PDA

View Full Version : این اندروید استودیو 1.3 چه مرگشه اخه؟

اندرویدی
پنج شنبه 29 مرداد 1394, 15:00 عصر
سلام. من اندروید استویو 1.3 رو تونستم نصب کنم اما وقتی راه می اندازم اندروید استودیو رو و برای پروژه اسم گذاری می کنم و .... و در نهایت وقتی می خوام دکمه فینیش رو بزنم. همونجا قفل می کنه!!! دهن من رو سرویس کرده. سی پی یوم 3 گیگاهرتزه و 3 گیگ رم دارم. اخه من قبلا می تونستم با 1.8 گیگ سی پی یو و 3 گیگ رم نسخه قدیمی اندروید استویو رو قشنگ راه بندازم و باهاش پروژه درست کنم و کد بزنم.(به راحتی). اون زمان وقتی هوس کردم نسخه جدید رو استفاده کنم دیدم وقتی پروژه رو می خواد بسازه قفل می کنم. رفتم تو task manager یک نگاه به مصرف سی پی یوم کردم دیدم بابا هنوز سی پی یوم تا یک چهارم و رم من تا نصفه پر شده. خیلی ها میگن که برای اندروید استودیو 1.2 و یا 1.3 باید سیستم انچنانی داشته باشیم اما من مدرک رو براتون می زارم تا ببینید اون زمان که سی پی یوم 1.8 گیگ بود چه قدر هنوز کشش داشت. خلاصه شیطون غولم زد و با خودم شاید واقعا سی پی یو ضعیفه و رفتم یک پردازنده 3 گیگا خریدم.و با خوشحالی اومدم اندروید استودیو 1.3 رو باز کردم . همین که دکمه فینیش رو زدم دوباره قفل کرد و تر زد تو حالم. اقا به پیر به پیغمبر این یک اندروید استودیو 1.2 و یا 1.3 یک دردی داره. نمی دونم چه مرگشه. ببینید نسخه قدیمی تر اندروید استودیو چرا باید به خوبی در پردازنده 1.8 گیگا اجرا بشه اما این نسخه 1.2 و یا 1.3 فقل می کنند. اخه مگه چه قدر تفاوت کردند. اقا مگه از ویژوال استودیو سنگین تره این اندروید استودیو. من اون موقع ها که تازه 1 گیگ رم داشتم و 1.8 گیگ پردازنده ویژوال استودیو 2013 رو باز می کردم و پروژه می ساختم. بی پدر این نسخه های جدید تر اندروید استودیو اعصابم رو تریده توش. نمی دونم ایا با ویندوزم ناسازگاره. یا چه موضوعیه. من ویندوزم سون هست. جون هرکی دوست دارین کسی اینجا اندروید استودیو 1.2 و یا 1.3 رو می تونه اجرا کنه. صحبتم اینجا ایکلیپس نیست. چون اصلا از محیط ایکلیپس خوشم نمیاد. اعصابم تر شده . کم مونده برم به این گوگل هر چی دهنم درمیاد بگم. خودشون میگن سیستم مورد نیاز حداقا 2 گیگ رم و بهتر 4 گیگ رم. و حرفی از پردازنده نزده. بی پدر نمیدونم چرا اینجوریه. چرا نسخه قدیمی تر این قدر خوب اجرا میشه و اما این نسخه های جدیدتر نه. این هم عکس زیر در زمانی که من تازه 1.8 گیگ بود پردازندم و وقتی اندروید استودیو 1.3 رو باز می کردم هنوز اون قدر فضا داشت. این یک گیری داره. یک چیز مانع فعالیتش میشه.
134479

این قفلی که اتفاق می افته:

134480

واقعا اینجا کسی تونسته با این نسخه های جدید کار کنه. ویندوزش چی بوده چی کار کرده؟ من مطمئنم که این قفل اصلا ربطی به قدرت سیستم نداره. اگه بنا بود به خاطر قدرت سیستم باشه بالاخره لاک پشتی پروژه رو می ساخت اما این قفل می کنه و نمی دونم چرا و چرا؟

s3rv3r
پنج شنبه 29 مرداد 1394, 15:39 عصر
من در حال استفاده ازش هستم. هیچ مشکلی نداره.

بعدشم من حالت عادی usage رمم روی 1.33 هست ولی وقتی اجرا میکنم میره روی 2.5

من از سایت سافت 98 دانلود کردم. 1.3.1 رو .

بعدشم اینجوری حرص نخور وگرنه دو روزه کارت تمومه ها