PDA

View Full Version : ذخیره ناقص اطلاعات در دیتابیس

leaping
دوشنبه 12 مرداد 1394, 01:09 صبح
سلام
من یک اسکریپت دارم که اطلاعات زیادی رو از طریق فرم آژاکس به سرور میفرسته که در دیتابیس ذحیره بشن
حالا این مشکل پیش میاد که یکی سری از فیلدهام از طرف اسکریپت سمت سرور کامل دریافت میشن
یعنی وقتی پرینت میگیرم ازش کامل اومده و برخی فیلدهای آخری هم یسریش ناقص میاد

اما مشکلم دقیقا اینجاست که اون فیلد مورد نظرم که البته حجم بالایی داره و یک تکسته که نزدیک شاید 200 کیلوبایت حجم داره در حالی که در سمت سرور به درستی دریافت میشه اما در دیتابیس ناقص ذخیره میشه
این رو هم متذکر بشم که در لوکال هیچ مشکلی نداره
بلکه بر رووی سرور مشکل دارم

hormoz1
دوشنبه 12 مرداد 1394, 05:10 صبح
دیتابیستون رو برسی کنید و هاستنگتون تماس بگیرید و مشکل را به آن بگید .

Unique
دوشنبه 12 مرداد 1394, 12:08 عصر
اما در دیتابیس ناقص ذخیره میشه

شاید نوع فیلد را توی Database اشتباه انتخاب کردی. TEXT و MEDIUMTEXT و LONGTEXT هر کدوم حجم های متفاوتی دارن. توی یک پروژه هم چنین سناریویی داشتم و چون هیچ جستجو یا فرآیند دیگری از طرف Database روی اون فیلد انچام نمیشد میریختمش توی یک فایل text و مسیرش را توی Database ذخیره میکردم.

leaping
دوشنبه 12 مرداد 1394, 16:18 عصر
شاید نوع فیلد را توی Database اشتباه انتخاب کردی. TEXT و MEDIUMTEXT و LONGTEXT هر کدوم حجم های متفاوتی دارن. توی یک پروژه هم چنین سناریویی داشتم و چون هیچ جستجو یا فرآیند دیگری از طرف Database روی اون فیلد انچام نمیشد میریختمش توی یک فایل text و مسیرش را توی Database ذخیره میکردم.
ممنون همون دیشب تا صبح نشستم حلش کردم
یکی از مواردش همون بود که باید میشد LOng TEXT بعدش هم وقت ارسال با ajax توی متن "&" اضافه شد که باعث میشد تبدیل بشن به یک ورودی دیگه