PDA

View Full Version : چگونگی ارسال اطلاعات به دیتابیس وب سایت

computer_prospect
پنج شنبه 08 مرداد 1394, 19:07 عصر
با سلام خدمت همه شما دوستان گرامی.
من یک سایت دارم که با جوملا درست کردم و در آن از RSForm استفاده کردم برای ایجاد فرم . در فرمی که در سایت قرار دادم چند فیلد وجود دارد اعم از نام ، نام خانوادگی ، شماره تلفن
حالا یک فرم برای اندروید درست کردم که شامل فیلد های بالا می باشد . سوال من این است که چطور می تونم برنامه فرم اندرویدیم رو کاری کنم که در فرم اندرویدی که فرم رو پر می کنند اطلاعات در دیتابیس وبسایتم قرار بگیرد ( یعنی به دیتابیس کانکت بشه ) و همچنین یک ایمیل با تمامی اطلاعات فرم برای ایمیلم ارسال شود ؟

دقیقا سوالم مثل این می مونه که در سایت هرکی عضو هست در برنامه هم با همون نام کاربری و کلمه عبور وارد بشه یا هرکی در این برنامه اندروید با نام کاربری و کلمه عبور عضو میشه در سایت هم عضو شده باشه .

ممنون از راهنماییتون

Ruhallah.Ahmadian
پنج شنبه 08 مرداد 1394, 19:53 عصر
سلام
باید با php بین برنامه android و دیتابیس وب سایتت ارتباط برقرار کنی. بین php و اندروید با json ارتباط برقرار میکنن
البته احتمال زیاد جوملا وب سرویس داشته باشه اونوقت کافیه برنامت وب سرویس فراخونی کنه یعنی ی url رو برای این کار هم باید با سرویس http تو اندروید آشنا باشی

Rezaguitar
جمعه 09 مرداد 1394, 12:25 عصر
با متد GET یا POST میتونید اطلاعات رو به صورت json یا هر صورت دلخواه دیگه ارسال کنید.