PDA

View Full Version : کندی سرعت android studio

سوداگر
یک شنبه 11 مرداد 1394, 18:29 عصر
سلام دوستان

سیستم من 4 مگ رم با CPU دو هسته ای داره ولی موقع اجرای اندروید استدیو به نفس نفس زدن میفته. میخواستم بپرسم راهی هست که با مصرف حافظه رم یا پردازش کمتری بتونم اجراش کنم؟ مثلا غیر فعال کردن قسمت های غیر ضروری و ... ضمنا من از اکلیپس نمیخوام استفاده کنم.

saadat68
جمعه 27 شهریور 1394, 19:28 عصر
چرا سرعت این بی صاحاب اینقدر پایینه رم لپ تاپ من 8 گیگ هست با سی پی یو cori5 اما اصلا نمیشه باهاش کار کرد :اشتباه:

slr560
جمعه 27 شهریور 1394, 20:39 عصر
ربطی به رم نداره . معمولا Gradle فایل ریز زیاد داره . موقعی که میخواد باز بشه کلی فایل رو Sync میکنه
امکان داره روی سیستمتون آنتی ویروس داشته باشین . برای همین آنتی ویروس میاد تک تک اینارو بررسی میکنه . باید پوشه های SDK و اندروید رو به آنتی ویروس بشناسونید تا اسکن نکنه
و اینکه اگه SSD داشته باشید خیلی روان اجرا میشه

saadat68
جمعه 27 شهریور 1394, 22:10 عصر
ربطی به رم نداره . معمولا Gradle فایل ریز زیاد داره . موقعی که میخواد باز بشه کلی فایل رو Sync میکنه
امکان داره روی سیستمتون آنتی ویروس داشته باشین . برای همین آنتی ویروس میاد تک تک اینارو بررسی میکنه . باید پوشه های SDK و اندروید رو به آنتی ویروس بشناسونید تا اسکن نکنه
و اینکه اگه SSD داشته باشید خیلی روان اجرا میشه

یعنی SSD بذارم توی لپ تاپ ؟

امولاتورشو چی کار کنم که اصلا بالا نمیاد ؟

slr560
شنبه 28 شهریور 1394, 18:36 عصر
یعنی SSD بذارم توی لپ تاپ ؟

امولاتورشو چی کار کنم که اصلا بالا نمیاد ؟
ببین این به خیلی عوامل بستگی داره . معمولا آنتی ویروس خیلی باعث کندی میشه. باید کل قسمت های اندوریدی رو به آنتی ویروس بشناسونی که دیگه اسکنشون نکنه
قطعا اگه SSD داشته باشی خیلی رووان و نرم اجرا میشه