فقط اگه صفحه اولش یه اسلاید شو بذاری با 2-3 تا عکس که معرفی خیلی خلاصه از کارهات باشه خیلی عالی میشه چون الان خالیه زیاد جالب نیست.
لیست مشتری هات هم که خیلی خوبه حداقل من خودم رو جای مشتری گذاشتم دیدم با این رزومه کاملا میشه به شما اعتماد کرد. به نظرم حتماً قیمت رو افزایش بده انشاالله نتیجه خوبی میگیری چون حیفه. از اون تقدیر نامه هایی هم که میگی چندتاشو بذار تو سایت تاثیر خیلی زیادی داره. اگه لینک تقدیر نامه ها رو صفحه اصلی بذاری که خیلی خوبه.
البته امیدوارم کار به ماهیتابه نکشه!:لبخند:
نتیجه رو هم اگه بعداً اینجا بنویسی خوشحال میشم

خیلی خیلی ممنونم از شما

چشم حتما انجام میدم و نتیجه رو خبر میدم.

فقط یه موضوع دیگه هست

من یه مقدار قیمت دادن تلفنی برام سخته. بارها هم قیمت برنامه ها رو روی سایت قرار دادم. ولی نمویدنم چطوریه که هر وقت قیمت میذارم فروش برنامه ها خیلی پایین میاد.

خیلی از مشتریها هم میگن چرا قیمت رو توی سایت نمیزنی.

زدن قیمت توی سایت کار رو خیلی راحت میکنه ولی به همون دلیلی که گفتم هر وقت قیمت میزنم زود مجبور میشم قیمت رو بردارم.

کلا خیلیها دنبال نرم افزار رایگان میگردند.
اما همین مشتریها بعد از اینکه نرم افزار رو دانلود می کنند خیلی راحت تر خرید می کنند تا اینکه از اول بفهمن نرم افزار پولیه

ali_72
سه شنبه 02 آذر 1395, 10:13 صبح
متاسفانه اصلا فرصت نمیشه که روی سایت کارکنم.
برنامه نویسی سایت هم بلد نیستم که بشینم خودم طراحی کنم

با چه کلمات کلیدی سایت رنک خوبی داره؟
فک کنم رو سایت ت کار کنی خیلی نتیجه ای خوبی میگیری
این سایت شاید خیلی از بازدیدکنندگان رو نتونه ب سایر صفحات راهنمایی کنه منظورم اینه ک سایت خوب سایتی هست ک کاربر همون ص اول رو دید نظرش جلب شه و مشتاق شه تا سایر خدمات و محصولات سایت رو ببینه
و این نشون دهنده حرفه ای بودن کار تیم صاحب سایت میدونه
البته این نظر شخصی بنده هست و از رزومه شما در سایت مشخصه شما برنامه نویس عالی و توانمندی هستید
موفق باشید :قلب:

Mahmoud Zaad
سه شنبه 02 آذر 1395, 13:40 عصر
خیلی خیلی ممنونم از شما

چشم حتما انجام میدم و نتیجه رو خبر میدم.

فقط یه موضوع دیگه هست

من یه مقدار قیمت دادن تلفنی برام سخته. بارها هم قیمت برنامه ها رو روی سایت قرار دادم. ولی نمویدنم چطوریه که هر وقت قیمت میذارم فروش برنامه ها خیلی پایین میاد.

خیلی از مشتریها هم میگن چرا قیمت رو توی سایت نمیزنی.

زدن قیمت توی سایت کار رو خیلی راحت میکنه ولی به همون دلیلی که گفتم هر وقت قیمت میزنم زود مجبور میشم قیمت رو بردارم.

کلا خیلیها دنبال نرم افزار رایگان میگردند.
اما همین مشتریها بعد از اینکه نرم افزار رو دانلود می کنند خیلی راحت تر خرید می کنند تا اینکه از اول بفهمن نرم افزار پولیه

منظور از سختی یعنی تعداد تماس ها مشکل سازه یا اینکه توی مذاکره برای فروش مشکل دارید؟
البته بعضیا وقتی می بینن قیمت خیلی پایینه شک می کنن نرم افزار خوب باشه.

rahmatipoor
سه شنبه 02 آذر 1395, 14:02 عصر
وقتی میخوام قیمت بالا بگم نمیتونم
یعنی احساس می کنم که زیاده

مثلا اینی که شما می گید نسخه 500 هزار بدم، برای من خیلی سخته که این مبلغ رو به مشتری بگم.
با اینکه میدونم نسبت به زحمتی که برای نرم افزار کشیدم چیزی نیست ولی اون لحظه که مشتری تماس میگیره به زبون آوردنش برام خیلی سخته چون احساس میکنم زیاده
بعضی از مشتریها هم دنبال نرم افزار رایگان بودند و دانلود کردند ، بهشون میگی 100 هزار تومان انگار گفتی 100 میلیون

تعداد تماس ها هم که بالاست

rahmatipoor
سه شنبه 02 آذر 1395, 14:15 عصر
..............

rahmatipoor
سه شنبه 02 آذر 1395, 15:09 عصر
منظور از سختی یعنی تعداد تماس ها مشکل سازه یا اینکه توی مذاکره برای فروش مشکل دارید؟
البته بعضیا وقتی می بینن قیمت خیلی پایینه شک می کنن نرم افزار خوب باشه.

توی مذاکره

در مورد قیمت پایین هم کاملا متوجه شدم. بعضی شرکتها علنا عنوان می کنند. ولی بعدش که می گیرن راضی میشن

Mahmoud Zaad
سه شنبه 02 آذر 1395, 15:57 عصر
ببینید شما که نمی خواید به زور به کسی نرم افزار بفروشید، طرف نرم افزار رو دانلود کرده دیده خوبه بعد قیمت رو می پرسه شما مثلا میگید 500 اگه ببینه بالاست که نمی خره اگر هم بخره یعنی راضیه. پس احساس زیاد بودن منتفیه. می مونه بحث تعداد فروش که اونم قبلا گفتم.

[younes]
سه شنبه 02 آذر 1395, 17:35 عصر
به نظر من قیمت گذاری نرم افزار باید بر طبق قوانین عرضه و تقاضا انجام شود.
مثلا هر مشتری که طالب برنامه بود هر قیمتی که فکر میکند مناسب است بپردازد .و میتونند یک ماه رایگان برنامه را استفاده کنند اگر خوششان آمد قیمت پیشنهاد کنند.
میانگین قیمت های تعیین شده توسط مشتری های قبلی قیمت پایه را تعیین میکند و مشتری های بعدی حق ندارند پیشنهاد های کمتری بدهند و لازم نیست از اول قیمت پایه را بدانند.

rahmatipoor
چهارشنبه 03 آذر 1395, 09:40 صبح
دوستان شما میشه بگید الآن خودتون چطوری کار می کنید و با چه قیمتی

مثل بنده نسخه ای می فروشید یا پروژه ای کار می کنید

لطفا قیمت کارهاتون رو هم بگید

rahmatipoor
چهارشنبه 03 آذر 1395, 09:40 صبح
;2350327']به نظر من قیمت گذاری نرم افزار باید بر طبق قوانین عرضه و تقاضا انجام شود.
مثلا هر مشتری که طالب برنامه بود هر قیمتی که فکر میکند مناسب است بپردازد .و میتونند یک ماه رایگان برنامه را استفاده کنند اگر خوششان آمد قیمت پیشنهاد کنند.
میانگین قیمت های تعیین شده توسط مشتری های قبلی قیمت پایه را تعیین میکند و مشتری های بعدی حق ندارند پیشنهاد های کمتری بدهند و لازم نیست از اول قیمت پایه را بدانند.

شما این کار رو انجام دادید؟

rahmatipoor
چهارشنبه 03 آذر 1395, 09:44 صبح
در مورد قیمت زدن توی سایت نظری نداشتید؟؟

به نظرتون باشه خوبه یا نباشه؟

mr.sirwan
چهارشنبه 03 آذر 1395, 13:30 عصر
در مورد قیمت زدن توی سایت نظری نداشتید؟؟

به نظرتون باشه خوبه یا نباشه؟

به نظر من نباشه بهتره، اگر مشتری قبل از تست برنامه باهاتون تماس گرفت و قیمت رو پرسید تا حد امکان از دادن قیمت طفره برین و بگین که "اول نرم افزار رو یه چند وقتی تست کنین اگه خوشتون اومد اونموقع سر قیمت توافق می کنیم".

حالا این پیشنهاد بنده هست، ببینیم دوستان چه نظری دارن

mr.sirwan
چهارشنبه 03 آذر 1395, 13:33 عصر
;2350327']به نظر من قیمت گذاری نرم افزار باید بر طبق قوانین عرضه و تقاضا انجام شود.

دوست عزیز، اگه قیمت گذاری با مشتری باشه که همه میخوان پول ندن یا کمترین حد ممکن رو بپردازن... این واسه ما نمیصرفه که

Mahmoud Zaad
چهارشنبه 03 آذر 1395, 20:22 عصر
دروغ چرا! این مورد رو بررسی نکردم ولی معمولا لیست قیمت رو به مشتری می دیم. به هر حال پنهان کاری جواب نمیده شما قیمت رو توی سایت نزنید مشتری تماس میگیره و باید قیمت رو بهش بگید. یه راهکار برای تشویق مشتری برای اینکه حتما نرم افزار رو دانلود و استفاده کنه این هست که قیمت رو داخل خود نرم افزار بنویسید و به کاربر بگید آخرین قیمت داخل نرم افزار هست اینجوری نهایتا یه بار تماس می گیره سری بعد میره توی نرم افزار، حالا اونجا باید یه جوری اغفالش کنید! :لبخند:

juza66
چهارشنبه 03 آذر 1395, 21:42 عصر
سلام
همه نظرات رو خوندم و منم با این مشکل مواجه هستم.

- منم برای فروش نرم افزار در وبلاگ و یا سایتم قیمت نمیدم یک نسخه آزمایشی میدم بهش بعدش که کار کرد قیمت رو تلفنی میپرسه و میگم.
- البته نسخه آزمایشی رو تا حدالامکان تویی روند گزارش گیری یا تعداد رکوردها محدود میکنم.
- ولی واس نسخه سفارشی برای مشتری اول قیمت رو میگم بعد بیعانه و کار رو انجام میدم و برای هربار تموم کردن قسمتی باهاش یک قرار میذارم و اون آیتم های که خواسته رو نمایش میدم
- بعدش دوباره مبلغی از هزینه رو میگیرم یعنی تا پایان کار سعی میکنم 90 درصد هزینه دستم باشه بعد از نصب واس مشتری و تست هاش و برطرف کردن ایرادات هزینه کامل رو هم میگیرم و بابت پشتیبانی سالیانه هزینه اندکی میگیرم.

به هرحال هرجوری فکر کنی مشتری دوست داره قبل از خرید با نرم افزار کار کنه و مطمئنا میره با نرم افزارهای مشابه در سایت های دیگه هم مقایسه میکنه و اگر خوشش بیاد هرجوری باشه با برنامه نویس راه میاد.

دوستانی اگر برای فروش نرم افزارها نظری دارن ممنون میشم بگن.

rahmatipoor
شنبه 10 آذر 1397, 13:06 عصر
..............