PDA

View Full Version : سیو کردن رمز برای قفل نرم افزاری

sabz12
جمعه 16 مرداد 1394, 20:11 عصر
یک برنامه کوچیک ساختم و می خواهم توسط سریال هارد قفل گزاری کنم یکم برام گنگ یعنی وقتی سریال را به دست اوردم و به یک عدد صحیح تبدیلش کردم اون عدد را در تکس باکس نشون بدم و یک سری عملیات رو همون عدد انجام بدم و اون عدد را در قسمت ستینگ سیو کنم (نمی خوام از پایگاه داده استفاده کنم) یکم برای روشن شدن بیشتر توضیح بدهید ممنون می شم.الان می خوام یک متغییر در قسمت ستینگ برنامه قرار دهم و یک متد که بگه این عدد برابر است با اون متغییر این کاری که انجام می دم درست ؟؟لطفا ساده بگید که متوجه بشم مرسی و سپاس

محمد رضا فاتحی
جمعه 16 مرداد 1394, 20:29 عصر
خوب شما می تونید از سریال های سخت افزارهای موجود سیستم استفاده کنید و با یه الگوریتم خاص و مختص خودت اونو تبدیل به شناسه سیستمتون تبدیل کنید...برای فعالسازی نرم افزارتون هم یه سریال به مشتری میدید و توی برنامه سریال و شناسه رو با یه الگوریتم دیگه ترکیب کنید و یه کد فعالساز تولید کنید...تا اینجاش برای فعالسازی....
وقتی کاربر کد فعالساز و سریال را درست وارد کرد برنامه فعال میشه (پیشنهاد من)..... اطلاعات سریال ، شناسه ، کد فعالساز رو کد کنید و توی یکی از شاخه های رجیستری ذخیره کنید و هنگگام اجرای دوباره برنامه الگوریتم فعالساز رو دوباره روی این سه تا رشته اجرا کن ودر صورت معتبر بودن اجازه اجرای برنامه رو بده...
امیدوارم متوجه شده باشی...