PDA

View Full Version : سوال: نحوه آپلود دیتا بیس در سرور

jam823
جمعه 23 مرداد 1394, 19:42 عصر
سلام من چون از کنترا لاگین خود ای اس پی استفاده کردم از دیتا بیس خود ای اس پی هم استفاده کردم می خوام بدونم چطوری می تونم بی درد سر رو سرور آپلودش کنم آیا سرورم باید ویژگی خاصی داشته باشه یا نه ؟؟
نحوه آپلود چطوره ؟؟
لطفا برام بصورت شفاف توضیح بدید مرسی :لبخندساده:

korosh00
جمعه 23 مرداد 1394, 20:29 عصر
سلام
در فایل وب کانفیگ این کانکشن را اضافه نمایید .
<connectionStrings>
<add name="ASPNETDBConnectionString" connectionString="Data Source=.\SQLEXPRESS;AttachDbFilename=|DataDirector y|\ASPNETDB.MDF;Integrated Security=True;Connect Timeout=30;User Instance=True" providerName="System.Data.SqlClient"/>
</connectionStrings>

البته فایل دیتابیس در پوشه خودش در هاست باید باشه .
یعنی شما سایت رو کلا با همه چیز ببر تو هاست بریز یعنی با خود دیتابیس asp که توش لاگین هم هست .

jam823
جمعه 23 مرداد 1394, 21:37 عصر
سلام
در فایل وب کانفیگ این کانکشن را اضافه نمایید .
<connectionStrings>
<add name="ASPNETDBConnectionString" connectionString="Data Source=.\SQLEXPRESS;AttachDbFilename=|DataDirector y|\ASPNETDB.MDF;Integrated Security=True;Connect Timeout=30;User Instance=True" providerName="System.Data.SqlClient"/>
</connectionStrings>

البته فایل دیتابیس در پوشه خودش در هاست باید باشه .
یعنی شما سایت رو کلا با همه چیز ببر تو هاست بریز یعنی با خود دیتابیس asp که توش لاگین هم هست .

منظورتون اینه پابلیش شد و روی سرور فرستادمش فایل دیتا بیس رو کپی کنم تو پوشه
خودش؟؟
دیتا بیس احتیاج به آپلود نداره دیگه؟؟؟

pbm_soy
شنبه 24 مرداد 1394, 03:59 صبح
تا اونجایی که کن میدانم روشی که دوستمون گفتن در حالت لوکال کار میکند و در سرور کار نمیکند دلایلش
اولا بروی سرورها اس کیو ال اکسپرس نصب نمیکنند که دوستمون کانکشن دادن به آن !
مورد بعدی شما دیتابیس را باید در sql servr هاست اتچ کنید ویا ایمپورت کنید بصورت یک sql script و یا هر روش دیگری که هاستتون اجازه میدهد

در هر صورت اینجا خیلی کوتاه میگم ولی توهمین سایت قبلا مفصل توضیح داده شده بهتر بود سرچ میکردید
برخی هاستها در کنترل پنل وبی هاست امکان تعریف و ایجاد دیتابیس را میدهد و همینطور امکان تعریف کاربر برای آن دیتابیس و سپس در همانجا هم امکان آپلدر کردن فایل بکاپ آنرا میدهد و همینطور در همان کنترل پنل نمونه کانکشن استرینگ را به شما میدهد که باید در فایل وب کانفیگ بنویسید
ویا برخی شرکتها در ایمیلی که اطلاعات هاست را میدهند اطلاعات مربوط به sql server را هم میدهند مانند آدرس سرور و شماره پورت اتصال و نام کاربری و رمز آن در اینصورت میتوانید با sql management studio به آن متصل شوید و دیتابیس بسازید و یا اینکه دیتابیس خودتان را به آن انتقال دهید با روشهای مختلف با بکاپ گرفتن و ریستور کردن ویا اجرای اسکریپت ایجاد دیتابیس و جداول که قبلا باید با generat script از روی دیتابیس ویا جداولتان ساخته باشید