PDA

View Full Version : پیجها در اکسس

moustafa
جمعه 20 مرداد 1385, 20:57 عصر
دوستان سلام
این روزا فعالیت قابل تحسین بعضی از دوستان من جمله اقای سنبله کار ،کامرانی ،صارمی وشاپرک و .... رونق خاصی به این بخش داده ضمن تشکر از این دوستان ، اما یه object که اصلا درباره ان کار نشده Page ها و امکانات اینترنتی اکسس میباشد
وقتی یه پروژه بزرگ با adp طراحی شد اگه بخواهیم اون را به صفحات وب ارسال کنیم طوری که فرمها وگزارشات ضمن حفظ حالت اولیه با صفحات پویا در وب قابل استفاده باشند از ابجکت pageخود اکسس با استفاده از html & vbscript or jscript & xml & Asp استفاده میگردد
در مورد پیجهای اکسس اخیرا من یه سری مطالبی یافتم که نحوه استفاده html
&vbscript & xml & Asp بصورت ویزارد و کد نویسی در ان را عنوان کرده که نشانگر قدرت اکسس نه بعنوان یه پایگاه داده پنجاه شصت هزار رکوردی بلکه ابزاری قدرتمند وسریع برای تولید برنامه های تجاری که تمام جوانب و نیازهانی ان سنجیده شده ودر نظر گرفته شده می باشد

انشاله در روزهای اتی مطالب ان را عنوان خواهم کردم واز سایر دوستان هم تقاضا دارم اگه مطالبی یا تجربه ای در این زمینه دارند در این پست عنوان کنند
access تلفیقی از sql server+vba+html +vbscript+xml

mohsenna30ri
شنبه 21 مرداد 1385, 07:41 صبح
منتظر هستیم

سنبله کار
شنبه 21 مرداد 1385, 09:40 صبح
خیلی ممنون مصطفای عزیز به نظر من اگر بخواهیم وارد مقوله پیجها با کاربرد اینترنتی بشویم جامع ترین ، پرکاربردترین و مطمئن ترین گزینه ASP.net است .
پیشنهاد میکنم با این رویکرد وارد بحث شوید تا همگی استفاده کنیم .
بی صبرانه در انتظار مطالب مفید شما هستم .

moustafa
شنبه 21 مرداد 1385, 09:52 صبح
جامع ترین ، پرکاربردترین و مطمئن ترین گزینه ASP.net است .

چون من خودم کار نکردم بنابراین تجربه ای در این زمینه ندارم :
در asp از html و vbscript استفاده میشه در دات نت ان چطور ؟
ایا باید نت ... هم نصب باشد
اگه ممکنه یه مقدار بیشتر توضیح دهید

سنبله کار
شنبه 21 مرداد 1385, 10:00 صبح
ببخشید زیاده روی کردم
در asp.net هم از html و vbscript استفاده می شه منتها با استفاده از امکانات freamwork و جدیدا تکنولوژی ajax و atlas اما اصول کار همان ASP‌ است و اگر شما در این مقوله یعنی ASP کار کنید مهاجرت به net کار مشکلی نیست و میشه از تالار ASP.net استفاده کرد .
البته تجربه من هم کمه و باز هم بی صبرانه در انتظار مطالب شما هستم .

سنبله کار
یک شنبه 22 مرداد 1385, 07:40 صبح
آقا مصطفی همچنان منتظریم