PDA

View Full Version : تعیین قیمت سایت

ali_72
دوشنبه 12 مرداد 1394, 07:11 صبح
سلام
دوستان به نظر شما بابت سایت مشاور املاک مشابه سایت shahreman.ir چقدر باید قیمت داد؟

همش سر قیمت دادن سرم کلاه میره. :لبخند:

ممنون

golbafan
دوشنبه 12 مرداد 1394, 08:05 صبح
اگر سرعت تولید شما بالاست حدود 500

فرض میکنیم 3 روز کار ببره

HOSSEINONLINE7
دوشنبه 12 مرداد 1394, 09:14 صبح
اگر سرعت تولید شما بالاست حدود 500

فرض میکنیم 3 روز کار ببره

سلام روی چه حسابی قیمت گذاری میکنید ؟ 500 !!!

طرف میره با وردپرس براش سایت بزنن شاید از اینم بیشتر بگیرن .

خواهشا اینجوری ارزش کار پرورگرمرها را پایین نیارید .

هر شرکتی برن این سایت را براشون بنویسن حالا اصلا بگو 1 ساعت کار ببره دیگه خیلی بخوان مفت بگن 1.5 کمتر نمیگیرن .

اگر بخوان اصولی پول بگیرن 2.5 و 3 هم میگن حتی شایدم بعضی ها بیشتر میگیرن .

به من پیشنهاد بشه کمتر از 5 نمیگیرم .

مگه کارگر ساختمونی هست که بگن 3 روز کار برده 500 ؟؟؟

ما پول علممون را میگیریم ربطی به ساعت کار نداره. میری پیش دکتر جراح عمل کنی شاید 1 ساعتم طول نکشه مثلا 5 میلیون میگیره . حالا بیایم بگیم دکتر ساعتی چند حساب میکنی ؟

hakim22
دوشنبه 12 مرداد 1394, 11:37 صبح
خب این پروژه بیشتر از چند روز زمان میبره . به خصوص اگر قرارباشه طراحی گرافیکی سایت رو هم به عهده بگیرید.
البته نباید علم برنامه نویسی را با "تجارت برنامه نویسی" یکی دونست.

یک پروژه سه بخش عمده داره ، طرح ریزی ، کد نویسی و تست. آمارها میگن اگر پروژه ای رو در یک ساعت انجام بدید 20 دقیقه صرف طراحی ، 10 دقیقه کد نویسی و 30 دقیقه صرف تست و اصلاحات کردید.

اول اینکه شما باید لیست کاملی از نیازهای پروژه رو استخراج کنید. بعد محاسبه کنید هزینه ی پیاده سازی هر بخش چقدر میشه (زمان + هزینه های جانبی)
هزینه برای افراد مختلف فرق داره. بسته به محل زندگی و ...

روش اینه که شما بعد از محاسبه ی هزینه ها مبلغی رو که به عنوان سود از پروژه میخواهید دریافت کنید به مبلغ پیشنهادی نهایی اضافه میکنید.
معمولا این سود مستقیما به پروژ ی جاری مربوط نمیشه ، برمیگرده به سابقه ی کاری شما ، بازاریابی شما ، و در کل توانایی های تجاری شما و ربطی به علم شما نداره.

فرض کنید یک شرکت دارید و خودتان کارمند خودتان هستید همینطور رئیس خودتان و قرار است به خودتان حقوق بدهید . شما به عنوان رئیس علاوه بر حقوقی به پرسنل میدهید باید هزینه های جاری شرکت خود را پرداخت کنید.

r4hgozar
دوشنبه 12 مرداد 1394, 12:04 عصر
سلام.
اگه اون دوستمون 500 میگیره میزنه سریع کار رو بدین بهش در نره :D
همون طور که اقای حکیم گفت به نظر من هم به موقعیت طرف و هزینه و مخصوصا زمانی که صرف می کنه داره.
شما فکر کن باید پول فتوشاپ کار بدی واس این کار.هاست و غیره.
500 تومن اخرش واست 200 تومن می مونه.:لبخند:
موفق باشید

ali_72
دوشنبه 12 مرداد 1394, 13:23 عصر
من اوایل کارم از همین 3 روز 500 حساب کردم بیچاره بیچاره بیچاره شدم. باید در نظر بگیری یه خورده مشتریت آخر کار بدحسابی میکنه وسطه کار را به را تغییرات ریز و درشت میده که به نظرش اهمیتی نداره و کار ساده ای هست و وقتی میخوای راضیش کنی که این جزو تغییراته زیر بارش نمیره میگه که این که چیزی نیست

و 1000 تا چیز دیگه

سابقه من تو برنامه نویسی کم نیست ولی وقتی قیمت واقعی میگم از نظر خودم مشتری میپره کمتر میگم خستگی کار برام میمونه
تو بعضی شهرستانا کار کردن سخته
مثلا برای این پروژه 3 تومن قیمت دادم هنوز خبری ازش نیست :اشتباه: با اینکه این قیمت به نظرم نصف قیمت واقعی سایته

ali_72
دوشنبه 12 مرداد 1394, 13:26 عصر
سلام.
اگه اون دوستمون 500 میگیره میزنه سریع کار رو بدین بهش در نره :D
همون طور که اقای حکیم گفت به نظر من هم به موقعیت طرف و هزینه و مخصوصا زمانی که صرف می کنه داره.
شما فکر کن باید پول فتوشاپ کار بدی واس این کار.هاست و غیره.
500 تومن اخرش واست 200 تومن می مونه.:لبخند:
موفق باشید

200 بمونه؟ مگه میشه مگه داریم؟ باید از جیب بذاریم 100% :لبخند: