PDA

View Full Version : من می خواهم با NET. برنامه ای بنویسم که بر روی pocket pc قابل اجرا باشد

forozeshfard
جمعه 20 مرداد 1385, 11:32 صبح
سلام
من می خواهم برای یک رستوران برنامه ای بنویسم که میزبان (گارسون) با یک pocket pc بتواند لیست غذا های درخواستی را مشخص کند یعنی به جای اینکه لیست غذا را روی کاغذ بنویسد با pocket pc این عمل را انجام دهد حال سئوال من این است که آیا می توان
با net. چنین برنامه ای نوشت و اگر این امکان وجود دارد خواهشمندم بطور کامل راهنمایی کنید .

mehrzad007
شنبه 21 مرداد 1385, 08:50 صبح
در یک کلمه بله !
می تونی از دات نت 2005 استفاده کنی . برای ارتباط هم که معلومه وایرلس هست . کار تو شروع کن و به مشکل بر بخور و بعد سوالهای دقیق تر بپرس... این جوری نمیشه خیلی جواب داد

forozeshfard
شنبه 21 مرداد 1385, 11:02 صبح
سلام مهر زاد جان
متشکرم از توجه شما
خدمت شما عرض کنم که من با برنامه نویسی net. آشنایی دارم و محیط دات نت 2005 را تقریبا بطور متوسط آشنایی دارم حال خواهش من این است که شما مقدمات و اینکه از کجا شروع کنم را از جهت نرم افزاری راهنمایی کنید در سخت افزار مشکل ندارم بعنوان مثال با چه زبانی برنامه نویسی کنم و یا اینکه بعد از برنامه نویسی چگو نه برنامه را با pocket pc جفت وجور کنم .
یکبار دیگر برنامه درخواستی خود را بطور خلاصه بیان می کنم :
این برنامه به این صورت عمل می کند که هر مسئول رزرو غذا (گارسون)یک pocket pc دارد که با رمز وارد برنامه می شود و سپس بر نامه باز می شود و شماره میز میهمان را می دهد و شروع می کند به گرفتن رزرو غذا . بعنوان مثال 2 تا چلو کباب و 2 نوشابه و دکمه ثبت را مزند و حالا یک پرینت از غذای درخواستی با شماره میز در آشپزخانه و دیگری در صندوق گرفته می شود
بعبارت کلی ما می خواهیم گارسون بجای اینکه با قلم وکاغذ رزرو بگیرد با pocket pc این عمل
انجام شود

متشکرم

mzjahromi
شنبه 21 مرداد 1385, 11:10 صبح
یکی از راحتترین راهها اینه که Web based عمل کنی.

tizdast
شنبه 21 مرداد 1385, 16:06 عصر
نوع برنامه نویسی web base برای pocket PC با برنامه نویسی web base معمولی فرقی نداره؟منظورم کد ها هستش؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟در ضمن تنظیمات pocket pc برای ارتباط با server چی هست؟؟؟