PDA

View Full Version : پیشنهاد برای آموزش کد

هادی2020
شنبه 21 مرداد 1385, 16:03 عصر
سلام دوستان
اگر کسی یا کسانی پیدا میشدند که کدها را آموزش بدن خیل خوب میشد

mohsenna30ri
یک شنبه 22 مرداد 1385, 07:29 صبح
سوالتون رو بصورت کلی نپرسید
بصورت یک موضوع خاص بیان کنید

انگوران
یک شنبه 22 مرداد 1385, 08:41 صبح
پیشنهاد بسیار خوبی است .
دوستان ( اساتید ) لطف کنند و در ادامه این بحث کدنویسی در اکسس رو از مبتدی تا پیشرفته با توضیحات آموزش بدن ؟
مثال : برای بزرگنمائی فرم پس از لود فرم در رویداد load فرم کد زیر نوشته شود .
docmd.maximize
و . . .

alireza1514
یک شنبه 22 مرداد 1385, 08:48 صبح
ببینید دوستان ببخشید که من اینطوری صریح صحبت می کنم : اصلا کد نویسی یا پیاده سازی کد یه موضوع یک سری اطلاعات پایه و... می خواد حالا اگر ما هر چه قدر بخواهیم توضیح بدیم اما طرف مقابل هیچ درکی از اون مطلب نداشته باشه یعنی هرکاری که ما انجام می دهیم همشششش پووووووووووووچ

انگوران
یک شنبه 22 مرداد 1385, 12:27 عصر
شما فرض را بر این بگذارید افراد با کلیات برنامه نویسی آشنا باشند . مثلاً کاربرد if ، select case و ... را تا حدودی می دانند ولی vba بلد نیستند ؟
خود من به کد نویسی در اکسس خیلی نیاز دارم . ضمن تشکر از همه دوستان انتظار کمک و همکاری دارم .

هادی2020
یک شنبه 22 مرداد 1385, 15:54 عصر
با تشکر از انگوران حرف ایشون را تایید می کنم
خیلی از ماها به کدهایی که در سطح متوسط یا پیشرفته هستند نیاز داریم از قبل هم اعلام می کنیم افرادی که می خواهند این مطالب را مطالعه کنند حداقل اصلی ترین مباحث برنامه نویسی vb را بداند ( نحوه تعریف متغییر - شرطها - حلقه ها -آرایه ها - و از این قبیل )

moustafa
یک شنبه 22 مرداد 1385, 16:49 عصر
هر چی باشه بهتر از سوالات ابتدائی و پیش پا افتاده است

daglararan
یک شنبه 22 مرداد 1385, 17:59 عصر
پیشنهادمیکنم دوستانی که هم علاقمند وهم حوصله یاددهی درضمینه کدنویسی دارند کارشون را دریک تایینگ جداگانه بنام “ آموزش کدنویسی“ شروع کنند وبرای دوستانی که اطلاعات پایه در این ضمینه ندارند مرجع ویاکتابی را معرفی کنند تا این دسته از دوستان با مطالعه ان کتاب خودشان را به سایر دوستان برسانند . این کتاب را مسئولین محترم سایت میتونند تهیه وبعداز واریزی مبلغ کتاب به ادرس علاقمندان ارسال کنند.

انگوران
شنبه 28 مرداد 1385, 10:16 صبح
آیا دوستان مایل به همکاری نیستند ؟ یا این سایت را مناسب این کار نمی دانند ؟( مصطفی - شاپرک - سنبله کار - سارمی و ... )
ولی با توجه به اینکه کد نویسی جزء لاینفک برنامه نویسی با اکسس است همکاری دوستان می تونه کمک بزرگی به ما بکنه . با تشکر

سنبله کار
شنبه 28 مرداد 1385, 12:58 عصر
کاری خوبیه منم هر چی بلدم دریغ نمی کنم
از مطالب دوستان هم استفاده می کنم
اما به نظر من کد هم باید درکنار آبجکت های دیگر اکسس یک زیر تالار داشته باشه یا اینکه مثل تالارهای دیگه به یک گفتگوی ویژه اختصاص پیدا کنه و توسط یک مدیر همه روزه پیرایش بشه تا مطالب اضافی باعث سردرگمی نشن و نتیجه مطلوب بدست بیاد .

sara_sina90
چهارشنبه 24 مهر 1387, 10:27 صبح
سلام من هم تشکر می کنم وآمادگی خودم را اعلام می کنم