PDA

View Full Version : من می خواهم برنامه ای بنویسم که بر روی pocket pc قابل اجرا باشد

forozeshfard
شنبه 21 مرداد 1385, 19:13 عصر
سئوال من این است که آیا با دات نت 2003 این امکان است که برنامه ای نوشت که بر روی pocket pc قابل اجرا باشد . خواهشمندم در صورت امکان بطور کامل راهنمایی کنید بعنوان مثال باید از کدام قسمت دات نت استفاده کرد و ........

Erfanian
شنبه 21 مرداد 1385, 19:43 عصر
با سلام
بله می‌توانید ،‌هنگام ایجاد پروژه جدید در قسمت سمت راست(الگوها) مورد Smart Device Application و سپس Pocket PC را انتخاب کنید. برای آزمایش برنامه نوشته شده می‌توانید از Pocket Pc Emulator که بهمراه VS 2003 نصب می‌شود استفاده کنید و یا از نرم‌افزار Active Sync ماکروسافت برای انتقال و اجرای برنامه نوشته شده بر روی Pocket PC تان که به کامپیوتر متصل است استفاده کنید.
سئوالی بود در خدمیتم....

forozeshfard
شنبه 21 مرداد 1385, 20:29 عصر
با سلام خدمت جناب آقای عرفانیان
ضمن سپاس و تشکر از پاسخ سریع شما
احتراما بطور خلاصه برنامه ای را که می خواهم بنویسم برای شما توضیح می دهم تا اگر نکته ای بنظر تان رسید راهنمایی نمایید .
من می خواهم برنامه رزرو غذا برای رستوران بنویسم برنامه به این ترتیب است که ما یک سرور داریم که برنامه روی سرور بطور خلاصه شامل این قسمتها می باشد ( این برنامه شامل یک لیست غذا می باشد و شماره میز ) حالا این برنامه باید بر روی pocket pc نمایش داده شود تا گارسون بجای اینکه درخواست غذا را روی کاغذ بنویسد با pocket pc شروع به رزرو غذا کند بعنوان مثال : شماره میز راروی pocket pc انتخاب کند و از لیست غذا ها 2 چلو کباب انتخاب کند و دکمه ثبت را بزند و در کامپیو تر سرور پرینت گرفته شود .
لازم به ذکر است که از لحاظ برنامه نویسی دات نت مشکلی ندارم فقط درخواست من این است که از چه الگو ها و با چه زبان برنامه نویسی استفاده کنم و بطور کلی start کار چگونه زده شود
با سپاس فروان
ارادتمند
فروزش فرد

Behrouz_Rad
شنبه 21 مرداد 1385, 21:38 عصر
دوست عزیز!
چرا Cross Topic میدی؟
در لینک زیر مطرح کردی:
http://www.barnamenevis.org/forum/showthread.php?t=50355

**این تاپیک به دلیل نقض قوانین قفل شد.**