PDA

View Full Version : آخرین ورژن برنامه ویژوال استودیو

ssjssj
یک شنبه 18 مرداد 1394, 16:04 عصر
با سلام خدمت اساتید محترم
من روی لپ تاپم ویژوال استودیو 2010 نصب کردم
می خواستم از دوستان سوال کنم که آخرین ورژن این برنامه چند ؟
توی بازار سی دی ویژوال استودیو 2013 داشتن ولی Ultimate نبود ، توی نت که سرچ می کنم؛ ورژن 2015 هم هست
اولتیمیت بهتره ؟ یا اکسپرس ؟
2012 اولتیمیت با آپدیت 3 بهتره ؟ یا VS 2015 ؟

ممنون از راهنمایی دوستان

Mr'Jamshidy
جمعه 23 مرداد 1394, 14:46 عصر
سلام
خوب عقل حکم میکنه که 2015 بهتره اما یک مشکل جزئی وجود داره، هنوز کرک قطعی نداره
ولی امکانات خوبی بهش اضافه شده (مثل کراس پلتفرم بودنش)

حالا میرسیم به بحث Ultimate یا Enterprise یا Express یا Professional
این نسخه ها تنها تفاوتشون تو امکاناتیه که ارایه میدن که هر کدوم کامل تر از یکی دیگس، به ترتیب کامل بودنشون میشه:
1. Express
2. Professional
3. Ultimate
4. Enterprise
من شخصا Enterprice رو همیشه ترجیه میدم، شاید از اکثر امکاناتش استفاده نکنم اما بعضی مواقع پیش میاد که شما به اون امکانات نیاز دارید ولی نسخه نصب شده اون امکان رو نداره
مثلا:
شما ممکنه کراس پلتفرم کار نکنید، اما یک روزی به یک دلیلی نیاز دارید یک برنامه اندرویدی بنویسید (به هر دلیلی) خوب حالا تنها نسخه ای که کراس رو پشتیبانی میکنه فقط Enterprise هست و شما نداریدش (حالا تکلیف چیه؟)

امیدواریم توضیحاتی که دادم به درد بخور بوده باشه
موفق باشید

ssjssj
جمعه 23 مرداد 1394, 22:45 عصر
عالی بود آقای جمشیدی عزیز؛ ممنون
پس با توجه به توضیحی که فرمودید، حالا که 2015 کرک قطعی اش هنوز نیومده؛ پس VS 2013 نسخه Enterprise اش از همه بهتره ؟
یعنی اگه بخوام آخرین و بهترین نسخه رو داشته باشم ؛ باید چی رو نصب کنم که از همه بهتر و کامل تر و به روز تر باشه ....؟
حالا با توجه به فرمایش شما، شاید اصلا هیچ کدام از گزینه هاشو هم استفاده نکنم و همون 2010 که روی سیستمم دارم کارمو راه بندازه !!!

Mr'Jamshidy
شنبه 24 مرداد 1394, 00:46 صبح
عالی بود آقای جمشیدی عزیز؛ ممنون
پس با توجه به توضیحی که فرمودید، حالا که 2015 کرک قطعی اش هنوز نیومده؛ پس VS 2013 نسخه Enterprise اش از همه بهتره ؟
یعنی اگه بخوام آخرین و بهترین نسخه رو داشته باشم ؛ باید چی رو نصب کنم که از همه بهتر و کامل تر و به روز تر باشه ....؟
حالا با توجه به فرمایش شما، شاید اصلا هیچ کدام از گزینه هاشو هم استفاده نکنم و همون 2010 که روی سیستمم دارم کارمو راه بندازه !!!

قربونت داداش وظیفست

در حال حاضر آره بهترین نسخه همون 2013 enterprise هست، من خودم همین الان که دارم این متن رو مینوسم در حال پاک کردن 2015 enterprise هستم چون تریالش تموم شده و کرکی براش نیومده هنوز (واسه تست نصبش کردم)

اگر بخوای بهترین رو داشته باشی بستگی به خودت داره، من تا پارسال فکر میکردم VS 1998 از همه بهتره :بامزه:، چرا؟ چون نیازی به .NET نداره (چه دلیل مزخرفی)
بهترین، یک مفهوم نسبیه، شما باید ببینی که کدوم نسخه کارت رو راه میندازه؟ اگر همین نسخه ای که داری برات مشکل و محدودیتی بوجود نمیاره، پس بهترین میشه همین الکی ترافیک و پولتو حروم نکن و از همین استفاده کن و وقتی نیاز داشتی کارت رو گسترش بدی و به مشکل خوردی اون موقع فکر ارتقاء IDE باش

در مورد این گزینه باید بگم که نمیدونم والا :لبخندساده: ریش و قیچی دست خودته، ببین درد چیه بعد برو سراغ دوا

موفق باشی

ssjssj
پنج شنبه 29 مرداد 1394, 20:52 عصر
ممنون از توضیحات کامل آقای جمشیدی عزیز

یه سوال دیگه!
چطوری و از کجا میشه متوجه بشیم که کرک Microsoft Visual Studio Enterprise 2015 اومده و قابل نصبِ ؟
یعنی لینک دانلود تو سایت http://p30download.com/fa/entry/59678/ کرک نشده است و تریالِ ؟

sunn789
شنبه 31 مرداد 1394, 10:10 صبح
دوستان من هم ویژال استادیو 2015 رو نصب کردم
یک مشکل برخوردم و اینکه این signtools.exe رو در زمان اجرای پروژه wpf خطا میدهد توی اینترنت هم جستجو کردم میگن خطا از SDk ویندوز هست و اینکه این فایل باید در پوشه bin که در درایو c ... هست پیدا کنم ، به ادرسی که نوشته بودن رفتم اما این فایل رو ندیدم
به نظر شماممکنه مشکل از ویندوز بوده باشد که من نصب کرده ام که این فایل رو در مکانش کپی نکرده یا مشکل از ویژال استادیو است ، مطلب دیگه اینکه کسی این فایل رو داره برای من پیامش کنه و یا ایمیل کنه من توی پوشه خودش بگذارم
ممنون

ssjssj
سه شنبه 17 شهریور 1394, 12:13 عصر
یه سوال
2015 روی ویندوز 7 نصب می شه ؟
آخه توی System requirements در صفحه ی http://p30download.com/fa/entry/59678/ نوشته فقط ویندوز 8 به بالا قابل نصب و اجراست ...

ضمناً توی این صفحه http://www.sarzamindownload.com/2729/-%D9%88%DB%8C%DA%98%D9%88%D8%A7%D9%84-%D8%A7%D8%B3%D8%AA%D9%88%D8%AF%DB%8C%D9%88-2015-%D9%86%D8%B3%D8%AE%D9%87-%D8%A7%DB%8C%D9%86%D8%AA%D8%B1%D9%BE%D8%B1%D8%A7%D B%8C%D8%B2---Microsoft-Visual-Studio-Enterprise-2015 که کد
Product Key: HM6NR-QXX7C-DFW2Y-8B82K-WTYJV
رو گذاشته ، آیا این کد کرک برنامه است ؟
یا با زدن این کد ، باز هم برنامه تریال خواهد بود ؟

مرسی از جواب دوستان