PDA

View Full Version : تنظیم کوکی برای چند سایت

to.ahad
چهارشنبه 07 مرداد 1394, 17:36 عصر
با سلام
بنده چند سایت دارم و می خوام جوری کوکی بسازم که همه ی وب سایتهام که به هم مرتبط هستند از همون یک کوکی استفاده کنند، به فرض مثال می خوام اینطور باشه که اگر در یکی از سایتهام یک آلرت نمایش داده بشه و شخص آلرت رو تأیید کنه، یک کوکی ساخته بشه و سایر سایتها دیگه به کاربر اون آلرت رو نشون ندن، می خواستم این دستور رو با جاوا اجرا کنم، تشکر

to.ahad
پنج شنبه 08 مرداد 1394, 20:03 عصر
دوستان کسی نیست پاسخ بنده رو بده؟ با تشکر

[younes]
یک شنبه 11 مرداد 1394, 11:18 صبح
حداقل در مورد کوکی ها یکم تحقیق کنید. اینکه مرورگر ها چطور با کوکی ها رفتار میکنند. مطمئنا نمیتونید کوکی رو برای وب سایت domin1.com ثبت کنید و همچنین از domin2.com بهش دسترسی داشته باشید.

to.ahad
یک شنبه 11 مرداد 1394, 19:28 عصر
تشکر از شما
می دونستم به صورت اولیه نمیشه این کار رو کرد ولی برای مقصودی که دارم آیا راهکاری وجود نداره؟ اینکه بعضی وقتها توی یه سایت لاگین می کنیم و سیشن اون سایت برای چند سایت دیگه هم استفاده میشه پس چیه؟ یعنی توی یکی لاگین میکنیم و توی همه وب سایتها داخل حساب کاربری می شویم

[younes]
دوشنبه 12 مرداد 1394, 10:58 صبح
اینکه بعضی وقتها توی یه سایت لاگین می کنیم و سیشن اون سایت برای چند سایت دیگه هم استفاده میشه پس چیه؟
منظورتون اینه (https://support.google.com/plus/answer/2980762?hl=en)؟

to.ahad
دوشنبه 12 مرداد 1394, 12:19 عصر
نه منظورم این نیست، منظورم اینه که همونجور که توی سیشن این امکان هست که چند سایت به هم مرتبط میشه، توی کوکی هم این کار رو بشه کرد، حالا اصراری هم ندارم این کار حتما با کوکی بشه، منظورم این کاری که ما می خواهیم بکنیم از یک طریقی امکان پذیر بشه، حالا از هر طریقی شد، اینکه مثلا توی این سایت یک آلرت به شخص نمایش داده شد دیگه توی اون یکی نمایش داده نشه