PDA

View Full Version : Control Panel - برنامه شماره 2

Ali_Fallah
شنبه 21 مرداد 1385, 18:21 عصر
این برنامه رو هم ببینید فکر کنم جالب باشه
نظر شما عزیزان برام مهمه
ممنون

Ali_Fallah
شنبه 21 مرداد 1385, 18:23 عصر
با عرض پوزش برنامه اینجاست

bijanborjian
شنبه 21 مرداد 1385, 20:14 عصر
فقط جای کلیک راست و چپ موس را عوض کرده ای

شاپرک
یک شنبه 22 مرداد 1385, 07:23 صبح
وقتی جالبه که Mde نباشه !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

mohsenna30ri
یک شنبه 22 مرداد 1385, 07:37 صبح
دردی از ما که دوا نمی کنه (ما نوعی منظورمه یعنی کاربران) اکسس رو همه استفاده می کنند واسه اینکه دیتا بیسه نه یک اپلیکیشن

فایلی که کسی نتونه کدی رو ببینه تو اینجا به چه درد می خوره؟
اما فکر خوبی بود موفق باشید

mohammadgij
یک شنبه 22 مرداد 1385, 11:21 صبح
سلام من برنامه قبلی رو هم نتونستم اجرا کنم نمی دونم با چه نسخه ای MDE می کنی که من نمی تونم اجراش کنم. نسخه من 2002(XP) هستش
یهموردی رو هم دوستان گفتن واقعا حق دارن. ما اینجا هستیم که اگر چیزی بلدیم و یا اگر به مطالب جدیدی بر می خوریم که ممکنه به درد بقیه بخوره، در اختیارشون بذاریم .
من یه احساس بدی نسبت به این جریانی که شما شروع کردین دارم. البته قصد جسارت ندارم و امیدوارم که شما این هدف رو دنبال نکنید اما خدا اون روز رو نیاره که دوستان به فکر کسب درامد از این فروم باشن. با گذاشتن یه سری Sample .
به هر حال من قصد جسارت نداشتم فقط می خواستم مخالفتم رو با گذاشتن فایل های Mde در این فروم به عرض برسونم. مگر اینکه دوستان برنامه ای داشته باشن و به نسخه MDB اون دسترسی نداشته باشن

Ali_Fallah
یک شنبه 22 مرداد 1385, 12:33 عصر
من هم با MDE مخالفم وحتی خودم مخالف سرسخت این کار هستم
البته با این کار هدفی داشتم
و اما اینکه گفتید این جریانی که شما شروع کردید... باید بگم که در حقیقت شاید این اولین فایلی باشه که به این صورت ضمیمه کردم(تا اونجایی که یادم هست) و من شروع کننده نیستم و نخواهم بود و تا جائیکه هم بتونم و بلد باشم با ضمیمه کردن فایل سعی میکنم به دوستان کمک کنم . گواه من هم پستهای من هست که میتونید مشاهده کنید.

حتی من برا ین عقیده ام که بیشتر جوابها باید از طریق ضمیمه کردن یک برنامه {نمونه برنامه} باشه چون بیشتر پاسخها رو من معتقدم که روشن و واضح نیست و دوستانی که سوال می کنند حتی خود من برام خیلی روشن نیست

من در هر صورت فایل اصلی رو ضمیمه میکردم .
چه دوستا ن میخواستن یا نمیخواستند.

سنبله کار
یک شنبه 22 مرداد 1385, 13:07 عصر
خیلی متشکر

mohammadgij
یک شنبه 22 مرداد 1385, 13:21 عصر
ممنونم از لطفتون.
من قصد جسارت نداشتم به هر حال اگه باعث ناراحتی شما شدم همین جا ازتون عذر می خوام

moustafa
دوشنبه 23 مرداد 1385, 21:43 عصر
جالب ،مرسی
میشه در منوی اصلی برنامه بعنوان یه قسمت بنام "تنظیمات سیستم "بکار گرفته شه مخصوصا برای مواقعی که تاریخ یا ساعت از سیستم گرفته شده باشه یا برنامه در یه رزولوشن خاص کارکن حتی با استفاده از توابع api که در یک تاپیک دیگه گذاشتم میشه صفحه کلید یا موس را در شرایط خاص جهت حفظ امنیت برنامه و... قفل کرد
حتی میشه رو منوها مانور داد رجیستری را تغییر و تنظیم کرد

retval = SwapMouseButton(0) تنظیم کنید تا جای کیکهای موس عوض نشود