PDA

View Full Version : گفتگو: انتخاب یک لپ تاپ عالی برای برنامه نویسی

jaykob
پنج شنبه 15 مرداد 1394, 16:42 عصر
سلام دوستان

من به نقطه ای رسیدم که دیگه واقعا لپ تاپم داره اذیتم می کنه می خوام یک لپ تاپ جدید بخرم به هر شکلی شده می خوام چند تا سوال بپرسم و اینکه لطفا هر کسی تجربه واقعی خودش و دوستانش رو قرار بده تا یک نتیجه بگیریم . می خوام یک لپ تاپی باشه که سالها بدون هیچ کمبود سرعتی بره ...

نکته : به دلیل نوع کارم نمی تونم PC داشته باشم و حتما باید هارد اصلی هم SSD داشته باشه . قیمت هم مهم نیست اصلا قسطی می خرم

نیاز ها => More 30 Tab In Browser,Visual Studio 2015 , Sql Server 2016 CTP , Remote Desktop to Server , DependencyViewer , Music , ... همه با پردازش های بالا و پروژه های سنگین و بیشتر اوقات با هم در حال اجرا هستند

۱ - انتخاب mac book pro چه معایبی داره ؟ می دونم باید مجازی ساز نصب کنیم و ویندوز بیاریم بالا ولی مشکلش چیه ؟ چون هم برند با کلاسی هست و کانفیگ رویایی داره

۲ - چه مدل های دیگه ای می شه پیشنهاد کرد که بشه گفت هیچ مشکلی از نظر سرعت و بقیه موارد نداشته باشیم ؟

تشکر از همه

HOSSEINONLINE7
پنج شنبه 15 مرداد 1394, 21:08 عصر
سلام مک بوک نسبت به کانفیگش قیمتش بالاست و از نظر من ارزش خرید بالایی نداره برای این حرفه . در ضمن خیلی ضایع هست روی مک ویندوز نصب کرد . مگر اینکه برای کلاس و برند بخواید بخرید .

سری گیمینگ ایسوس هست که هارد SSD هم روی خودشون دارن Core i7 با فرکانس 3.60 و 16 گیگ رم . این یکی از انتخابهای من برای خرید در آینده هست. کانفیگ خیلی عالی داره .

لنوو هم هست ولی مدلی که هارد SSD با ظرفیت بالا داشته باشه من ندیدم باید خودتون جدا نصب کنید . هاردهاشون اکثرا هیبریدی هست با 8 گیگ SSD .

r4hgozar
جمعه 16 مرداد 1394, 10:35 صبح
سلام.
من 4 ساله لنوو دارم خیلی راضیم.
اگه بتونین مدل های گیم لنوو رو بگیرین خیلی خوبه. چون مدل های گیم کانفیک بالاتری دارن.
موفق باشید.

omid nasri
جمعه 16 مرداد 1394, 10:35 صبح
پیشنهاد من sureface جدید مایکروسافت هستش. یکی از دوستان نزدیک ما سورفیس داره راضی هستش و من هم خودم از نزدیک باهاش کار کردم خیلی شیک و عالی هستش. ( به گفته خودش چیزی با نام هنگ نداره )
نکته : حتما از هارد ssd استفاده کنید.

HOSSEINONLINE7
جمعه 16 مرداد 1394, 11:01 صبح
پیشنهاد من sureface جدید مایکروسافت هستش. یکی از دوستان نزدیک ما سورفیس داره راضی هستش و من هم خودم از نزدیک باهاش کار کردم خیلی شیک و عالی هستش. ( به گفته خودش چیزی با نام هنگ نداره )
نکته : حتما از هارد ssd استفاده کنید.

اتفاقا منم میخواستم بهشون سرفیس پیشنهاد بدم ولی کانفیگشون نسبت به قیمتش پایینه . سایزش هم کوچکه . بیشتر تبلت هست تا لپتاپ .

لپتاپ زیر15 اینچ از نظرم جالب نیست .

سری گیمینگ لنوو و ایسوس خیلی کانفیگ قوی و خوبی دارن . هارد SSD هم که یجورایی معجزه میکنه .

rozitir
جمعه 16 مرداد 1394, 11:23 صبح
سلام
ایسوز الان لپ تاپ های خوبی میزنه مخصوصا گیمینگ هاش که کانفیگشون عالیه
وایو هم که دیگه تولید نمیشه وگرنه لپ تاپ های خوبی بودن

درکل الان بیشتر ایسوز میخرن