PDA

View Full Version : عدم نمایش عکس در datagridview

miladkj
چهارشنبه 14 مرداد 1394, 02:38 صبح
سلام دوستان نمیدونم چرا عکس هام توی گریدویو نمایش داده نمیشن؟ از گریدهای تلریک استفاده کردم و با سی شارپ و بروش EF و نوع تصاویر رو در اسکیوال سرور هم Image انتخاب کردم.
وقتی گزارش میگیرم عکس هام رو در گزارشم قشنگ نشون میده ولی توی گرید ویو ب صورت (http://s2.img7.ir/z4DtD.jpg) زیر نشون میده(System...)

133928

davidrobert
چهارشنبه 14 مرداد 1394, 09:47 صبح
سلام دوستان نمیدونم چرا عکس هام توی گریدویو نمایش داده نمیشن؟ از گریدهای تلریک استفاده کردم و با سی شارپ و بروش EF و نوع تصاویر رو در اسکیوال سرور هم Image انتخاب کردم.
وقتی گزارش میگیرم عکس هام رو در گزارشم قشنگ نشون میده ولی توی گرید ویو ب صورت (http://s2.img7.ir/z4DtD.jpg) زیر نشون میده(System...)

133928

دوست عزیز نوع عکس را در اسکیول سرور بزار varbinary(MAX) که باعث میشه اول حجم عکس کم نشان داد بشه دوم کیفیت پایین نمیاد به اون صورت و سوم این بهترین روش برای نمایش هستش وقتی خودتون یک دستور ساده تو گرد ویو برای نمایش بزنید میبنید داره تصویر رو هم نمایش میده.من از این دستور برای نمایش تصویر در کادر تصویر استفاده کردم که وقتی کاربر وارد میشه عکسش رو نمایش میده.

var q= from viewLoginUser in db.View_Login_User
where viewLoginUser.U_User_Name==users select new
{
pic=viewLoginUser.U_Pic
};
picshow.Image = Image.FromStream(new MemoryStream(q.Single().pic.ToArray()));

و نوع عکس هم varbinary(MAX)

miladkj
چهارشنبه 14 مرداد 1394, 13:04 عصر
سلام دوست عزیز من نوع فیلد عکسم رو توی بانک تغییر دادم و کلا پروژم ریخت بهم دوباره عوضش کردم بهمون حالت قبل. ی روشی دیگه سراغ نداری برادر؟

davidrobert
چهارشنبه 14 مرداد 1394, 15:31 عصر
سلام دوست عزیز من نوع فیلد عکسم رو توی بانک تغییر دادم و کلا پروژم ریخت بهم دوباره عوضش کردم بهمون حالت قبل. ی روشی دیگه سراغ نداری برادر؟

راستیتش من چند سال پیش خوندم خود شرکت میکرو سافت در اسکیول سرور image مناسب ندونسته و گفته از varbinary(MAX) برای تصویر انتخاب کنید راجب ایراد پیدا کردن اگه داخل دیتابیستون چیزی نیست نوع فیلد رو عوض کنید و اسکریپت از دیتابیس تهیه و دیتابیس قبلی پاک و اون اسکریپتی که گرفتید بدید به اسکیول سرور دیتابیستون درست میشه.