PDA

View Full Version : پروژه hello world

javady_joon
شنبه 10 مرداد 1394, 12:24 عصر
با سلام من می خوام بدونم که چطور میشه من یه پروزه خالی رو Run کردم توی اون اپلیکیشن hello world بود یعنی بطور پیشفرض
پروژه hello world ؟؟؟؟
خوب من اگر بخوام این اتفاق نیافته باید چیکارکنم لطفا کمکم کنید

reza_web
شنبه 10 مرداد 1394, 12:27 عصر
پيش فرض هر پروژه اي بعد از ايجاد همين متن است ولي مي توانيد آنرا حذف كنيد مشكلي نداره

javady_joon
شنبه 10 مرداد 1394, 18:27 عصر
خوب آخه کجا من همه جا رو بررسی کردم

Mohadi
شنبه 10 مرداد 1394, 20:50 عصر
داخل پوشه res ادیتورت یک پوشه دیگه به نام layout هست بازش کن Xml مربوط به اکتیویتی اصلیت (که پیش فرض موقع ساخت پروژه اگر اسمش رو عوض نکرده باشی باید activity_main.xml باشه) یک تکست ویو با مقدار hellow world هست که پاکش کنی فکر کنم به اون چیزی که میخوای میرسی.

بهت پیشنهاد میکنم توی سایت های اندروید دنبال آموزش ها و کتاب های مقدماتی برنامه نویسی اندروید باشی تا از پایه و خوب همه چیز رو یاد بگیری. موفق باشی

Ruhallah.Ahmadian
یک شنبه 11 مرداد 1394, 00:42 صبح
res/main.xml

javady_joon
یک شنبه 11 مرداد 1394, 11:57 صبح
ممنون از دوست خوبم
Mohadi (http://barnamenevis.org/member.php?362935-Mohadi) چندتا سوال دیگه هم دارم
یه نگاهی به شبیه سازم بندازید ببینید مشکلی داره؟
مخصوصا اون قسمت که دورش خط کشیدم ممنون 133842

javady_joon
یک شنبه 11 مرداد 1394, 12:13 عصر
داخل پوشه res ادیتورت یک پوشه دیگه به نام layout هست بازش کن Xml مربوط به اکتیویتی اصلیت (که پیش فرض موقع ساخت پروژه اگر اسمش رو عوض نکرده باشی باید activity_main.xml باشه) یک تکست ویو با مقدار hellow world هست که پاکش کنی فکر کنم به اون چیزی که میخوای میرسی.

بهت پیشنهاد میکنم توی سایت های اندروید دنبال آموزش ها و کتاب های مقدماتی برنامه نویسی اندروید باشی تا از پایه و خوب همه چیز رو یاد بگیری. موفق باشی

متاسفانه هر کدامی که دانلود می کنم یا خیلی گنگه یا به خوبی موشکافانه توضبح داده نشده لا اقل برای یک مبتدی
اما مثلا کتاب آموزی سی شارپ برای مبتدیان خیلی عالی پیش میره حالا نمی دونم یا بخاطر تجربه ای هست که اکثر نویسندگان بر روی سی شارپ دارند یا نه اندریود زبان سختیه
حالا اگر شما نمونه ی خوبی سراغ دارید ممنونم معرفی کنید در ضمن خیلی از دوستان سایت های آنلاین را معرفی می کنند ولی من فعلا خونه نت ندارم و میام خونه پدرم یا کافی نت برام سخته که انلاین پیش برم اگر ممکنه نظرتون رو بدین.

Mohadi
یک شنبه 11 مرداد 1394, 14:32 عصر
از این امولاتور استفاده کن سرعتش بالاست https://www.genymotion.com یا اگر رم سیستمت زیاد بالا نیست بلواستک هم برای یک مبتدی کار راه انداز و با سرعت خوب هستش مخصوصا اون نسخه های اولی بلواستک که کم حجم تر و سریعتر بودن ولی خب امکانات کمتری داشتن.

اگر انگلیسیت خوبه کتاب The Busy Coder_s Guide to Android Development این خیلی ریز و موشکافانه همه چیزو توضیح داده. کتاب الکترونیک فارسی چندتا بیشتر نیست کلا که خیلی ناقصن اما برای شروع میتونن مفید باشن, سرچ کنی میتونی پیدا کنی. از سایت های آموزشی فارسی استفاده کن واقعا این روزا سایت های خیلی خوبی راه اندازی شدن که به زبون شیرین فارسی اندروید رو آموزش میدن.

در کل اگر میخوای یادبگیری باید خیلی مطالعه کنی و خیلی کد بنویسی ,اوایل یک نسبت 1/2 هست میشه گفت, یعنی هر یک ساعتی که از طریق آموزش های مولتی مدیا یا کلاس یا هر نحوه دیگه ای اگر آموزش اندروید میبینی 2 ساعتم باید بذاری خودت کد بنویسی یا حتی بیشتر, یکم که قویتر شد پایه ات نسبتش میشه 2/5

javady_joon
یک شنبه 11 مرداد 1394, 21:12 عصر
دستتون درد نکنه https://www.genymotion.com (https://www.genymotion.com/)
نیاز به پارچ کردن نرم افزار داشت که من دومی رو دارم دانلود می کنم

javady_joon
جمعه 23 مرداد 1394, 12:30 عصر
یه سوال مهم دارم من وقتی
داخل پوشه res ادیتورت یک پوشه دیگه به نام layout هست بازش کن Xml مربوط به اکتیویتی اصلیت (که پیش فرض موقع ساخت پروژه اگر اسمش رو عوض نکرده باشی باید activity_main.xml باشه) یک تکست ویو با مقدار hellow world هست که پاکش می کنم
یه میده
که اینه

134233
الیته من یک سوال دیگه هم دارم اگر ممکنه جواب بدین این چیزی که دورش رو خط کشیدم یک نوع خطاست؟

134235

reza_web
شنبه 24 مرداد 1394, 11:41 صبح
اينجور كه پيداست در پوشه value در فايل string.xml كه قاعدتا بايد اين خط باشه:
<string name="hello_world">Hello world!</string>

به اين تغيير كرده:
<string name="hello_world3">Hello world!</string>

شايدم در تكست باكس اكتيويتي شما بجاي
android:text="@string/hello_world"

نوشته شده
android:text="@string/hello_world3"

برو دقيق بررسي كن