PDA

View Full Version : سوال: کار کرد کلی سی شارپ

davidrobert
پنج شنبه 15 مرداد 1394, 04:44 صبح
دوستان یه سوال برام پیش امده ایا سی شارپ تو همه نوع کد نویسی خوب هستش یا برای هر کاری زبان برنامه نویسی خودش رو یا بگیرم بهتر هستش.
یعنی برای کد نویسی سخت افزار سی شارپ بلد هستم بدرد من میخوره که باهاش کد نویسی سخت افزار یاد بگیرم یا نه باید برم سراغ C و ++C برای یادگیریش. یا کد نویسی شبکه برای پ ر ا ک س ی ساختن باید برم سراغ C و ++C یا نه با سی شارپ هم میشه انجام داد کد نویسی نزدیک به کارا سخت شبکه سخت افزار امسال اینها. ممنون میشم بگید.
برام خیلی مهم هستش.ممنون میشم بگید

jamal_ch
پنج شنبه 15 مرداد 1394, 08:10 صبح
سلام
برای کار با سخت افزار و کار با میکرو کنترلر ها مانند خانواده atmega یا arm شما بهتره با زبان C و محیط کد ویژن استفاد کنید
برای کارهای شبکه همین c# بهتره
ولی برای سیستم های امبدد بهتره با c استاندارد کار کنید

شهرام فرخنده
پنج شنبه 15 مرداد 1394, 08:42 صبح
سلام به نظرمن در کل یه زبان را از سیر تا پیازشو بلد باشی بهتره تابری سراغ چند تا و بعد هم سردرگم بشی
اما اگه توانایش را داری که c و C# را یاد بگیری خوبه

davidrobert
پنج شنبه 15 مرداد 1394, 09:00 صبح
سلام برای کار با سخت افزار و کار با میکرو کنترلر ها مانند خانواده atmega یا arm شما بهتره با زبان C و محیط کد ویژن استفاد کنید برای کارهای شبکه همین c# بهتره ولی برای سیستم های امبدد بهتره با c استاندارد کار کنید ممنون بابت راهنمایی تون چون الاوه بر این که برای شناسایی دستگاه ها بلکه کد نویسی رو قطعات سخت افزاری هم میخواستم بدونم ببینم کدم بهتر هستش .چون برای سخت افزار به کل بهتر هستش از زبان C استفاده کنم و برای شبکه هم #C خوبه.

jamal_ch
پنج شنبه 15 مرداد 1394, 12:27 عصر
ممنون بابت راهنمایی تون چون الاوه بر این که برای شناسایی دستگاه ها بلکه کد نویسی رو قطعات سخت افزاری هم میخواستم بدونم ببینم کدم بهتر هستش .چون برای سخت افزار به کل بهتر هستش از زبان C استفاده کنم و برای شبکه هم #C خوبه.

منظورتون از قطعات سخت افزاری چی هست؟ ؟؟؟
اگه سخت افزاری هست که خودتون درست کردین جز سیستم های امبدد حصاب میشه و بهتره با زبان C استاندارد و محیط کدویژن استفاده کنید برای کامپایل و اجرا روی سخت افزار بهتره یک پروگرمر هم تهیه کنید