PDA

View Full Version : اپدیت نرم افزار در بازار

mnakhaeipoor
شنبه 17 مرداد 1394, 00:15 صبح
سلام
دو تا سوال داشتم :
1 - وقتی ما توی بازار یک بسته جدید به منظور آپدیت آپلود میکنیم همونموقع منتشر میشه یا باز بازار باید تاییدش کنه ؟
2 - اگه برای ارسال ناتیفیکیشن های تبلیغاتی از داخل نرم افزار به وب سرویس اختصاصی خودمون وصل بشیم بازار گیر نمیده؟
خیلی ممنون

Pam.goudarzi
شنبه 17 مرداد 1394, 10:22 صبح
1- اگر برنامه دسترسی تازه ای داشته باشه توسط بازار بررسی می شه در غیر اینصورت همون لحظه تایید می شه و حدود 2 3 ساعت طول میکشه که منتشر بشه
2- نه. الان خیلی از برنامه ها همین کارو می کنن و مشکلی ندارن.
پ.ن: راهنمایی برای ارسال نوتیفیکیشن های تبلیغاتی دارین؟

mnakhaeipoor
یک شنبه 18 مرداد 1394, 07:04 صبح
1- اگر برنامه دسترسی تازه ای داشته باشه توسط بازار بررسی می شه در غیر اینصورت همون لحظه تایید می شه و حدود 2 3 ساعت طول میکشه که منتشر بشه
2- نه. الان خیلی از برنامه ها همین کارو می کنن و مشکلی ندارن.
پ.ن: راهنمایی برای ارسال نوتیفیکیشن های تبلیغاتی دارین؟
ممنونم :تشویق:
منظورتون از سوال راهنمایی برای ارسال نوتیفیکیشن های تبلیغاتی دارین رو متوجه نشدم :ناراحت:

Pam.goudarzi
یک شنبه 18 مرداد 1394, 09:29 صبح
منظورم این بود که آموزشی برای ارسال نوتیفیکیشن های تحت سرور دارین؟ که مثلا از یه وب سرویس اطلاعات نوتیفیکیشن رو بگیره و به همه کاربران ارسال کنه. مثل اپلیکیشن هواشناس یا خیلی های دیگه که با نوتیفیکشن تحت سرور بقیه برنامه ها شون رو تبلیغ می کنن

mnakhaeipoor
دوشنبه 19 مرداد 1394, 09:57 صبح
منظورم این بود که آموزشی برای ارسال نوتیفیکیشن های تحت سرور دارین؟ که مثلا از یه وب سرویس اطلاعات نوتیفیکیشن رو بگیره و به همه کاربران ارسال کنه. مثل اپلیکیشن هواشناس یا خیلی های دیگه که با نوتیفیکشن تحت سرور بقیه برنامه ها شون رو تبلیغ می کنن
من خودم که یه سرویس ساختم که هر موقع دستگاه به اینترنت وصل میشه میاد و اطلاعات ناتیفیکیشن (نام پکیج برنامه ای که میخوایم تبلیغشو کنیم و تایتل و متن ناتیفیکیشن) رو به صورت json از سرورم میگیره و json رو parse میکنه و ناتیفیکیشن رو نشون میده (البته من خیلی خلاصه وار گفتم)
اگر خدا توفیق داد و وقتشو داشتم فیلم اموزشیش رو همینجا میزارم...