PDA

View Full Version : مشکل در پاک کردن فایل

hormoz1
یک شنبه 11 مرداد 1394, 03:29 صبح
کسی می داند چرا این تابع کار نمی کند اسم فایل هم درست است چون در توابع دیگه این فایل رو ویرایش کردم.

unlink($row['private_chat'].'_'.$username.'.html');

ویرایش : جالب هم ایجاست که وقتی من همین تابع رو با هم پارامتر در یک قسمت دیگه قرار می دهم به درسی کار می کند اما اینجا نه.
اینجا من کاملترش را برایتان می گذارم تا ببنید من کل شرط رو می گذارم بقیه توابع شرط اجرا می شود و به درستی کار می کنند ولی این تابع به درستی کار نمی کند.

if(isset($_POST['user']))
{
$nothing='';
mysqli_query($con,"UPDATE users SET private_chat_check = '$nothing' WHERE name = '$username'");
mysqli_query($con,"UPDATE users SET private_chat = '$nothing' WHERE name = '$username'");
unlink($row['private_chat'].'_'.$username.'.html');
}

hormoz1
یک شنبه 11 مرداد 1394, 17:17 عصر
لطفا یکی جواب بدهد.

Unique
یک شنبه 11 مرداد 1394, 18:55 عصر
چرا مسیر ها را کامل نمیدین ؟ مسیر را کامل بدین نه relative ببینین مشکلتون حل میشه !؟

hormoz1
یک شنبه 11 مرداد 1394, 21:00 عصر
مشکل حل شد مشکل از این بود که اصلا من در فایلی که اطلاعات ارسال می شود اسم فایل را اشتباه نوشته بودم و دو فایل بودن که شبیه به هم بودن و اون ها وقتی این بهشون پست می شود یک کار رو انجام می دادن تنها در اسم فایل فرق داشت که اسم فایل اونجا برای یک کاربر دیگه بود که session یکسری اطلاعات ذخیره می شود و برای همین اینجا مشکل داشت . :لبخند::لبخند::لبخند::لبخند:: بخند: