PDA

View Full Version : راهنمایی در مورد الگوریتم ها و ساختمان داده ها

محسن=0
شنبه 10 مرداد 1394, 07:57 صبح
سلام.
من برنامه نویسی C ++ کار میکنم و میخوام کتاب مقدمه بر الگوریتم ها توماس کورمن و چارلز لیزرسون (http://www.fardabook.com/%D9%85%D9%82%D8%AF%D9%85%D9%87-%D8%A7%DB%8C-%D8%A8%D8%B1-%D8%A7%D9%84%DA%AF%D9%88%D8%B1%DB%8C%D8%AA%D9%85-%D9%87%D8%A7-%D8%AC%D9%84%D8%AF1.html) هر دوجلد رو بخونم
سوال من اینه که قبل از خوندن الگوریتم ها باید حتما ساختمان داده ها در C ++ رو بخونم؟

ممنون.

ژیار رحیمی
شنبه 10 مرداد 1394, 08:55 صبح
سلام دوست عزیز .بله باید شما با کد نویسی در ++C آشنایی داشته باشی.در کتاب مقدمه ای بر الگوریتم ها شما باید بتونی کدهای نوشته شده رو درک و تریس کرده تا روند اجرای الگوریتم را درک کنید.در کتاب مذکور آموزش برنامه نویسی نیست فقط بخش اصلی کد الگوریتم قرار گرفته و توضیح داده میشود.

محسن=0
چهارشنبه 21 مرداد 1394, 08:53 صبح
سلام دوست عزیز .بله باید شما با کد نویسی در ++C آشنایی داشته باشی.در کتاب مقدمه ای بر الگوریتم ها شما باید بتونی کدهای نوشته شده رو درک و تریس کرده تا روند اجرای الگوریتم را درک کنید.در کتاب مذکور آموزش برنامه نویسی نیست فقط بخش اصلی کد الگوریتم قرار گرفته و توضیح داده میشود.

درود.
میشه چنتا کتاب ساختمان داده ها در سی++ معرفی کنید.هم اسون و هم مشکل

در ضمن چرا این تالار این همه خلوته با اینکه الگوریتم نویسی خیلی مهمه(نظر شخصی من هست البته)

Salar Ashgi
دوشنبه 23 شهریور 1394, 23:37 عصر
این بستگی به هوش و استعداد شما داره.

نرمالش که اینطوریه معمولا ساختمان داده باید قبل الگوریتم مطرح بشه چون

الگوریتم ها روی ساختمان داده کار میکنن دیگه ، ولی خب میشه همزمانم

خوندشون !!!

واسه الگوریتم کتاب معروف CLRS رو داریم.

موفق باشید ./