PDA

View Full Version : سوال: پردازش زمانگیر اطلاعات

titipop1
چهارشنبه 07 مرداد 1394, 23:07 عصر
درود دوستان
من از ویزارد(دیتاست) استفاده میکنم و یه کوئری دارم که جمع مقادیر سه ستون (متراژ،وزن،قیمت) رو محاسبه میکنه حالا مشگل اینجاست با 10 رکورد 4 ثانیه طول میکشه تا جمع ستونهای مذکور رو نمایش بده حالا با فرض داشتن رکوردهای زیاد این زمان قابل قبول نیست لطفا راهنمایی کنید در ضمن دوستان گلم نمیتونم روال پروژه ام رو تغییر بدم چون انتهای اون هستم

silsin
پنج شنبه 08 مرداد 1394, 00:28 صبح
قطعا اگه همه چیز خوب کار می کنه نباید مشکل از کار شما بوده باشه . شاید مشکل از خود ویژوال استدیو یا پی سی یا ویندوزه که اینجوری میشه ؟؟
علی الحساب کووری که ازش استفاده می کنی رو بزار ببینیم شاید مشکل از اونجا باشه

zayens
پنج شنبه 08 مرداد 1394, 11:37 صبح
هیچ وقت از دیتاست استفاده نکنید!
هم رم رو اشغال میکنه و هم موقع خروج برنامه باز توی رم تا مدتی میمونه و خالی نمیشه
اصلا چیز مزخرفیه
سلکتت رو هم بزار ولی هر چقدرم سلکتت تو در تو و سنگین باشه واسه 10 رکورد 4 ثانیه طول نمیکشه

من سلکت میزنم روی sql و 100 هزار رکورد رو توی گرید میندازم از بین دو میلیون رکورد 3 ثانیه هم طول نمیکشه!

titipop1
پنج شنبه 08 مرداد 1394, 11:39 صبح
قطعا اگه همه چیز خوب کار می کنه نباید مشکل از کار شما بوده باشه . شاید مشکل از خود ویژوال استدیو یا پی سی یا ویندوزه که اینجوری میشه ؟؟
علی الحساب کووری که ازش استفاده می کنی رو بزار ببینیم شاید مشکل از اونجا باشه

SELECT type_st, name_st, degree,size, SUM(countt) AS countt, SUM(metrazh) AS metrazh, SUM(long) AS long, SUM(price_kol) AS price_kol
FROM tbl_sale
(WHERE (type_st = @ts) AND (name_st = @ns) AND (size = @sz) AND(degree = @deg
GROUP BY type_st, name_st, degree,size

zayens
پنج شنبه 08 مرداد 1394, 11:52 صبح
همون طور که حدس میزدم سلکت شما هیچ مشکلی نداره

titipop1
پنج شنبه 08 مرداد 1394, 16:05 عصر
همون طور که حدس میزدم سلکت شما هیچ مشکلی نداره

مهندس من الان چکار کنم اون روش شما که میگین کمتر از 3 ثانیه سه میلیون رکورد رو پیمایش میکنه چیه میشه یه نمونه واسم بذارین

zayens
یک شنبه 11 مرداد 1394, 09:10 صبح
مگه از sql استفاده نمیکنی؟
Transaction را بسپار به خود sql خب!
من سلکت میگیرم میندازم توی دیتاویو