PDA

View Full Version : ایجاد اپلیکیشن فارسی با جاوا برای موبایل

ruhollah_mb
شنبه 21 مرداد 1385, 12:49 عصر
با سلام:قلب:
من میخوام یه اپلیکیشن جاوا برای موبایل بنویسم که کارش حضور و غیاب دانشجوهاست. این برنامه رو موبایل باید به صورت فارسی اجرا بشه.
الان در قدم اول دارم انگلیسیشو تو محیط netbeans مینویسم. بعد باید اونو روی یک گوشی پیاده کنم، و نهایتا هم باید فارسیش کنم. :گیج:
آیا کسی هست که توی هر کودوم از این مراحلی که گفتم بتونه به من کمک یا راهنمایی کنه؟:متفکر:
متشکرم:بوس:
روح اله

tehranchi
دوشنبه 22 مرداد 1386, 12:55 عصر
با سلام:قلب:
من میخوام یه اپلیکیشن جاوا برای موبایل بنویسم که کارش حضور و غیاب دانشجوهاست. این برنامه رو موبایل باید به صورت فارسی اجرا بشه.
الان در قدم اول دارم انگلیسیشو تو محیط netbeans مینویسم. بعد باید اونو روی یک گوشی پیاده کنم، و نهایتا هم باید فارسیش کنم. :گیج:
آیا کسی هست که توی هر کودوم از این مراحلی که گفتم بتونه به من کمک یا راهنمایی کنه؟:متفکر:
متشکرم:بوس:
روح اله

سلام روح ا... جان

اگه منو یادت باشه که باهم تلفنی صحبت کردیم راجع به این برنامه بعدش شما قیمت گرفتی دیگه هم تماس نگرفتی :چشمک:

فقط می خواستم بگم اگه سوالی داشتی شاید بتونم کمکت کنم و در نهایت اگه باز هم فکر کردی نمی تونی ادامه بدی به من بگو ببینم چه می شه کرد
ضمنا راجع به قیمتشم کنار میایم

خوش باشی

kalami
شنبه 19 آبان 1386, 12:48 عصر
سلام من یه برنامه دفتر تلفن تحت سیمبین دارم می نویسم و کمی راهنمایی برای فارسی ساز کردن اون میخام لطفا