PDA

View Full Version : اشکال در هنگام اجرا شدن همزمان رویدادjquary و asp

elham_s20
سه شنبه 27 مرداد 1394, 22:51 عصر
$(document).ready(function () { $(infokadr).hide();
$(info).click(function () {
$(infokadr).slideDown(1000); });
این کد jquary هست که وقتی روی info کلیک می کنم اجرا میشه، همزمان میخوام سمت سرور کد زیر اجرا بشه
protected void LinkButton1_Click(object sender, EventArgs e) {

var username = Request.Cookies["username"].Value.ToString();
var adm = new Adminlogic();
var admin = new AdminLogin();
admin = adm.select_useradmin(username);
fname2.Value = admin.FNameAdmin;
lname2.Value = admin.LNameAdmin;

}
اما بعد از اجرای کد سی شارپ کد jquery اجرا نمیشه

<li id="info" class="promenoitem" > <asp:LinkButton ID="LinkButton1" runat="server" onClick="LinkButton1_Click">اطلاعات شما</asp:LinkButton></li>

elham_s20
چهارشنبه 28 مرداد 1394, 13:16 عصر
دوستان خواهش می کنم کمک کنید

sinoser
چهارشنبه 28 مرداد 1394, 16:45 عصر
من صبجم دیدمش ! ولی از اینا هیچی معلوم نیست !
اون تیکه کد جی کوئری ای هم که گذاشتی معلوم نیست چی به چیه ! عین این معما ها می مونه که یک تیکه از پازل رو نشون میدن می گن این چیه !!! حدس خود این سخته باز چه برسه به حل مشکلش. دلیل این که کسی هم چیزی نگفته اینه.
اگر امکانش هست کاملتر بنویس و اگر مشکل فک می کنی از کد asp هست توی اون بخش مطرح کن.

elham_s20
چهارشنبه 28 مرداد 1394, 18:32 عصر
هم کد جی کوئری هم سی شارپ هر دو جدا گونه کار می کنن
من یه کادر دارم واسه نمایش اطلاعات کاربر که مخفی هست و یه لینک باتون که واسه نمایش اطلاعات هست با این کد
<li id="info" class="promenoitem" > <asp:LinkButton ID="LinkButton1" runat="server" onClick="LinkButton1_Click">اطلاعات شما</asp:LinkButton></li>
<div id="infokadr" class="profileitem">
<div class="profiletextheaditem">اطلاعات شخصی </div>
</div>

وقتی روی لینک باتون کلیک میشه اون کادر نمایش داده میشه که این قسمت رو با جی کوئری نوشتم
$(document).ready(function () { $(infokadr).hide();
$(info).click(function () { $(infokadr).slideDown(1000);

و بعد با اطلاعات کاربر که از دیتا بیس گرفته میشه پرش می کنم که این کارو با کد سی شارپ نوشتم
protected void LinkButton1_Click(object sender, EventArgs e) {
var username = Request.Cookies["username"].Value.ToString();
var adm = new Adminlogic();
var admin = new AdminLogin();
admin = adm.select_useradmin(username);
fname2.Value = admin.FNameAdmin;
lname2.Value = admin.LNameAdmin;

}

من فکر می کنم اشکال از پیج لود هست که پیج رو دوباره از اول لود میکنه و کار جی کوئری رو خراب میکنه

sinoser
چهارشنبه 28 مرداد 1394, 21:00 عصر
راستش من تخصصم UI هست و سرور خیلی وقته کار نکردم اونم فقط php کار کردم. از C# ها که هیچی نفهمیدم ولی واسه جی کوئری باید بگم, جی کوئری رویداد ها رو به دو شکل به المان ها انتساب میده یکی به همین صورت معمولی (برای عناصری که وجود دارن و موجودن) و یکی به المان هایی که بعد از این که صفحه بارگذاری شد توسط عوامل خارجی مثلا متدهایی مثل append (چه با تعریف داخلی چه با ajax , ...) به صفحه اضافه میشن باید با متد on رویدادشون نوشته بشه (http://api.jquery.com/on/).